Kobiety wolą wysokich

W XXI wieku, tak samo jak w XIX, wysoki wzrost ułatwia życie. Badania wskazują, że wysoki mężczyzna o szerokich barkach ma większe szanse znalezienia zarówno partnerki, jak i pracy. Badania opublikowane przez Uniwersytet Princeton wykazały, że wysocy mężczyźni (a także kobiety) zarabiają o 10 procent więcej niż osoby niższe o 10 centymetrów. Szanse, że mężczyzna zostanie dyrektorem są o 3 procent większe, jeśli ma 187 centymetrów wzrostu, niż jeśli ma ich 178.

Choć może się to wydawać dziwne we współczesnym świecie to jednak wzrost bardzo silnie wpływa na nasze postrzeganie świata i zachowanie. I tak niski mężczyzna często chce uchodzić za człowieka czynu. Zawsze jest gotów walczyć z każdym, nawet wyimaginowanym rywalem. Chętnie udowadnia swoją wartość. Musi włożyć znacznie więcej wysiłku w to, aby go dostrzeżono - szczególnie, aby zrobiły to kobiety. Mężczyźni swój niski wzrost często starają się zrekompensować sobie pieniędzmi. Często wybierają "męski zawód" typu kaskader czy policjant. Mają w sobie sporo cech przywódcy. Zauważmy, że w polityce trudno spotkać wysokich mężczyzn. Niewysokim mężczyznom przypisujemy takie cechy jak ambicja, zazdrość, wrażliwość na pochlebstwa. W polityce to cechy niezmiernie ważne. Natomiast wysoki mężczyzna budzi prestiż i zaufanie. Nie musi niczego udowadniać, nie cierpi na kompleks brakujących centymetrów, dlatego unika takich dziedzin życia, w których występuje bezpośrednia rywalizacja.

Po dłuższym zastanowieniu i poczytaniu stosu literatury na ten temat wydaje mi się, że jednak coś w tym jest. Co? O tym może po przedstawieniu kilku ciekawych wypowiedzi z forów internetowych. Wydaje się, przynajmniej z tych wypowiedzi, że kobiety podchodzą spokojniej do wzrostu mężczyzny niż my sami.

Jak się widzimy

„Zdaje sobie świetnie sprawę z tego, że każdy dodatkowy cm (do 190-192cm) poprawiłby mój wizerunek w oczach kobiet i respekt wśród facetów. Mimo to pozostaje mi sie cieszyć, że mam chociaż te 175cm a nie np. 165cm. Na dzień dzisiejszy mój wzrost jeszcze nie jest jakimś powodem do wstydu, myślę że jest to juz takie powiedzmy minimum "przyzwoitości" dla faceta (bez obrazy dla tych co mają mniej) aby nie wyglądał na konusa, szczególnie jak nabierze sie odpowiedniej rzeźby i masy. Z takim wzrostem nie jestem przecież skazany na złośliwe docinki jak np. Kaczyńscy, kto wie może za 50 lat będą sie ze mnie śmiali jak średni wzrost dojdzie do 185-188 cm :) Ale co mnie to będzie wtedy obchodzić :) Póki co trzeba pracować nad resztą stylu, a więc muskulatura, fryzura, opalenizna, modne ciuchy, fajne zapachy, dorobić się ładnego auta, domu... i będzie dobrze :)"

„Jak sobie kupię Aston Martina DBS to nie będzie mnie nic obchodziło, że jakiś 200 cm koleś nie mieści się do środka i dotyka głową sufitu hehe ;P Niskie sportowe auta nie lubią dryblasów hehe :)"

„Ja mam 175 cm i mnie to boli. Co mnie obchodzi, że jakiś facet się lasce podoba, w dupie mam te szmaty. 85% lasek w tych czasach to zwykle (bip)a pozostałe 15% to porażka. Najważniejsze żebym miał ręce i nogi do podnoszenia sztangi i zdrowie a reszta .... A jak się (bip) to wysadzę autobus w powietrze i ciekawe co zrobią ci wysocy przystojni opaleni faceci heeh".

