Depilacja miejsc intymnych

Depilacja czy raczej golenie? A właściwie ani jedno ani do końca drugie. I ma to robić mężczyzna?! A dlaczegóż by nie! Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym, by w okolicach intymnych nie mieć aż nadto bujnego zarostu.

Za przemawiają argumenty natury higienicznej, jak i - w zależności od upodobań - erotycznej. Higienicznej, bo - mówiąc w uproszczony sposób - bujny zarost to utrwalanie przykrego zapachu. Jednak nie jest to takie proste, bo skóra w okolicach intymnych jest delikatna i golenie czy depilacja może wywoływać reakcje alergiczne.

Erotyczne argumenty nie są już tak jednoznaczne, bo to kwestia gustu, choć bujne i bezładne owłosienie może wywoływać w partnerce negatywne wrażenia estetyczne. Może, ale nie musi, bo dla kobiety owe włosy mogą działać również pobudzająco. To jest tylko kwestią upodobań.

I pozostają jeszcze argumenty zdrowotne - mniejsze owłosienie, to mniejsze zagrożenie chorobami skóry w miejscach intymnych.

Przedstawiamy tylko te metody, które bez problemu można zastosować samemu. Na końcu zaś metodę mieszaną, która wydaje się być najbardziej optymalną i najmniej kłopotliwą.

Reklama

Większy penis gwarantowany
seks randki online

GOLENIE

Proste, skuteczne, możliwe w warunkach domowych, a jednocześnie pracochłonne i nie pozbawione wad. Włosy potrafią być szczególnie złośliwe w przypadku mężczyzn - tam gdzie są pożądane wypadają, a gdzie ich nie chcemy rosną aż nadto. Po zgoleniu odrastają i robią to coraz intensywniej.

Przede wszystkim trzeba zatroszczyć się o dobrą maszynkę do golenia i odpowiedni krem lub żel. Najlepszy będzie ten zalecany do skóry wrażliwej. A maszynka powinna być nowa albo z nowym ostrzem.

Jeśli owłosienie w miejscu intymnym jest bujne warto je wpierw skrócić. Nigdy nie gol miejsc intymnych przed lub bez prysznica czy gorącej kąpieli. Po niej skóra i włosy staną się miękkie, a owłosienie łatwiejsze do usunięcia. Pokryj gęstą pianą penisa, szczególnie u podstawy, i jego okolice oraz mosznę. Nim nałożysz krem możesz natrzeć te miejsca jakimś olejkiem, by ostrze delikatniej ślizgało się w trakcie golenia i dawało ochronę skórze przed podrażnieniem.

Rozpocznij od penisa, wykonując ruchy od jego główki w dół, a następnie okolice powyżej niego. Jeśli ma być to golenie kompleksowe, to następnie całe okolice. Kolejnym krokiem będzie usunięcie włosów z moszny  - zachowując ostrożność równomiernymi ruchami ostrza w górę.

Skóra w miejscach intymnych jest wrażliwa, dlatego ostrze maszynki za każdym ruchem musi być czyste, więc po każdym pociągnięciu należy je wypłukać.

Zarówno przed i po goleniu miejsca intymne należy starannie umyć używając np. gąbki, aby usunąć złuszczający się naskórek. Gdy już usunęliśmy owłosienie, przemyliśmy i wysuszyliśmy te miejsca, czas na nawilżenie skóry, jednak trzeba być ostrożnym w używaniu płynów po goleniu, które mogą podrażnić skórę w tak wrażliwym miejscu. Zalecane są raczej delikatne kremy.

PRZYCINANIE

Nie trzeba całkowicie golić miejsc intymnych. Można jedynie skrócić owłosienie. Nożyczkami będzie to raczej trudne, jeśli chcesz sam to zrobić. Można maszynką do golenia, ale do tego trzeba mieć niezłą wprawę i robić to ostrożnie. Najlepszym rozwiązaniem jest elektryczny trymer. Przy elektrycznych maszynkach do golenia są również trymery, jednak one do tego celu kompletnie się nie nadają.

Czynność tę należy wykonywać, gdy włosy są suche, więc w trakcie powstaje, przez przycięte już włosy, niezły bałagan, który utrudnia ocenę ile jeszcze trzeba skrócić i gdzie. Szczególnie ma to miejsce, gdy próbujemy to zrobić przy użyciu maszynki do golenia, a efekty wizualne bywają czasem nieciekawe.

DEPILACJA

Użycie kremów do usuwania włosów to najskuteczniejszy i najmniej skomplikowany sposób na ich usunięcie. Koniecznie należy użyć kremu przeznaczonego specjalnie do miejsc intymnych albo co najmniej do skóry wrażliwej, który można stosować na całym ciele, z twarzą włącznie. Są preparaty przeznaczone dla mężczyzn, choć zdecydowanie łatwiej znaleźć te przeznaczone dla obu płci.

Jest to sposób droższy niż użycie golarki, ale bez wątpienia skuteczniejszy i łatwiejszy. Krem zmiękcza na tyle owłosienie, że używając szpatułki możemy zdjąć ze skóry włosy razem z kremem.

Jest w tym jednak jedna uciążliwa wada. Krem może podrażniać skórę i wywoływać objawy alergiczne. Z tego też powodu dobrze wypróbować go nakładając na wewnętrzną część łokcia i odczekać 2 dni, by sprawdzić jakie będą efekty.

METODA KOMBINOWANA

Powyższe metody zwykle prowadzą do całkowitego wygolenia (wydepilowania) bądź jedynie do przystrzyżenia. Zważywszy, że wewnętrzna część ud i nogi również są owłosione, całkowite usunięcie owłosienia z miejsc intymnych może dawać nie do końca pożądany efekt estetyczny. Przystrzyżenie jest tylko rozwiązaniem połowicznym, bo pozostaje owłosienie na (przy) penisie oraz mosznie.

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się wygolenie penisa i jego najbliższych okolic oraz moszny. Pozostałą część natomiast przystrzyc używając trymera. Sposób to prosty, dość szybki i pozwalający na zachowanie kontroli co do efektów estetycznych.

DLACZEGO WARTO

Higiena. Krocze to miejsce, gdzie panuje stosunkowo wysoka temperatura, gromadzi się pot  i bakterie. Zaprowadzenie porządku pod majtkami sprawi, że utrzymanie czystości będzie łatwiejsze, a więc zniknie również nieprzyjemny zapach.

Coś nowego. Usunięcie bujnego owłosienia wyeksponuje walory twojej męskości. Będzie to dla partnerki podniecający widok, a przede wszystkim coś nowego.

Wygląda zachęcająco. Jeśli miałeś kłopot z zachęceniem partnerki do seksu oralnego, to być może powodem były doznania estetyczne związane z twoim owłosieniem w miejscach intymnych. Jego usunięcie może to zmienić.

Ale jaja! Pewnie nie doceniasz erotycznego znaczenia swoich jąder. Kiedy moszna zostanie pozbawiona zarostu i kobieta zobaczy gładką skórę, przekonasz się sam, że może być całkiem przyjemnie.

Uff, jakiż wielki! Twoja męskość we wzwodzie lepiej będzie eksponowana i w całej okazałości. A nawet jeśli nie jest tak okazała, to brak bujnego zarostu wizualnie to poprawi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Komentarze  

 
0 # qwerty 2013-11-10 20:15
czy wyrywanie wlosow u faceta pęseta wiaze sie z jakims niebezpieczenst wem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xyz 2013-11-10 14:24
pierwszy raz goliłem w wieku 13-14 la jakoś tak gole pod wpływem impulsu po chwila i musze to zrobić :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+9 # jaro 2013-02-23 16:09
Ja gole raz na dwa tygodnie i przyzwyczaila sir skora do tej procedury najwazniejsze zeby maszynka byla nowa przy kazdym goleniu a zdanie mam jedno jak kobieta robi loda to co ma sie klakow najesc?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # mustafa 2013-02-07 17:34
Ludzie pomocy jestem pół grekiem pół turkiem włosy mam wszędzie na całym ciele,jaka metoda była by tu najlepsza ?
Na laser mnie nie stać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-17 # misia 2013-03-23 14:27
Nic z tym nie rób. Taki facet jak Ty to skarb. Wśród Polaków ciężko teraz znaleźć mocno owłosionego, prawdziwego, męskiego faceta. Większość z nich to wydepilowani maminsynkowie, których czasem można nawet z kobietą pomylić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+23 # pawel 2013-01-30 11:01
mnie to jara jak se gole fiuta ...potem musze zwalic :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # walik 2013-12-08 14:06
ja mam tak samo zawsze jak golę to mi stoi i muszę zwalić ale golę 2 razy w tyg maszynką fiutka i jajka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-5 # Christopher 2012-12-27 23:01
Hej. Jestem młody , dopiero z 2 razy się goliłem w kroczu i przez cały czas myślę nad tym jak najlepiej i czym ogolić tyłek gdyż posiadam gęste owłosienie , a kremy depilacyjne na mnie wogóle nie działają mam zbyt mocne włosy , no i jak golić resztę ciała np. nogi , nie żebym chciał mieć gładkie , ale mam nogi jak yeti i w porównaniu do chłopaków z klasy , a nawet starszych czuję się skrępowany bo wszyscy mają krótsze i nie tak gęste , proszę o odpowiedź xD .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+11 # marcin 2012-12-27 13:54
Ja golę wszystkie włosy w kroczu na zero i czuję sie lekko oraz elegancko. Mały gładziutki i milutki extra uczucie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # czekoladka 2012-10-10 00:58
to najlepsza i najszybsza oraz nie boląca depilacja dla mężczyzn i kobiet. wystarczy nałożyć krem i poczekać 7 minut wytrzeć ręcznikiem papierowym i uprawiać sex. ja kremuję penisa i jąderka. moja partnerka także do zera. Sex jest rewelacyjny. Polecam wszystkim - nie pożałujecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # M_n 2013-02-23 17:43
krem to super sprawa i po nim nie swędzi tak jak po zwykłym goleniu maszynką 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ja 2012-10-06 14:30
Tak to jest normalne, ale bardzo rzadko spotykane. Twój penis jest wyjątkowy ;-) zamiast ubolewać, lepiej polub go takiego, jaki jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Wazne!!! 2012-10-06 04:31
Witam ma 17 lat i mam owłosionego penisa ( dosłownie) Rosną mi włosy wzdłuż penisa do żółędzia ( prócz żołędzia) Czy to normalne prosze o odpowiedź. Czy da sie to usunąć na stałe bez żadnch zabiegów laserowych?? POMOCY
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # RyEk 2012-07-25 16:47
"Przy elektrycznych maszynkach do golenia są również trymery, jednak one do tego celu kompletnie się nie nadają"

Kompletna bzdura. Co wy za maszynki macie.
Ja właśnie takim trymerem z maszynki elektrycznej przestałem się kaleczyć w stosunku do golenia tradycyjnego, niebo a ziemia.
Nigdy na "zero". Mini mini zostawiam :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # seba_ 2012-07-23 13:09
Witam pierwszy raz ogoliłem genitalia w szpitalu miałem operacje i było to niezbedne ,teraz robie to zawsze ze wzgledu na moja żone bardzo lubi sex oralny ale włosy juz nie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # jaś 2012-07-20 19:48
ja golę pachy i cały dół na zero , tzn pachy ,krocze i moszne na gładko a nad penisem zostawiam długość tak na 2mm i na wysokośc ok 3 cm .jest super i wcale nie jestem młodzieniaszkie m .i robie to czy się komus to poodoba czy nie , ważne że sie dobrze z tym czuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # gosć 2012-07-19 22:51
superrrr
sam zrobiłem i sałem radę troszkę bolało ale ok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # boyzyliana 2012-07-10 23:51
Pracuję w jednym z salonów w Warszawie które od niedawna oferują w pełni profesjonalną depilację miejsc intymnych. W dodatku salon jest tylko dla panów a więc nie ma tu żadnych "ciekawskich spojrzeń" czy komentarzy nie na miejscu. Są dwie dyskretne i bardzo profesjonalne miłe panie które wykonają zabieg bezboleśnie (hot wax z delikatnym środkiem znieczulającym) , poradzą jak zadbać przed i po, a dla tych którzy narzekają na problem pocenia się - na miejscu można bodajże jako w jedynym salonie w Warszawie kupić talk dla mezczyzn - bez zapachowy, miętowy-odśwież ający lub o typowym zapachu męskiego kosmetyku. Testował go ostatnio sam najbardziej znany polski hokeista i chwalił że się nie "skawala" ! :-) Przeznaczony do miejsc intymnych ale na stópki też się nada ;-)
polecam warszawski ******** na dole hotelu *******. przy okazji można się tam też "zdezynfekować" lampką markowego whiskey przed lub po ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2012-07-08 02:15
Dziś skusiłem się na depilacje woskami L...... byłem skrępowany, nie wiedziałem jak się zachowa przy kosmetyczce jak go dotknie :sad:. zaczeło się od odkażenia, wmasowania oliwi (nawet przyjemne- troszke się podnieciłem ale kosmetyczka jak by tego nie widziała) następnie zaczeło się wyrywanie włosów bolało ale do wytrzymania :-). po wyrwaniu wmasowanie w skórę oliwki, bardzo przyjemne a kosmetyczna patrzy na mnie w oczy na twarz i rozmawia nie widzi moich reakcji :sad:. polecam to się nazywa depilacja boyzylian :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Mariusz 2012-07-02 03:21
Golić jajeczka to sie podoba kobietą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+6 # Robert 2013-03-23 07:56
„to sie podoba kobietą”

KobietOM tępaku, kobietOM!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-3 # Facet lodz 2012-06-26 10:03
Witam ja po kilku latach golenia maszynka i uzywania kremu ,postanowilem podjac bardziej drastyczne srodki w celu eliminacji wlosow ( pod pachami i w kroczu ).Odwazylem sie poszedlem do kosmetyczki i decyzja o usunieciu laserem ( nad jadrami jeszcze z 1 cm do gory lyso i wszystko w dol lacznie ze szpara posladkowa .Najgorzej bylo polozyc sie i rozlozyc nogi ,ale i tak majac do wyboru dziewczyne lub chlopaka wolalem zeby robila to pani.Bol nie jest tragiczny ,aczkolwiek w innym salonie robilem pachy i tam bolalo gorzej ( nie wiem czy akurat u mnie ,czy brak profesjonalizmu ).Konczac,polec am laserem (majac nadzieje ze wydane pieniadze przyniosa zamierzone efekty ) ,nie jestem wlascicielem salonu ani przedstawiciele m ,ktory chce namowic na drogi laser.Na gruuponie mozna znalezc fajne oferty , a oprocz tego chyba czasami wydac pieniadze zeby dobrze sie czuc i wygladac.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # g84 2013-06-12 17:31
Uważaj!!! Ja miałem zabieg laserowy na twarzy i zostałem poparzony. Blizny zostaną mi na całe życie. Przed skorzystaniem z lasera należy to dokładnie przemyśleć!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Piotr 2012-06-09 15:54
Adrian: sposób jest prosty :-) Golić, tak jak golisz tylko po goleniu wymyj dokładnie, wytrzyj do sucha i polecam balsam łagodzący po goleniu firmy NIVEA (białe pudełko). Swędzenie i podrażnienia znikają, tylko trzeba się pilnować i nie drażnić drapiąc. W sumie najgorzej jest pierwszy raz. Za pierwszym razem pod pachami strasznie swędziało, już po drugim podrażnień już nie miałem. Sposób znalazłem w internecie, ale powiem, że się sprawdza. Z tego co też wiem, kobiety stosują właśnie ten balsam pożyczając sobie od męża/chłopaka, bądź kupują. Często też stosują jakiś krem, ale nie rozglądałem się za tym, skoro balsam który mam pod ręką działa!