„Mając nasze 178 cm można jeszcze przeboleć jak ktoś jest wyższy o 5-10 cm, jak ktoś jest wyższy o 10-20 cm to już jest kiepsko, a jak ktoś jest wyższy o ponad 20 cm to już kompletna kicha i świetna muskulatura nic nam nie da nawet jak tamten będzie chudziną".

„Macie takie kompleksy, że pieprzycie 3x3 i gadacie bzdury tylko po to aby się zdołować. Bierzcie przykład z tych co mają po 170-175 cm i mają to gdzieś zupełnie się tym nie przejmując chwytając życie w garść".

„Ja mam 171 cm , nie ukrywam że wołałbym być wyższy, ale jakoś strasznie też nie rozpaczam. Ktoś kto ma ryja jak praszczur i ma 185 to jemu nawet ten wzrost nie pomoże ;P Trza akceptować siebie takim jakim sie jest".

I można tak dalej. Generalnie widać, że mężczyźni wysocy są mało akceptowalni przez niższych. Jednocześnie zdaje się potwierdzać to co było na wstępie, że niski wzrost może być przyczyną frustracji i nawet agresji w stosunku do całkiem niewinnych ludzi. Z drugiej strony pobudza do działania jak w wypowiedzi ze sztangami. Bezspornie prawdziwym jest fakt, że wysocy mężczyźni mają problemy z większością samochodów. Potwierdzam to bo kupując nowe auto muszę niestety brać pod uwagę ilość miejsca do sufitu i na nogi. Cóż... coś za coś. A zresztą to chyba nie jest takie ważne.

Jak widzą to kobiety

„Znam kilka związków w których to facet jest mniejszy i do dzisiaj są ze sobą szczęśliwi. Natomiast ja osobiście nie chciałabym niskiego faceta. Ja potrzebuję silnego mężczyzny z którym czułabym się bezpieczna. A obawiam się, że niski mężczyzna nie wzbudziłby we mnie takiego poczucia bezpieczeństwa. No i nie mogłabym nosić butów na obcasie".

„Zawsze wszystko sprowadza się do tego co ludzie powiedzą. Ja znam kilka par, gdzie facet jest niższy od kobiety, albo równy wzrostem (z tym, że jak ona ma obcasy, to on jest wtedy niższy) i nie uważam tego za problem. Osobiście jednak wolę wysokich mężczyzn".

„Mój jest wysoki, ale byłam kiedyś w związku z niższym ode mnie i wcale mi to nie przeszkadzało. Znam parę, w której on jest dużo niższy, ale są ze sobą już długo i są bardzo szczęśliwi".

„Niski facet nie oznacza jeszcze niższego od nas faceta; między nami jest tylko kilka cm różnicy (on jest ciut wyższy)- ale to naprawdę nie robi różnicy - w niczym i nigdy... myślę, że co innego tu jest ważne..."

„Mój mąż jest ode mnie dwa razy cięższy i o głowę wyższy - i taki mi pasuje".

„A mnie tam niski wzrost zupełnie nie przeszkadza, no może gdyby różnica była rzeczywiście duża to może byłoby to niewygodne".

„Byłam z niższym facetem i wcale mi to nie przeszkadzało bo tak naprawdę to nie wzrost się liczy choć przy butach na obcasie może to być denerwujące....a tak najbardziej to lubię facetów (oczywiście w kryterium wzrostu) o głowę wyższych, nie mogłabym być z mężczyzna dużo wyższym, po prostu nie lubię ciągle patrzeć w górę..."

„Lubię wysokich mężczyzn to fakt i mając do wyboru dwóch facetów jednakowo mądrych, wrażliwych i przystojnych różniących się wzrostem to pewnie wybór padłby na wysokiego".

No i masz babo placek. Niby nie, niby spokojnie bo nie o wzrost chodzi, a jednak ostatnia wypowiedź zamyka rozważania.

I jak na złość nawet w sennikach wzrost mężczyzny ma znaczenie. Gdy śni się kobiecie wysoki mężczyzna: to przestroga, żeby nie być agresywnym lub nie kierować się wyłącznie rozumem, natomiast gdy jest to niski mężczyzna: może oznaczać niskie poczucie własnej wartości (często w sferze seksualnej) ale tego typu bzdury oczywiście przedstawiam jako ciekawostkę kulturową bez komentarza.

Zdaniem profesjonalistów

Wysokim mężczyznom na ogół wiedzie się lepiej niż niskim. Jak pokazują badania, im mężczyzna wyższy, tym ma średnio więcej dzieci, pieniędzy i władzy. Kobiety szukają zatem wysokich partnerów - dedukują uczeni. Dotąd jednak nie było wiadomo, czy wybierają po prostu tych najroślejszych, czy też kierują się jakąś szczególną zasadą, na przykład wybranek ma być wyższy równo o głowę.

Czy rzeczywiście kobiety zawsze wolą wyższych, a mężczyznom zależy najbardziej na proporcji talii i bioder? Problem zbadał dr Bogusław Pawłowski, antropolog z Uniwersytetu Wrocławskiego. Okazało się, że ludzkimi preferencjami co do wzrostu partnera też rządzą wyraźne reguły.

Wymarzeni przeciętniacy

W wyniku przeprowadzonych badań wyciągnął następujący wniosek: ludzie maksymalizują swoje szanse na znalezienie partnera. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety dopasowują swoje oczekiwania do średniej wzrostu u płci przeciwnej, bo średniaków i średniaczek jest najwięcej. A w większej puli łatwiej znaleźć ideał. Mechanizm ten ma adaptacyjne uzasadnienie. Mężczyźnie mierzącemu 190 cm trudno znaleźć partnerkę równą wzrostem lub nieznacznie niższą. Marząc o kobiecie średniego wzrostu, maksymalizuje swoje szanse na spłodzenie potomka. Z tego samego powodu mężczyzna średniego wzrostu będzie preferował kobiety, nad którymi nieznacznie tylko góruje.

Brytyjczycy z badań Pawłowskiego wyciągnęli jednoznaczny wniosek: wzrost mężczyzny musi stanowić 1,09 wzrostu kobiety. Nie wzięli jednak pod uwagę wszelkich innych uwarunkowań.

Jeżeli nie jesteś wysoki, bądź przynajmniej bogaty

Ewolucja silnie preferuje wysokich mężczyzn. Mają oni liczniejsze potomstwo, a ich geny bardziej się rozprzestrzeniają. Mężczyźni tacy są postrzegani jako odnoszący sukcesy, atrakcyjni towarzysko i inteligentni. Są też bardziej pewni siebie, bo przywykli realizować własne zamierzenia: to, co działało na afrykańskich sawannach, działa też w opartej na wiedzy gospodarce. Nie mniej interesujący jest efekt placu zabaw: jeśli zawsze wygrywamy w piaskownicy życia, ma to wpływ na naszą skłonność do podejmowania ryzyka i wygrywania.

W przypadku "kompleksu Napoleona" mamy do czynienia nie tyle z pewnością siebie, ile z zaciętością. Niscy mężczyźni bywają zaczepni, bo inaczej nie osiągną sukcesu. Są dowody, że nasz wzrost w wieku 16 lat pozostaje na zawsze naszym wzrostem mentalnym: jeśli dorastamy deptani przez innych, urośnięcie o kilka centymetrów po trzydziestce nic nam nie pomoże. Mężczyźni mają jednak to szczęście, że kobiety stosują bardzo szerokie kryteria przy wyborze partnerów. Niscy faceci mogą rzucić na szalę inne zalety - na przykład bogactwo.