Zgadzam się też z tym, że maszynka niekoniecznie ostra, użyłem raz ostrej i trochę się zaciąłem, ale może tylko dlatego że to był jeden z pierwszych razy. Jeżeli chodzi o na sucho czy mokro, to wg. mnie na mokro pojawiają się mniejsze podrażnienia, z tym że używam nie pianki a małej ilości mydła z wodą. Widzi się wtedy co się robi, przy okazji mając odpowiedni poślizg maszynki. Po piance(żelu) do golenia miałem podrażnienia szczególnie pod pachami, dlatego zrezygnowałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ktoś 2012-06-07 15:04
jak najbardziej, faktycznie coraz więcej mężczyzn spotykanych na basenie czy saunie jest ogolonych lub przystrzyżonych na krótko , jakos nikt się nie krępuje rozebrać z tego powodu . przeciez nie chodza tam sami geje(skoro wg niektórych tylko oni żekomo się depilują)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Candy 2012-06-01 18:00
A ja wiem, że depilacja miejsc intymnych i to nieważne czy facetów czy kobiet musi być delikatna. Ja nie polecam żadnych wosków tylko maszynkę lub ostatecznie dobry krem do depilacji. To pewniaki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # francus 2012-05-19 14:55
Długo zwlekałem z ogoleniem tej części ciała, jednak w końcu to zrobiłem. Super sprawa ! Miałem dość bujne owłosienie łonowe, i strasznie mnie wkurzało jak penis czasami "zaplątywał" się we włosy i za nie pociągał. Były też one zawsze przetłuszczone i ogólnie nie ładne. Włosy nad penisem skróciłem trymerem (na taką długość jak włosy na udach), jajka ogoliłem maszynką. Myślałem że to wręcz nie możliwe żeby się nie zacząć, ale to wbrew pozorom prosta sprawa. Moszna pod wpływem zimnej pianki do golenia skurczy się, a skóra bardziej przylegnie co znaczenie ułatwi golenie. Po ogoleniu moszny i początku prącia, prysznic i dokładne umycie tej części ciała (pożyczyłem od żonki jej żel do miejsc intymnych, możecie się śmiać ale bardzo dobrze się nadaje do umycia penisa) i wysuszenie. Nie wiem czemu tak mam, ale mnie nawet nic nie swędzi ani nie piecze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adrian 2012-05-18 15:03
Mam problem, jak się ogolić by nie swedziało ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # JOGI 2012-05-06 03:19
Czy też macie takie krosty czasem przy cebulkach, mosznie i na prąciu? Jak na to patrzą dziewczyny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # MJ 2012-04-15 16:30
to kompletna bzdura. Można się tylko boleśnie pochlastać. Najlepiej w moim wypadku się sprawdza na sucho i starą tępą maszynką. Tylko trzeba ją najpierw wysterylizować przez zanurzanie w alkoholu lub w rozcieńczonym domestosie i oczywiście wypłukać i wysuszyć. Siadam sobie na krawędzi łóżka i "jadę powoli" delikatnie naciągając skórę. Oczywiście włosy nie schodzą za pierwszym pociągnięciem, ale w ten sposób kontroluję nacisk i widzę, czy nie robią się zacięcia. Na koniec zapudrować ALANTAN-em. A włosy na łonie oczywiście nie na zero, tylko trymerem na 6mm.
Polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # chaber 2012-04-03 22:56
Ja proponuję żeby wszyscy zaczęli golić głowy na łyso wówczas nie byłoby włosów w zupie itp. czy tak jak ja ostatnio znalazłem włos w batoniku mlecznym-to dopiero obrzydlistwo a łoniaki jakoś nie wpadają do jedzenia, w porónaniu z tymi z głowy są niczym puchowa kołderka i nawet jesli jakiś włosek łonowy trafi się pod język podczas zabawy to nie jest to aż tak złe jak włos w zupie bo te pierwsze to są włosy osób które kochamy, lubimy które nam sie podobaja a włos w zupie niekoniecznie bo to może byc włos z głowy jakiejś tłustej kucharki itp. To nie wygoda i higiena ale moda wpływa na to że coraz więcej ludzi sie goli to tak samo jak moda na obrzezanie, na noszenie gorsetów, obreczy na szyi, przekłuwanie uszu i nosa itp.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # kamil 2012-04-03 22:06
dodam tylko że jakbym golił się w kroczu to wyglądałoby to conajmniej dziwnie bo mam duzy zarost na ciele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # kamil 2012-04-03 22:02
U mnie golenie jąder skutkuje tym że stają niewrażliwe na jakiegokolwiek pieszczoty-poza tym jesli ogole penisa to mam potem problemu skórne -i depilacja tez daje ten sam efekt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # pol0000 2012-04-02 19:00
po ogoleniu krocza od razu zauważyłem że dało mi to oczekiwany efekt: czuję się bardziej komfortowo a moje klejnoty jeszcze bardziej się eksponują.

Gorąco namawiam każdego z was Panowie aby ogolił jajka to wam nie zabierze poczucia męskości, lecz sprawi jeszcze bardziej pożądany efekt i aprobatę waszych kochanek/ów.
NIE ZASTANAWIAJCIE SIĘ DŁUŻEJ TYLKO DO ROBOTY - PRAWDZIWY FACET TO ZADBANY FACET!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Maciek 2012-04-02 17:14
A ja już od ponad trzech lat regularnie chodzę do kosmetyczki na depilację woskiem. Na początu mocno bolało, ale teraz prawie wcale. Depiluję członka, jądra i pośladki z odbytem. Zabieg wykonywany jest profesjonalnie i z wyczuciem. Potem przez kilka tygodni mam spokój i komfort. Zwłaszcza latem. A i dziewczynom się podoba :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Marian 2012-04-02 15:41
Otóż mój problem polega na tym, że kiedy golę okolice imtymne przez kilka dni odczuwam uciążliwe swędzenie. Depilowałem się tylko razy na razie ale nie wiem czym jest ten dyskomfort spowodowany. Ktoś ma pomysły?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # kuba 2012-03-24 17:44
włosy na brzuchu są seksowne ja jestem zwolennikiem wydepilowanego tyłka jajek i tylko krótko ogolonych włosów nad członkiem no i brzuch zostaje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Golik 2012-03-18 12:31
Mi rosną włosy na ptaku. Oczywiście się ich pozbywam. :-)

Golę ptaka, jądra i dookoła oraz odbyt. Czy golić uda i brzuch?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kris 2012-03-15 02:11
A tak wogóle to czy na członku rosna wam włosy ???
Nie pytam o moszne i nad ptakiem tylko o prącie. Czy na nim rosna wam włoski ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kris 2012-03-15 02:02
Witam

Słuchajcie , czytam te wasze opowiesci i szczerze mowiac jest tu wiele prawdy .
Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie
-czemu te włoski narastaja u mnie w tak szybkim czasie .Robiac to maszynka do golenia , np o 22 nastepnego dnia o tej samej porze mam juz zarost , milimetrowe włoski ktore kuzwa strasznie kują , w niektórych miejscach .

Dla mnnie jest to to ujscia ale co na to powie ONA ???
Czy moze jej to przeszkadzac ?

Dobra nie jest tak strasznie , da sie wytrzymac , Dokladnie mowiac jak dotykam reka to kuje ,jak siedze nic nie czuje .Czasem ruszajac sie , kiedy obcieram noga a konkretnie udem o moszne to troszke drapie .

Depilowalem caly czas , całego penisa , nad i okolice .Jednak jak juz wiele osob z nas zauwazyło wyglada to dziwnie jak mamy włosy na udach i w innych miejscach .

Mnie draznia w szczegolnosci włosy na brzuchu .

Co ma zrobic z tym fantem , kiedy mam gładkiego ptaka, owłosione uda , brzuch i pośladki /bardzo owlosione /

Po goleniu mam czerwne krostki , co fatalnie wyglada . Włoski strasznie szybko odrastaja i boje sie golic w dalszych miejscach skoro to tak kuje ,zaczerwienia i szybko odrasta .

Poprostu nie chce wygladac jak małpa i byc caly w igłach .

Co byscie mi poradzili ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Ja... 2012-03-12 14:12
Ja golę maszynką do golenia, do zera co dwa tygodnie.
Jest higienicznie, przewiewnie i żona nie pluje włoskami.
Żonie też golę na zero ale maszynką elektryczną, aby nie podrażnić skóry.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Golik 2012-02-28 20:27
Ostatnio pozbyłem się włosów z tyłka i co? Od razu lepiej się czuję - taki czysty i wygodnie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # goły 2012-02-25 22:02
hello a czy uznajecie depilacje tyłeczka ?? napiszcie cos na ten temat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dziwne 2012-02-15 08:26
całego dokładnie członka jadra nawet okolice uda ale od paru dni minie chce stac czy to normalne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # ja 2012-02-10 18:23
mnie to trafiło tylko raz - brak umiejętności. teraz to już standard i mogę to robić z zamkniętymi oczami, ale .... nie ryzykuję :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Seba 2012-02-10 10:46
Chłopie ja się tyle razy zaciąłem że to masakra. ja zawsze potem sobie wode kolońską dawałem i nic mi się nie zakażało :-) ( teraz przeszedłem na elektryczną maszynkę bo małe szanse na zacięcie )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Matthew 2012-01-20 19:36
ogoliłem się maszynka elektryczna i przez przypadek zaciolem sie w okolicach jader, krtwi tylko trche lecialo ale boje sie ze moglem sobie cos zrobic. Prosze o pomoc czy mam sie czego obawiac czy to sie czasem zdarzyc moze kazdemu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # adam gdańsk 2012-01-17 18:20
witam mam 33lata nigdy nie lubiłem golić jajek ale spróbowałem i mi podoba się jak armatka jest duża i goła ,gole teraz regularnie co 3dni ,i polecam wszystkim to pozdrawiam ,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # Nimfomanka 2011-12-24 01:16
Wyobrazcie sobie laske z porosnieto grzywka! Nie ciekawie! Kazdy zadbany facet musi golic swoje jajka jak i kobiece cipki! Mnie strasznie kreci jak gosc z wygolonym cialem golacy moja mokra cytrynke i na tym nie konczy!
Owlosieni faceci w pelnej okazalosci wygladaja jak kupa horego psa!
Uwielbiam sex oralny i robilam to tylk z przystrzyzonymi chlopakami jak i z kobietami u ktorych nie wyobrazam sobie syfu.
Wiec radze golcie jaja!
Jesli twoja dziewczyna sie z toba nie pieprzy wez sie wylansuj i wygol jaja!
Zapewniam Cie ze ci z checia obciagnie i sprawi jeu to wielka przyjemnosc jak tobie lizanie pachnacej i gladkiej cipeczki!
Mam duze doswiadczenie z kobietami bo jestem Bi. I wjiem bardzo dobrze czego one pragna.
Wiem ruwniez czego pragna faceci ktorym ciagne bardzo mocno i namnietnie!

Wysluchajcie moich rad, bo kto wie kidy w zyciu natkniesz sie na taka wariatke jak ja ktura dobiera sobie partnerow bardzo czesto i wszedzie! Chyba nie chcial bys wyploszyc napalonej sarenki.
Spruboj to nic nie Boli! Przekonaj sie sam, ze warto golic jaja!

Groetjes,
Dellies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # : 2011-11-18 02:51
golenie na zero nie wchodzi w grę ale przycinanie jak najbardziej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # JANOSIK 2011-11-17 18:49
Ja tam golę się sietierą i ani razu nie uciachałem sobie wacka.:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Matek 2011-11-16 13:12
Zgoliłem sobie mój busz wokół mojego Freda i od razu lepiej się prezentuje. włosy nie placzą mi sie wokół niego, czysto schludnie i pokaźnie. polecam kazdemu mężczyżnie tę metodę... nie przejmujcie sie tekstami typu "tylko geje się golą pod pachami i wacusia" ci co sie ani razu nie ogolili nie wiedzą jaka to jest wygoda:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # jerry 2011-10-28 17:31
Raz w tygodniu chodzę na basen.Ostatnio zauwazylem podczas prysznica ,że faceci dbaja o te miejsca , rzadko są ogoleni na gładko -ale prawie kazdy jest podstrzyzony.Ta ka to juz jest widocznie moda ale i tez wygoda.Ja gole sie od 20 lat i nigdy mi to nie przeszkadzało.T eraz mam cotygodniowy nawyk i dobrze mi z tym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Janek 2013-03-12 17:38
Mam 60l i zawsze gole sobie krocze wokoł penisa .Owlosienie nad penisem skracam maszynka do strzyzenia i jest super.Uwazam ze kazdy meszczyzna powinien dbac o te miejsca szczegolnie w starszym wieku.Jestem naturysta i na plazy widze ze wiekszosc meszczyzn ma podgolone miejsca intymne,Włochac zy raczej mało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ja też 2013-03-12 19:00
popieram jako facet. generalnie lepsze samopoczucie. jakoś tak... czyściej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # Krzysztof Kamil K. 2011-10-18 17:33
W weekend ponownie ogoliłem całego siusiaka. Partnerka była nim zachwycona nim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # bogdan 2011-10-14 00:42
bardzo fajna sprawa wyglada sie jak niemowle a i penisek lepiej staje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jacek 2011-09-21 19:39
nie ma zadnych zdrowotnych "za" jesli chodzi o golenie penisa! sam to robie od bardzo dawna, bardziej dla sibie, ale dziewczyny tez to lubia.
no ale najwazniejsze! wlasy w tych miejscach sa nie bez podowu. gdyby zdrowiej bylo bez nich, to by tam nie rosly!
wlasnie z powodow o ktorych piszesz (cieplo, pot itp) wlosy chronia skore w intymnych miejsach. zapobiegaja odpatrzenia skory no i przede wszystkim zatrzymuja rozne nieporzadane rzeczy, tupu kurz, czy inne fafrocle :P brak wlosow nie oznacza, ze nie bedzie w tych okolicach wspomnianych, niepozadanych substancji, ale wrecz przeciwinie. ona po prostu zamiast zatrzymac sie na wlosach dotra do skory i pracia, ktore wczesniej chronily wlosy!!!

no ale to kwestia wyboru, jak i tak bede chodzil z ogolonym. bo tak jak nie wyobrazam sobie calowac sie z bobrem, tak sama nie chcialbym, zeby dziewczyny zajmowaly sie oralnie Chewbacca'a, zamiast czyms milym i gladkim :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # doro 2011-09-16 11:39
przegrałem ostatnio zakład ze szwagierką,a zakład poszedł o ogolenie na dole osobiście szwagierka mi ogoliła całkiem przyjemna sprawa zastanawiam się czy nie golić na bieżąco żona nawet zakceptowała że taki numer wywinąłem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krzysztof Kamil K. 2011-09-15 09:31
Też dbam o swoje przyrodzenie. Początkowo starałem się wyrywać włoski, co jest troszkę bolesne. Sądziłem, że jak wyrwę z cybulkami to nie będą odrastać. Początkowo tak mi się wydawało, ale tak czy siak rosły. Z początku była to przyjemna w dotyku szczoteczka, aż zacząłem wygalać maszynką. Siusiak faktycznie prezentuje się wybornie, a co jest najważniejsze jest pozbawiony brzydkiego zapachu. Jestem więc zwolennikiem wygalania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Alek 2011-08-30 19:30
Witam.
Dotychczas w miejscach intymnych goliłem się maszynką. Ścinałem całość na zero, ale teraz planuje pozostawiać trochę włosków powyżej członka. I tu moje pytanie, jaki trymer możecie polecić, czy może kupić golarkę do brody z nasadką? Chodzi mi o to, żeby był w miarę mały, ponieważ golarka do włosów jest dla mnie za duża i trudno mi nią manewrować. Chciałbym też żeby cena w miarę okazjonalna.
Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Daniel 2011-08-20 04:36
Od jakiegoś dłuższego czasu golę miejsca intymne. Mojej żonie sie to spodobało, gdyż sama mnie do tego zachęciła. Twierdziła że bawiąc się moim przyrodzeniem, włoski jej przeszkadzały, teraz nie ma takiego problemu a i nawet lepiej się czuję, jak młody bóg.
Fakt na początku trochę swędziało, ale po kilku razach unormowało się wszystko. Więc polecam wszystkim panom dbającym o swoją higienę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # marian 2011-08-02 00:57
okolice penisa ok, moszna ok, ale dupsko też golicie?:O
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # aga 2011-07-25 17:03
dlaczego od golenia maszynką jednorazową podrażnia się tak skóra|/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Zdzisław 2011-07-24 13:39
Zima mineła,a Ty ciągle o pracy!!!.Pomyśl chwile o przyjemnościach .Chciałbyś lizać nie wydepilowaną cipke pachnącą moczem?Chyba nie!Dlaczego więc chcesz,żeby dziewczyna lizała Twoje śmierdzące nieogolone jaja i była z tego zadowolona?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # pisarz 2011-07-22 15:30
Kpicie , a ja twierdzę że bez zarostu łonowego jest OK
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # edzio 2011-07-21 07:12
Taaaaaaaa Zenek dobrze prawisz !!!
Można też dodać keczupu :-)))