A na zakończenie jeszcze wynik sondy, którą przeprowadziliśmy na facebook'u.
wzrost mężczyzny

Reklama

seks randki online
Największy zestaw do powiększania penisa
ZOBACZ RÓWNIEŻ

 

Komentarze  

 
-2 # ktostam 2012-07-12 23:12
Ja cale zycie slucham ze jestem taki przystojny i faktycznie wielokrotnie gdzie nie pojde widze spojrzenia a gdy gram w bilard proby zblizenia fizycznego od kobiet ktorymi niestety sie bawie w ten sposob. Powiem wam tak mam 170 cm i co dalej hmmm ogolnie mam jeden problem w zyciu - alkoholizm - to przyciaga kobiety co moze trudno zrozumiec ale tak jest a pije bo tylko wtedy czuje taki spokoj od wszystkich problemow - finansowych itd. Wiekszosc dziewczyn porzucilem 2 mnie zostawily i tak to zycie sie toczy. Czasem mam wrazenie ze mi tylko alkohol daje szczescie i chyba one to widza - widza ze nie zamnienilbym flaszki na zadna z nich i to je przyciaga. Ale to tyle a glupi jestem bo jak mam okazje do seksu to zazwyczaj jestem na bani i mam jakas dziwna jazde ze [:-)] nie jestem meska dziwka ze chce uczuc a jak chce seksu to dostaje od inne pierdolone kocham a seksu nie. Ogolnie nie wiem czego chce i ide sie napic i wszystkim zycze udanej bani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
-2 # WARDA 2012-07-02 20:50
Mam 169,5 cm i NIGDY nie mogę powiedzieć że mam 170 cm, gdyż ZAWSZE laski będą się czepiać że sobie dodaję i kłamię! A podobno od 170 cm facet jest normalny i może legalnie uprawiać sex. Niestety, poniżej tego wzrostu takiej możliwości już nie ma... pozostają agencje towarzyskie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Domino 2012-06-17 00:04
Nie ma co pękać wysocy,niski wysoki nie ma różnicy no może panowie troszeczkę niscy mają większe bicepsy a wysocy wyglądają jak jelenie po suszy w lesie,kobiety lubią wysokich i niskich rzecz gustu,dla każdego cosik dobrego:-)Wiec nie pękać jak gumka podczas stosunku tylko być pewniakiem jak gołąbek który się nie wstydzi że popuści w pory i zalewa zapleczem balkoniki,bloko wiska no i przechodniów:-) Powodzenia przerośnięci panowie i Ci troszeczkę z dużymi oczkami ponieważ cierpią czasami z bólu kiedy stają na paluszkach żeby w tłumie wyweszyć fajną dupcię:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # biedronka 2012-04-06 02:31
Wzrost 157 cm , waga 127 kg .
Ja 168 cm i połowa wagi...
???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # zyd 2012-03-02 23:29
a mam panie takie jedno pytanie ?
jak mężczyzna byłby niski i walczył w mmma,ksw albo boks tez czuły byście się bezpiecznie ??????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # loco 2012-02-27 02:22
witam panowie, ja mam 167 cm i nie narzekam na brak zainteresowania moja osoba, musze przyznac ze kobiety interesuja sie mna i nawet sporej czesci kobiet nie przeszkadza fakt ze jestem zonaty. pewnie za sprawa wysportowanej sylwetki i urody latynoskiej z czego jestem szczesliwy ze natura mnie obdazyla taka a nie inna uroda :-)i wzrost mi zbytnio nie przeszkadza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # olbrzym 2012-02-26 18:14
A ja mam 156 cm i wcale a wcale nie narzekam :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # r 2012-02-25 02:57