Męskie ..." problemy " :-))))))))))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zenek 2011-07-07 16:20
jak moje łonowce są już bardzo długie wkręcam je w imadło i oddziabuje siekierą, a jak są małe to smaruje je wazeliną zmieszaną z majonezem i musztardą, po chwili same odpadają
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Wacek 2011-06-23 04:21
posmaruj wacka kurzym g....m ,na początku będziesz gdakać jak kogucik,a potem wypadną ci piórka,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # gracjan 2011-06-21 22:04
To gol małego i okolice codziennie, a wtedy nie będziesz miał podrażnień
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Rafał 2011-06-18 02:37
Nie polecam golenia bo tak dała je nam natura a w porównaniu do kobiet to mało mamy włosów łonowych. One mają wszystko przykryte włoskami a u nas wszystko odkryte. Włosy występuja tylko po bokach członka a na jajkach bardzo sporadycznie i pojedyncze jak by ich nie było wcale to co tu jeszcze depilować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mmx 2011-06-14 18:22
Dwa razy ogoliłem moje krocze i nie polecam tego zabiegu. Odrastające włoski strasznie kłują. Teraz używam kremu do depilacji miejsc intymnych i jest ok. Odrastające włoski nie kłują, nie ma podrażnień i bardzo jestem zadowolony. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # GHWS 2011-05-29 15:07
A ja pęsetką wyrywam włoski na wacku i jajkach, a resztę skracam trymerem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Damian 2011-05-04 20:32
ja sie gole od 10 lat, z poczatku bylo ciezko, bo w szkole koledzy zwlaszcza w szkole dokuczali mi z tego powodu, ale mi to zwisalo. mialem kilka dziewczyn i wiekszosc z nich popierala to, chociaz z jedna bylo inaczej, niby na pozor ok, ale jak juz mialo do czegos dojsc i wlozyla mi reke pod majtki i zobaczyla ze jestem gladki to mni wysmiala, od gejow mnie zwyzywala itp. teraz od roku jestem zonaty. moja zona uwielbia jak jestem lysy, chociaz z poczatku jak z nia bylem przystopowalem z goleniem, ale ona sama to zaproponowala i sama nawet mi golila i goli jajka, wacka i cala reszte. z poczatku mialem problemy jak wiekszosc, ale im czesciej golilem tym mniej podraznien bylo, teraz juz niema wogole, gole sie codziennie, ale od czasu do czasu robie przerwe zdby troche podrosly wtedy zona w ramach gry wstepnej najpierw robi dobrego lodzika a pozniej goli moje skarby. panowie i panie zachecam do wspolnego golenia, zajebista frajda, duzo satysfakcjii z obu stron gwarantowane. nie ma powodow sie wstydzic lysych jajek, ludzie powoli do tego dojrzewaja, dla mnie i zony to normalna sprawa, zwlaszcza jak oboje sie nawzajem golimy. polecam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # ja 2011-05-04 02:28
pierwsze golenie nie jest zbytnio fajnie, ale efekt zaskakujący, szczególnie w czasie kontaktu z partnerką:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mlody 2011-05-03 05:10
Rozmawialem z moja dziewczyna na ten temat i wrecz zachecila mnie do tego zeby to zrobil. Dzis jak wrocilem do domu odrazu wzialem sie do roboty na poczatek lekko podgolilem wygalarka a pozniej juz calkiem usunalem uzywajac maszynki do golenia oczywiscie wczesniej zapoznalem sie z powyzszym poradnikiem. Jestem naprawde zadowolony z efektu koncowego mam nadzieje ze pielegnacja nie bedzie upierdliwa w przyszlosci lecz licze sie z tym ze jednak nei bedzie to najprostrza rzecz do utrzymania. Polecam rownie mlodym jak i starszym naprawde widac roznice i to nie tylko w efekcie wizualnym a rowniez w samopoczuciu i latwosci poruszanai sie :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ja 2011-04-26 23:13
W jakim wieku powinno sie to robić? to, czyli co golenie włosów łonowych? Możesz to robić kiedy chcesz,weź jednak pod uwagę, że poza twoja dziewczyną niewiele osób będzie miało okazję zauważyć co tam masz,zresztą nie sądze aby to kogoś interesowało dlatego specjalnie nie bierz tego do głowy,a z dziewczyną możesz zagadać, jeśli nie chcesz to spróbuj tylko delikatnie przyciąć, powiem więcej wiele kobiet ubielbia taki delikatny pasek włosów idący aż do pępka ale na pewno wczesniej czy później ciekawośc spowoduje że sie wygolisz, piszesz, ze twoja dziewczyna dba o miejsca intymne? ty tez mozesz o to zadbac, prysznic, fajne gacie zrobią więcej niż golenie,coż fizjologia kobiety zmusza je do zwiększonego dbania o higienę, ale to nie znaczy że męzczyzna moze ja sobie odpuścić, ponadto kobiety poza głową mają bardzo skąpe owłosienie dlatego jesli usuną swoje włosy łonowe, to nie razi to tak bardzo a wręcz przeciwnie zachęca a co do ciebie to zależy jeśli jesteś mocno owłosiony to radzę tylko przycięcie bo np. facet z zarośniętą klatą, nogami będzie wyglądał tragikomicznie jak zrobi sobie białe lustro nad penisem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mlody 2011-04-24 15:55
Jestem ciekaw w jakim wieku powino sie to zaczac robic? Mam 16 lat i do tej pory mojej dziewczynie to nie przeszkadalo ale jestem tym bardzo zainteresowany poniewaz ona dba o miejsca intymne co mnie czasami bardzo krempuje. Jak zaraguje? I czy powininem z nia najpierw o tym porozmawiac? :-) Dzieki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yanick 2011-04-22 02:47
Czaiłem się, czaiłem, ale w końcu to zrobiłem. Parę dni wcześniej tylko przystrzygłem o połowe włoski nozyczkami, ale to taki sobie kompromis :/ . Dzisiaj się przemogłem - jajka i wokół wacka na zero. Resztę wystopniowałem ładnie nożyczkami, żeby się schodziły z włosami na udach, elegancko :D . Nie było tak źle jak na pierwszy raz. Grunt to dobre nawilżenie i spokojne ruchy. Trochę jeszcze kuję, ale jakoś to przeżyję. Teraz sie czuję jak młody bóg, powinienem się wcześniej na tą akcję zdecydować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # HenryTodd 2011-04-05 00:03
Ogólnie zawsze mi się wydawało właśnie że miejsca intymne golą geje itd..
Ale z czasem jak mnie naprawdę zaczęły wkur##ac te chaszcze wkrecajace sie w jajka to w koncu zdecydowalem sie to zgolic no i musze przyznac ze duzo wieksza wygoda, wrecz nieporownywalna no i latwiej wedlug mnie utrzymac higiene. poczatku wiadomo troche moze kluc ale wole to niz busz. Nie polecam dla ludzi nerwowych bo im to moze nie podpasc :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dr 2011-03-27 18:54
Generalnie coś w tym jest. Z jednej strony oczywiście biznes wszelkiej maści, jednak nie można całkowicie negować tej drugiej strony. Golenie, czy inne zabiegi pielęgnacyjne nie są wyłącznie biznesem. Sądzę, że wszystko co robimy musimy robić świadomie i wtedy będzie tak jak powinno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # chaber 2011-03-27 00:41
Wmówić ludziom że golone jajka i c.pki są ładniejsze,( cóż wzrasta sprzedaż golarek) albo obrzezanie nakręca koniunkturę dla chirurgów a gadanie że to poprawia higienę jest co najmniej nie na miejscu bo myć sie tam trzeba codziennie chociażby dlatego ze niedaleko od tego miejsca jest odbyt który nawet u wyperfumowanych pań w garsonkach i panów w garniturach będzie smierdział jeśli go nie umyją np. pod prysznicem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ekspert_Philips 2011-03-22 18:55
Panowie,
Wasza dyskusja potwierdza, że mężczyźni golą okolice intymne i mimo iż jest to w społecznym odbiorze temat tabu, wielu z Was porusza ten wątek. Ja ze swojej strony chciałbym odpowiedzieć na pewien problem, który zaobserwowałem w dyskusjach o goleniu intymnym. Mężczyźni nie wiedzą czym golić tę sferę i pozostaje im najczęściej tradycyjna maszynka. Powoduje ona podrażnienia i nie jest wygodna w użyciu. Naprzeciw temu wyszła marka Philips, która w ostatnim czasie wypuściła na rynek specjalną serię urządzeń dedykowaną do golenia i strzyżenia ciała mężczyzn. Jeśli zainteresował Was ten temat, to chętnie odpowiem na pytania. Piszcie na ekspert[:-)]philips[:-)].
____________________
Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ja 2011-03-11 22:52
Genialne miejsce dla miłośników skóry i lateksu. Polecam [:-)]www.anitab erg.pl/?idpp=26 6
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Slav 2011-03-11 00:59
Polecam profesjonalnie wykonany Male Brazylian tzw.Bozylian. The Waxing Bar, ul.Jakubowska 22 lok.1 Saska Kepa, Warszawa. Tel.533550670, cena 300 zl.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Gracjan 2011-03-07 12:16
Tylko ogolone, gładziutkie i jedwabiste krocze jest obecnie na topie. Dlatego tez, codziennie golę swoje klejnoty i ich okolice ze zbednego owłosienia. Uzyskuje lepsze samopoczucie - warto spróbować, polecam !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+4 # jebak 2011-02-26 00:06
Jedno jest pewne, że nic tak nie obrzydza jak włochate krocze u dziewczyny.:D;- );-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Kain 2011-02-26 00:05
Użyj delikatnego kremu do golenia. Chociaż przyznam, że robiąc to wiele razy zazwyczaj używałem jedynie wody. lepiej zbiera z moszny. Często płucz maszynkę, żeby się nie zatkała między ostrzami. Pamiętaj, że potrzebujesz dobrego światła!!! no i nie potnij sobie małego. 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # IZAAK 2011-02-26 00:02
;-) Ja depiluję się od zawsze, ale ostatnio to nawetobrzezałm się :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # eny 2011-02-25 22:40
Witam
mam pytanie mam zamiar sie golic w tamtych miejscach (do zera) i jaki byscie mogli mi doradzic krem który mógłby "zmiekczyc owłosienie"?

prosze o odpowiedzi xitam[:-)]o2.pl
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Gracjan 2011-02-22 15:16
Ogolone krocze i klejnoty to jest to, polecam!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # maciek 2011-02-08 02:49
i niedośc że dokładniej mozna się umyć to i zawsze samoocene mozna sobie podnieśc bo wiadomo bez włosków wydaje nam się większy :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Andrzej 2011-01-20 16:16
Ratunkiem na swedzenie jest częste golenie. Ja golę cała okolicę łonową jednorazówką właściwie codziennie, a czasami najwyżej co 2 dni i jest OK. Na poczatku tez wyskakiwały mi czerwone krostki w miejscach wyrastania włosów, ale z czasem wszystko sie ustabilizowało. Po goleniu pryskam "płynem po goleniu" (za mocno wcale nie piecze) i smaruje "oliwką dla dzieci". Dziwię się jak mogłem do tej pory utrzymywać w tym miejscu taki kłaczasty busz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # jas 2011-01-20 02:09
Tak może być, szczególnie na początku, zazwyczaj po trzecim, czwartym razie to przemija, a do tego czasu wypracujesz własny system ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Podrazniony 2011-01-19 03:39
Witam, przed wczoraj ogolilem się w następujący sposób: pod prysznicem skrocilem owłosienie w okolicach penisa nożyczkami (do około 1.5cm) a następnie tak jak maksymalnie mogłem na jajkach i dokonczylem je jednorazowka (do 0). W tej chwili swędzenie jest okropne w obu tych miejscach! Włoski wręcz wbijają mi się tu i ówdzie. Macie jakaś radę? (czy tylko jakiś kremik i przejdzie?) I ewentualnie radę co by na przyszłość tak nie swedzialo (może ostrze niedokładnie zebrało?)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # yabol428 2011-01-17 22:11
Golę się w miejscach intymnych od około pół roku. Super sprawa, polecam wszystkim facetom. Wręcz nie wyobrażam sobię teraz, jak mogłem przez tyle lat żyć z zarostem w tym miejscu. Oczywiście golę też klatę, ręce, nogi i generalnie wszystko poniżej głowy. Gładkie łono to super uczucie, polecam 8) A ze swędzeniem nie ma żadnego problemu, trzeba tylko golić się odpowiednio często, żeby nie dać włosom odrosnąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fryzjer;p 2011-01-10 00:46
czytam to wszystko i wiem jak sie ogolic w miejscach intymnych(tj penis moszna) jednak pozostaje jedno pytanie jak sie ogolic w kroczu tez maszynką ?? tam dopiero bedzie ciezko i nic nie widzimy?? prosze o porade
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tos 2011-01-07 15:47
To częsty objaw. szczególnie gdy jest ciepło i zwiększa się potliwość. z tego powodu przeszedłem na trymer. ścinam do 5 mm i jest ok. oczywiście niektóre miejsca i tak jadę do zera ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kkk 2011-01-07 14:45
Nie wiem jak Wy ale Ja mam straszne problemy po ogoleniu włosów łonowych. Pojawiają mi się wypryski i naprawdę mniej to estetycznie wygląda niż troszkę kłaczków.. (No i swędzi jak jasna cholera)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # Golik 2011-01-04 22:28
Moim zdaniem faceci powinni się golić jest to całkiem fajna sprawa ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Andrzej 2011-01-03 00:14
Golić i to zdecydowanie całego wraz z okolicą. Jest wówczas gładko, czysto i estetycznie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # dr 2010-12-31 02:43
To kwestia upodobań. Golisz tyle ile chcesz i gdzie chcesz ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ppp 2010-12-29 19:22
a czy go całego golić można wszystkie włosy??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Grudzień 2010-12-29 19:20
po tym co przeczytalem to widze że sie to opłaca ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Szymon 2010-12-06 23:00
a ile razy na dzień mam kremować się w miejscu intymnym??
dziś kremowałem się już 3 razy po kąpieli i potem 2 razy (po kąpieli dokładnie wytarty)???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2010-12-06 21:35
golić można wszelki zarost, a swędzenie zazwyczaj jest wynikiem podrażnienia skóry. ja na początku miałem problem z odparzaniem... dobrałem jednak krem i z głowy. nazwy nie podam bo to reklama, a zresztą każdy inaczej reaguje na różne kremy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Szymon 2010-12-06 21:33
Sorki co można zrobić jeżeli goliłem się w miejsci intymnym i mnie swędzą włoski:P???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Szymon 2010-12-06 21:32
co można golić jeżeli goliłem się w miejscu intymnym i mnie swędzą włostki:P???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ok!!! 2010-12-06 21:08
dziękuję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2010-12-06 20:22
myć trzeba, to chyba nie podlega żadnej wątpliwości, jeśli denerwuje cię ocieranie skóry używaj delikatnego kremu. niebawem się przyzwyczaisz a włosy odrosną w swoim tempie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ok!!! 2010-12-06 19:24
mam to czyms smarowac dobrze myc???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2010-12-06 19:22
odrośnie. w zależności od osobnika zarost w miejscach intymnych odrasta w ciągu miesiąca do trzech. ale nie martw się na poczatku jest nieco do dupy. zaczyna sie to cenić dopiero z czasem, chociaż faktem jest, że nie kazdy to lubi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nie dobrze czuje się z ogolonym miejscem intymnym 2010-12-06 18:32
mam pytanie ogolilem sobie miejsce intymne i chcialbym sie dowiedziec w jakim czasie moze mi to odrosnonc pomozcie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mariusz 2010-11-19 01:10
Golę sobie już jakiś czas jajeczka i dookoła penisa i jestem w 100% usatysfakcjonow any, a powiem szczerze mialem cykora przed pierwszym goleniem. Ogoliłem i jest extra moja laska jest zadowolona, a ja teraz już niewyobrażam sobie abym tam chodował chaszcze ;-) pozdrawiam i polecam..:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dave 2010-11-15 00:26
Jestem pod wrażeniem tych komentarzy co prawda wszystkich nie przeczytałem, ale tak "rzucając okiem" to jestem pozytywnie zaskoczony wypowiedziami facetów, jeszcze kilka lat temu, był tak stereotyp, że golą się tylko geje...
Ja już dawno zdecydowałem się na depilowanie miejsc intymnych, na początku nie było fajnie, bo miałem uczulenie i podrażnienie, ale teraz jest już wszystko ok, i do tego jak nie ma owłosienia optycznie powiększa się penis ;-), chociaż ja nie mam z tym problemów :-) pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Patryk 2010-10-11 00:46
Efekt jest super, też zacząłem ostatnio dbać o swoje 'kuleczki' sądzę że jest to obowiązek każdego mężczyzny w tych czasach,w końcu to jeden z ważnych skarbów jakie posiadamy, jeżeli dbamy o siebie to dbamy o nasze kobiety w końcu robimy to dla nich.
serdecznie pozdrawiam.. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # karola 2010-10-10 20:26
Ale nie tylko samym przycinaniem panowie powinni zadbac o swoja higiene.Tutaj liczy sie równiez i to zeby np.uzywali w ciagu dnia chociazby chusteczek do higieny intymnej,np. cleanica.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+2 # kk 2010-09-25 18:41
wedłuk mnie faceci powinni przeprowadzac depilacje miejsc imtymnych :D:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # manek 2010-09-17 13:23
Ja się golę o d 2 lat i jest rewela!! Czysto, schludnie, żadnych kłaków. No i żonce się podoba. Polecam.
Jak ktoś ma problem, to uzupełnię: oprócz golenia, trzeba się umyć:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # buk 2010-09-14 15:29
[:-)].
Spoko, nie martw się, ja wczoraj goliłem jajka pierwszy raz i nie zaciąłem się ani razu. Wystarczy robić to powoli i uważnie i będzie dobrze. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # jaku 2010-09-07 23:00
spokojnie, bez obaw ;-) poproś partnerkę jeśli boisz się sam, ona będzie wiedziała jak ;-) ale jeśli jej podpadłeś... oj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # . 2010-09-06 17:28
Ja przycinam i jest git, ale myślałem o ogoleniu moszny - tylko mnie zastanawia jak można się tam nie skaleczyć, skoro skóra jest tam "luźna" - wydaje mi się to masakryczne żeby użyc do tego maszynki do golenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Laura 2010-09-04 17:12
Ja również używam BLITZBLANK. Jest super szybko, wygodnie i bez podrażnień. A włoski odrastają po dłuższym czasie!;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zyzio 2010-09-04 17:10
A ja depiluję się kremem BlitzBlank. Jest to krem depilujący do okolic intymnych do kupienia na ALLEGRO. Pierwszy raz pożyczyłem go od mojej żonki, teraz używamy oboje.
POLECAM!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wiolka 2010-08-31 18:25
Ja jestem jak najbardziej za depilacja.I co wazne tutaj moim zdaniem męzczyzni tak samo jak kobiety powinni dbac o higiene miejsc intymnych.
I w sumie uzywanie chusteczek do higieny intymnej przez facetów nie jest grzechem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Git 2010-08-22 15:02
Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień. Informacje dla jednego błahe, lub nawet głupie, dla innego mogą okazać się szalenie istotne więc sądzę, że i wszelkie powyżej są przydatne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Rom 2010-08-20 15:57
Jakimiże niedolęgami jesteście,że potrzebujecie instrukcji
golenia czegokolwiek.Da liście się oglupić producentom
kosmetyków i golarek,nabijac ie kabzę cwaniakom, wystarczą zwykle nozyczki by przykrócić zarost,reszta to zabawa gówniarstwa z kroczem tak męszczyzn,jak i kobiet,lenistwo usprawiedliwion e-myć dupy się nie chce.Krocze myje się jak glowę szamponem i wąsy też jeżeli są,palę też musowo dokladnie pod napletkiem trzy razy namydlić no i splukać.
Nie ogolona cipka u starszych to żaden widok,nieciekaw y brak tajemnicy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # jan 2010-08-16 02:00
Bardzo dobry "przepis" dla tych, którzy chcą przyciąć włosy. Jednak samo golenie do czysta na sucho raczej słabo wychodzi, chociaż da się bo tak zaczynałem ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ryszard 2010-08-16 01:52
Ja ze swojej strony polecam zrobić tak:

1. Dokładny prysznic całego ciała przy użyciu dobrego mydła/żelu pod prysznic ze szczególnym uwzględnieniem miejsc intymnych.