Nie ma co się oszukiwać, jeśli jesteś wysoki i najlepiej do tego przypakowany twój świat jest zupełnie inny od świata małych zwykłych facetów.... Widzę to po kumplu, inni faceci trochę się boją, trochę mu zazdroszczą (tak widać to), czasem przez to trochę chcą dogryźć że 'pakerek', 'koksik' itp. A kobiety hehhh.... nawet sprzedawczyni w głupim sklepie do wejścia uśmiech + mruganie oczkami+ niby niechcący dotknięcie przy rozmowie... nie wspominam o baletach. niski facet w sklepie usłyszy standardowe 'słucham', a na baletach 'sorka, ale coś tam coś tam nara'
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Olga 2012-02-18 14:57
ja ma 175 cm wzrosu i gdy widze niższych chłopaków(ładny ch)to myśle kurde dlaczego musze być taka wysoka..ale faktem jest że pociągają mnie bardzo wysocy chłopacy ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aneta 2012-01-20 17:23
Uważam ,że wysocy mężczyżni przynajmiej dla mnie sa bardziej atrakcyjni. Sama jestem wysoka i przy wysokim mężczyżnie czuje sie bezpieczniej.wi em ,że nie powinno sie oceniac mężczyzn po wzroście bo ci niżsi sa tez wartosciowi ja radze dziewczynom by wysokie wybieraby wysokich a te niskie maja szeroki wybór bo dziewczyna zawsze moze byc niższa od faceta.Jak dziewczyna jest wysoka a facet niski to moga bo siebie nie pasowac budowa i moga miec nieudany seks czym wyższy facet to i w spodniach na wiecej a niski moze miec tam niewiele .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # michał 2013-01-19 18:02
Co za bzdura.
Mam 171cm i 23cm między nogami.
Chodzę na siłownię, tam faceci o głowę wyżsi w szatni mają pół z tego co ja.
I jeszcze jedno. Kobieta i jej wielkość dole jest taka sama przy 160 czy 175. Więc przestań bredzić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Adi72 2012-01-15 05:38
Mam 204 cm i wcale nie jestem z tego dumny. Kazdy mi sie przyglada i komentuje kiedy wydaje mu sie ze nie slysze. Kobiety takze mi sie przygladaja, ale niestety przygladaja mi sie wszystkie, i nie wiem ktora przyglada sie jak okazowi w zoo, a ktora przyglada sie tak, jak kobieta przyglada sie komus kto po prostu wpadl jej w oko. Mam 32 lata i nigdy do tej pory nie robilem sobie wiele z tego. Az do teraz, kiedy to poznalem przesliczna i madra kobiete, ktora mnie zupelnie oczarowalaa ktora jest z kolei niziutka. Mysle ze ma ponizej 160 cm. I chociaz sam nie mam z taka roznica wzrostu problemu, to mam wrazenie ze nie mam u niej zadnych szans, bo bo po prostu jestem dla niej za wysoki....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # buhaha 2011-12-31 22:20
to facet kotry ma mniej niz 179 cm to kurdupel....ten co ma te 190 cm to zwykly sredniak...wyso ki zaczyna sie gdzies od 198 cm...z kazdym wiekiem ludzie beda coraz wyzszi :-)ja mam 204 cm...do jakiegos 20 roku zycia bylem szpetnym chudym brzydalem z pryszczami i o dziewczynach moglem pomarzyc choc gralem w koszykowke. Na szczescie sytucaja sie zmienila i teraz jestem duzym barczystym mezczyzna juz bez pryszczy i uformowana twarza :-) wiadomo ze latwiej mi nawiazac kontakt lub wzbudzic zainetresownaie ladnej kobiety ale to nie wszystko...jak sie niema tego czegos to sie nic nie zdziala..wzrost to tylko dodatek. Gdybym mogl z checia oddalbym 10 cm bo wiem zena starosc zaczna sie problemy z kregoslupem...P odusmowujac jesli masz to COS... jestes przystojny...ma sz pieniadze...jes tes pewny siebie..dobrze zbudowany i masz powyzej 190 cm to NIE ZDRADZIC zony bedzie CI BARDZOOO CIEZKO :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # android 86 2011-11-30 08:57
Do dziś uważają mnie za wysokiego. Mam wielu znajomych niskich, nawet po 165cm i przyznam szczerze że wolałbym być niski, nie uprawiam koszykówki, siatkówki, na siłowni jestem słaby, wszyscy nizsi rówieśnicy mają dużo więcej siły ode mnie, a o kobietach nie wspomnę, przyjaciel ma jakieś 168 wzrostu i wszyscy krzywo patrzą albo zazdroszczą mu dziewczyny która jest prawie głowę wyższa od niego jakieś 182-183cm... a są ze sobą już 4 lata. Sam nie rozumię tego życia ale na starcie chciałbym być niższy i napakowany, najlepiej łysy i mieć fajne bmw bo to sie podoba damą, a wszystko inne to bzdura.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kitka 2011-11-26 06:03
Ja natomiast powiem bez owijania w bawełnę, że facet poniżej 185 to dla mnie nigdy nie jest to. Może to przyzwyczajenie (wszyscy moi faceci mieli więcej niż 190 cm wzrostu). Ja mam 163 cm wzrostu i uwielbiam jak mężczyzna jest po prostu duży i silny. No i mogę sobie nosić buty na jakich tylko chcę obcasach, a i tak nie będę wyższa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ania 2011-11-24 05:37
jestem kobieta, czytam Wasze komentarze i powiem Wam tak: jak przeczytałam o wyglądzie kosmity, o koszmarnym wyglądzie itp to myślę sobie , że macie dystans do siebie, poczucie humoru i prawdziwą chęć poznania kogoś. Dojrzałe, fajne dziwczyny najczęściej szukaja faceta przy którym czują się po prostu dobrze, który jest fajny,zaradny, dobry i wesoły. Wiem coś o tym. Pokochajcie siebie na początek a kobiety też Was pokochają. Jesteście zabawni i tylko czytając Wasze wypowiedzi już Was polubiłam:-) Powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Dawid 2011-11-23 21:56
Ja mam 184cm, jestem przystojny, wysportowany, dziewczyny na mnie lecą ale pewnie dlatego, ze umiem rozmawiac z ludzmi, z kazdym sie zaprzyjaznic, ale mam kolegow niskich i tez daja rade, nawet lepiej niz wysocy niejedni ;-) Bo jesli mowa o kobietach ( prawdziwych kobietach tzn. dorosle dziewczyny, po szkole) to nie patrzą na karzelkow, a mlode laski, leca na takich karzełkow ;-) wiec wiecie.. szukac mlodszych panowie! ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # 176 2011-11-12 01:33
A teraz .... podejście naukowe. Ewolucja wręcz wymusiła u kobiet szukanie partnerów o możliwie optymalnym materiale genetycznym. Mężczyźni lubią długie nogi i pełne piersi, kobiety lubią wysokich ze stosunkowo szerokimi barkami. W filmach erot/pornograf takie typy są najczęściej prezentowane jako atrakcyjne dla obydwu stron. A my "kapucyni" musimy spędzać czas przy książkach i/lub w towarzystwie bibliotekarek o "szerokich horyzontach" umysłowych. A jeśli tego mało to zostaje struganie pinokia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bałwan 2011-10-30 01:49
szacunek za szczerosc
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # bałwan 2011-10-30 01:43
facet z 160cm ma takie szanse na zwiazek jak na trafienie w totka. CZasem sie zdarza ale to coś na miarę cudu.
Ja sam mam niewiele wiecej niz 160, spotykam mnóstwo kobiet i wywołuje u nich litosc lub smiech. Nic innego. Mały facet jest żałosny i musi miec naprawde mnóstwo szczescia zeby byc w zwiazku.
Ciekaw jestem ile wzrostu ma Twój mąz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # misia22 2011-10-25 19:13