2. Dokładne wytarcie miejsc intymnych w tym również włosów łonowych.

3. Chodzenie po domu bez zakładania bielizny w celu dokładnego wyschnięcia włosów łonowych.

4. Strzyżenie moszny i okolic penisa za pomocą maszynki do strzyżenia Philips (takiej do strzyżenia głowy) na długość od 9 do 21 mm - w zależności od upodobań.

5. Wejście pod prysznic i opłukanie miejsc intymnych ze ściętych włosów łonowych mocnym strumieniem wody ze słuchawki prysznica.

6. Powtórzenie punktu 2 i 3.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Lysy 2010-08-12 03:02
... i niech moc będzie z Tobą!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kamyk 2010-08-12 00:51
ave ludki! tak czytam i czytam i doszedłem do wniosku ,że spróbuję tylko lekutko mam stracha o jajeczka,ale co tam trzeba być twardym a nie miętkim,oczywiś cie pod każdym względem heheheheh mam nadzieję że ręka mi nie zadrży.Łysi GÓRĄ.hehehe:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # smutek 2010-07-25 04:52
niestety nie mogę się z tym zgodzić. właśnie tak jak mój przedmówca myślałem jeszcze kilka lat temu. teraz wiem, że to pieprzenie. golenie ma sens - jest czysto , nie śmierdzi i jest OK. zresztą każdy może sam wybierać. ja od 6 lat golę i jest mi lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Arek 2010-07-24 18:28
Gładka skóra to prawda ale rzeczywiście jest więcej wad jak zalet. Większe odczuwalne pocenie, a co za tym idzie jest kłopot z higiena w ciągu dnia. Odrastające włoski podrażniają skórę a to powoduje ze narażona jest ona na ataki grzybów i drożdży. depilacja w okolicy samego członka poprawia samopoczucie, bo jakby większy, reszta same wady.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ojciec dyrektor 2010-07-21 19:28
Nie próbuj po goleniu jaj używać żadnych płynów czy innych substancji (po goleniu) ze spirytusem, bo głową wywalisz dziurę w suficie. Jeśli już chcesz czymś sobie posmarować użyj delikatnego kremu do twarzy, pod warunkiem, że nie jesteś na niego uczulony. Dzień wcześniej zrób próbę na fragmencie skóry szyi. A teraz gol te jaja i baw się dobrze ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zdzichu z Lasu 2010-07-21 18:42
Dziekuje, caluska co prawda nie dostane bo nie mam od kogo, ale moze zwieksze szanse :P

A po goleniu co? Tzn. chodzi o to co nalozyc, czym nasmarowac, a nie o zabawe hehhehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ania 2010-07-21 15:16
Golenie okolic intymnych może być bardzo przyjemne, a jeśli robi się to we dwoje - nawet podniecające. Wracając do problemu: ja używam zawsze pianki gilette dla skóry alergicznej oraz jednorazówki tej samej firmy z 3 lub 4 ostrzami - wystarcza na pół roku :-) Najpierw ciepła kąpiel albo prysznic. Ważne aby jeszcze bardziej uelastycznić i nawilżyć skórę i zmiękczyć zarost. Jeśli zarost jest zbyt długi to maszynka będzie się często zapychać, więc trzeba ją często przepłukiwać. Po kąpieli (lub w trakcie) delikatnie smaruję mojemu mężczyźnie owłosione okolice intymne pianką. Ważne aby nie zrobić krzywdy peniskowi. Miło jest jak trochę wstaje bo łatwiej jest wtedy golić wokół chociaż to zwiększa niebezpieczeńst wo zacięcia. Potem powoli i delikatnie golę. Jeśli aksamitna skóra moszny nieco się rozciągnie (wtedy dokładniej można golić) to lekko ją naciągam do otrzymania odpowiedniej powierzchni do golenia. Mimo wszelkich nierówności można ogolić wszystko bez zadraśnięcia> Ważne aby się nie spieszyć. Robić to powoli i delikatnie. A po wszystkim obowiązkowy całusek w jajeczka :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Zdzichu z Lasu 2010-07-21 04:38
Do golenia zarostu na twarzy od zawsze używam golarki elektrycznej, żyletki są mi obce, trymetr jednak podrażnia mosznę, a bez skrócania nie da rady golić. Jednak wydaje mi się że żyleta to jeszcze większy hardkor.
Spodziewam się odpowiedzi że jednak żyletka - proszę więc o podanie co mam kupić, jaką "jednorazówkę", jaki krem do golenia i po goleniu, dodam że jestem alergikiem i mam nadwrażliwość żołędzi (poważnie) a moszna sąsiaduje z penisem więc nie mogę się smarować czymkolwiek :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # starszy 2010-07-21 00:06
Można, ale raczej lepiej swieżym ostrzem i już po kąpieli czy prysznicu, kiedy będzie tam miękko to i nie będziesz podrażniał a włoski miękkie będą schodzić no i kremu czy inne żelu do golenia nie żałuj :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Zdzichu z Lasu 2010-07-20 23:59
Sluchajcie, ja nie umiem i nie wiem jak mozna golic moszne? Mnie to boli, zacinam sie, pomozcie :sad: Przeciez ta skora nie jest gladka jak np. lono albo broda :/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tom 2010-05-25 12:35
Oj zdziwiłbyś się :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Sam 2010-05-25 02:46
Witam.Mam 32 lata i do chyba 16-17 lat gole sie pod pachami i w miejscach intymnych.Metod a jak doczytałem kombinowaną -Moszna i wokoło penisa do zera a powyżej maszynka do strzyżenia na 3 mm.Moja żona 2 lata temu zrobiła sobie depilację laserem i jest bardzo zadowolona-ja gdybym nie był cykor a nasze środowisko dziwne pewnie też bym sie skusił bo co 2 dni golenie to mnie trochę nudzi.Co do czystości ...hmmm mamy 21 wiek i chyba bidety sa nam znane.Poza tym kto lubi sex oralny to chyba bez tych zabiegów golenia i mycia sie za niego nie zabiera ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # ted 2010-04-07 20:50
hej! higiena ponad wszystko i to niezależnie czy się golisz czy nie... ale i tak lepiej chociaż trochę podgolić niż szukać szczęścia w buszu ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Buchamy 2010-04-05 18:56
napewno sie to na wiele nie zda jak sie nie wykompiemy przed sexem !8) mozesz miec niewiem jak wgolonego jeza jak sie nie wykompiesz to i tak lipa z sexu ! to tez dziala w druga strone ! jakos mnie nie rajcuje smak i zapach moczu xD ;-)
ogolnie jestem za goleniem !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # grego 2010-03-16 13:46
nie wiem czy do oporu bo zawsze jak są już za długie sięgam po maszynkę :D Generalnie wystarczy to robić raz na 2-3 miesiące. golenie genitaliów nie jest aż tak zajmujące jak codzienne golenie twarzy :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bolek 2010-03-16 03:26
Jeszcze nigdy nie golilem ale mam zamiar i tu pojawia sie pytanie czy jak np ogole tylko raz i zostawie to włosy odrosną mi do takiej samej długosci czy beda rosly bez oporu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # grego 2010-03-12 12:32
a ja golę jajka do zera i dobrze się z tym czuję. tylko nad penisem używam trymera bo wygolone do zera śmiesznie wygląda jak dookoła włosy ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # mi69 2010-01-10 01:12
Krzychu pomyłeczka - wybacz. Miro to do Ciebie:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # mi69 2010-01-10 01:07
Iza popieram - jest super, spróbujcie razem zrobić sobie po paseczku, to też działa:-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mi69 2010-01-10 01:05
niektórzy są tu zabawni, jajka ogolone trzeba częściej myć - twierdzą. Najlepiej wcale się nie myć, panienki jak muchy bedą leciał;-)bo na nieumytym ciałku więcej feromonów, tylko, żeby któraś się nie spawiała na Ciebie Krzychu;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mi69 2010-01-10 00:56
najlepiej golić maszynką, robię to Gillette Mach3, jeśli chodzi o kremy to odradzam, kiedyś 2 tygodnie chodziłem z liszajem od uczulenia na woreczku z jajkami:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mi69 2010-01-10 00:53
Goliłem włoski w oklicacach intymnych odkąd pamiętam, jakoś mi się od początku nie podobały - teraz po wielu już latach mogę się pochwalić, że dla każdej kobiety z którą się kochałem seks oralny nigdy nie był problemem, a wręcz nigdy nie musiałem namawiać,oczywi ście w połączeniu z odpowiednią higieną tych miejsc, bo co dać może ładny wygląd gdy kobietka niemal zwymiotuje na Ciebie od niezachęcająceg o zapachu:P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Daniels 2010-01-09 20:20
Już wiem czemu na razie zostawię golenie w spokoju... Już wole wziąć nożyczki, czy też maszynkę i leciem... Tak się pozacinałem, że masakra... I do tego denerwuje mnie to, że jak się zacznie to lepiej nie przestawać, gdyż iż kują strasznie te włoski...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zus 2010-01-06 00:19
Witam!! od kiedy zacząłem się golić tu i tam czuje się znacznie lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # smak 2009-12-20 14:56
najlepsza jest klasyczna maszynka do golenia. jeśli natomiast chcesz jedynie skrócić to możesz użyć trymera z nasadką. tu jednak uważaj - są miejsca gdzie bezpieczniejsze jest zwykłe ostrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # łukasz 2009-12-19 23:37
Witam :-)mam zamiar ogolic miejsca intymne (myslalem o goleniu na krotko ) czy moglby ktos mi doradzic czym najlepiej wykonac ta czynnosc :-) pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Iza 2009-11-25 14:36
a mój mąż goli sie w kroczu i pod pachami i ja równiez golę sie w tych miejscach. Jak nie ma włosków to jest sexi i większe podniecenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Superfilm19 2009-11-18 15:34
Moja dziewczyna powiedziala
ze woli kiedy chujek jest
gladki ale nie do konca.
Ma fryzurke;-) Zdecydowanie wole
kiedy jest tam malo wlosow.
Lepiej sie czuje i chyba
pod kazdym wzgledem to
plus bo mówi to o zadbaniu,
panie beda zadowolone,
lepszy wyglad i argumenty
zdrowotne a z chorobami
w tym miejscu nie chcialbym
miec doczynienia. Ale nazlezy
pamietac ze skora po goleniu
wymaga wiekszej troski
zwlaszcza na poczatku.
Pierwsze 3, do 4 dni po goleniu.
Jezeli nie zwroci sie na
to uwagi moga wystapic
swedzenia, zaczerwienienia ,
reakcje alergiczne czy
zmiany skorne. W moim
przypadku tak jest, kiedy wolno rosna
sobie wloski nic sie nie dzieje ale
wyglad nie jest zadowalajacy, a znowu
czasami po goleniu pojawia sie zaczerwienienie
Moze ma to zwiazek z tym
ze jestem aktywny i dlatego to miejsce
bardziej wydziela pot i
trzeba o tym pamietac.
Ale u mnie to juz prawie rutyna i z czasem
nauczylem sie jak najlepiej dbac o te miejsce.
Moge polecic
swietny kosmetyk do higieny
intymnej dla panow ktory
nie dawno kupilem Żel do
higieny intymnej AA men
classic. Jest super tak
jak oczekiwalem dobrze
sprawdza sie do pielegnacji
po goleniu. Tylko trudno go
dostac w sklepie kosmetycznym.
Tym bardziej ze na polskim rynku
takich preparatow dla panow jest malo.
Ja w internecie znalazlem slady o 4 z
tego 2 mozna kupic.
Zamowilem na jakies stronce i wcale nie jest to
drogie bo ten AA men kosztowal chyba 18zł
i wiecej zaplacilem za przesylke.
Wracajac do tematu, poczatkujacych lojalnie
uprzedzam ze
jak juz uporasz sie z goleniem
i nie skaleczysz sie
czeka cie cos gorszego,
utrzymanie tam dobrego
stanu szczegolnie jak jestes w wieku tradzikowym
i twoja skora produkuje duzo łoju,
jestes nerwowy, masz stresujace zajecie,
duzo sie pocisz czy ćwiczysz fizycznie a mydlo i zel do
ciala moze byc nie wystarczajacy
ale mozesz miec szczescie i ciebie to nie dotyczy.
Mam nadzieje ze nikogo nie przestraszylem,
mysle ze 2 razy prysznic i dobry kosmetyk
wystarczy zeby miec tam wszytsko pod kontrola i co
najwaznijesze byc zadowolonym z efektu.

Pozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kamil 2009-11-06 17:59
a ja właśnie byłem u lekarza, i zalecił golenie się w miejscach intymnych dla lepszej higieny,tylko ciekaw jestem jak moja żona zareaguje, mam nadzieje że pozytywnie.:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-1 # Seen 2009-10-28 11:22
Namówiłam mojego mężczyznę, żeby się golił, bo miałam dość włosów między zębami. Uwierzcie mi, jest bardzo zadowolony ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dex 2009-10-26 00:41
pot sam w sobie jest bezwonny. włosy też w niczym nie przeszkadzają - do czasu. moda - i owszem. zapach tworzy się podczas rozkładu bakteryjnego, a włosy temu sprzyjają - ich struktura i dodatkowa powierzchnia :-)
każdy zatem powinien wybrać to co lubi. najlepiej, gdy w przypadku stałego związku oboje partnerzy decydują o tym co lubią. a jeśli chodzi o higienę to zapewniam - im mniejsza powierzchnia tym łatwiej ją utrzymać w czystości ;-)
osobiście sporo przycinam, część golę i jest ... git
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krzycho 2009-10-25 23:27
Że niby po ogoleniu bardziej śmierdzi? Ciekawa... Zawsze myślałem, że to na włosach pot i inne zapachy się osadzają. I po to też goli się pod pachami. No ale może Miro wie czego ja nie wiem :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Miro 2009-10-25 22:13
A na podstawie jakiego opracowania autor artykułu motywuje higieną potrzebę golenia miejsc intymnych u mężczyzn.Jest akurat odwrotnie. Ponadto wygolenie nie zwalania o utrzymania w higienie krocza. Po ogoleniu jajek myć trzeba jeszcze częściej bo będzie nie przyjemny zapach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # mała 2009-09-28 14:04
no ja wole jak facet ma włoski tam i tu :-). ale kazdy ma prawo robic co chce ze swoim ciełem .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # inna kobieta 2009-09-11 22:18
a mnie sie podoba jak mezczyzna jest choc troche podciety. widac, ze wklada wysilek w pielegnacje rowniez miejsc intymnych a nie tylko wymaga tego od kobiety. Nie musi byc wygolony caly, nawet lepiej gdy ma wlosy tam, gdzie nie przeszkadzaja : ) Ale kiedy widze, ze zadal sobie troche trudu to stanowi dodatkowa motywacje zebym miala ochote bawic sie jego 'skarbami' :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ... 2009-08-27 20:37
kwestia gustu :-) ja np klejnoty gole calkowicie a wyzej tylko przystrzygam hehe jak dla mnie jak tam na dole jest wszedzie lyso top wyglada to hujowo hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krzychu 2009-08-03 13:36
a dlaczego niby to prostackie? jakoś tak nie zauważyłem żeby faceci byli oblatani z trzymaniem tam porządku. może i większośc rzeczy oczywiste ale parę mi się przydało no i zebrane razem do kupy. tylko skąd te gady? :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Mark 2009-08-03 00:21
gady ,powariowalisci e czy co, co za prostackie tematy macie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # oj 2009-07-26 20:50
z tym opalaniem to trochę hardkor, aż mi krew do pięt uciekła...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # wertu 2009-07-26 20:45
To jest bardzo dobry sposób no i nie można się skaleczyć. Trzeba to robić bardzo ostrożnie. Polecam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kobieta 2009-07-26 19:15
A ja jestem przeciwna goleniu się mężczyzn całkowicie; o ile golenie pod pachami mi nie przeszkadza, o tyle owłosienie łonowe musi być. Przecież ja się kocham z mężczyzną, a nie z chłopcem :o) No i lubię się nimi bawić :D
Pozdrowienia dla owłosionych (przyciętych jeśli jest włosków za dużo)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 1,5 gościa 2009-07-25 22:20
Bzdury opowiadasz, z włosami to się dopiero syf robi. Jak pierwszy raz ogoliłem wacusia to się nieźle pozacinałem ale teraz to już rutyna i jest git. Sucho czysto i zawsze pewnie... ;-) Bez golenia nie ruszam się z domu...;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # G KR 2009-07-17 16:20
Jakiś czas temu zdecydowałem się na depilację, teraz wiem po co tam rosną włosy... ułatwiają cyrkulację powietrza, a zatem mniej potu itd. po ogoleniu, szczególnie w okresie letnim "wszystko się klei". Jeśli chodzi o estetykę to wiadomo, że duża kępa nie jest raczej zachęcająca.
Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Ostatnie komentarze