zgadzam sie z "aaaa" nie liczy sie wzrost faceta tylko jego ineligencja. nawet koles , ktory ma 160 w kapeluszu ma taka sama siłe przebicia jak ten co ma 180cm. Jak dla mnie u faceta liczy sie charyzma i siła intelektu reszta to dodatek. ale jestem ciekawa jakie kobiety wola faceci czy niskie czy wysokie. i co kieruje facetem w dokonaniu wyboru???:-) to jest dopiero ciekawe,bo mój mąż albo nie chciał mi tego powiedziec, albo nie potrafi tego okreslic:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # goHa 2011-10-24 17:50
a co będzie, gdyby podobał ci się (o ile jesteś kobietą) facet 185cm w kłębie :szczery, miły kochany, troskliwy, przywiązany i facet 160 cm z głową o takich samych zaletach? :-) Nie muszę czytać tego artykułu, żeby znać odpowiedź. Kobieta podświadomie woli mężczyznę wyższego od niej (na ogół sporo wyższego), ale to przecież nie jedyny wymóg..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # aaaa 2011-10-24 01:41
najważniejsze jest przywiązanie i szczera miłość, bez tego nie ma związku, a jak ktoś chce tylko po****ać to może się nieźle przelecieć, jeden ma 165 cm wzrostu spotka dziewczyne która ma 155 i są ze sobą szczęśliwi do końca życia, inni mają 30 cm więcej i tak samo są szczęśliwi więc głównie chodzi o to czy znajdziemy swoją drugą połówkę. pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 176 2011-10-21 21:04
Podsumowując. Jestem zdania,że klasyfikacja facetów tylko na podstawie wzrostu jest prymitywna. Myślę ,że każdy zdrowy normalny Pan chce być w miarę silny, sprytny i wystarczająco
inteligentny aby rozumieć, że należy się rozwijać. Ja nie dostałem od natury powalającego wzrostu ani urody latynosa, dlatego wykorzystuję to co mam. A jeżeli kobieta chce długonogiego modela >180cm to jej decyzja.
I nie rozumiem też ,że tacy od 180cm są bardziej zrównoważeni. Dostrzegam za to czasami u nich generowanie bezpodstawnej agresji skierowanej na słabszych. A gdy postawić im na przeciw typowego opanowanego bardzo wysokiego mutanta to robią się potulne jak baranki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # misia22 2011-10-21 04:30
Jak czytam co tu piszecie to mi się w niektórych sytuacjach słabo robi... mój maż również jest 6cm wyższy i nie widzę żadnego problemu. chodzę w butach jakie mi się podobają. Ludzie ogarnijcie sie jestem z kimś bo go kocham, nie wybiera sie ludzi czy sa 5 cm wyżsi czy niżsi. mam kolegę gdzie jego dziwczyna jest 15 cm wyższa od niego i dała bym sobie ręke uciac ze to on by ja predzej zostawił niz ona jego. (a laska jest zajebista)i nie ma tyle kasy ze wozi sie nie wiadomo czym. zwykly chlopak. istnieje cos takiego ze jak jestesmy razem to ze wszystkim sobie poradzimy razem. Bezwzgledu na wszystko i wszystkich. ja i mój maz tego sie trzymamy. zycze wam wszystkim tego samego;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 176 2011-10-20 05:19
Fakt, może to za ostra wypowiedź z tym ,że mówiąc o wpie....u
miałem na myśli wysokie pseudomęskie cioty o aparycji zwierząt futerkowych,prz esadnym mniemaniu o sobie i wypaczonym pojęciu estetyki . Wiadomym jest ,że nie jestem kamikadze-samob ójca i nie wystartuje do superhero 9 heads/extremell y athletic. A 176cm to jest tzw "Average European Male" i typical German father.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # do 176cm 2011-10-17 18:23
Wpie...l to możesz spuścić swojemu kapucynkowi pod kołderką a nie normalnemu wysokiemu facetowi. Niski dla wysokich zawsze będzie gorszy. Męski świat jest brutalniejszy niż kobiecy, bo kobiety potrafią lepiej kłamać. Jesteś niski nie masz respektu wśród wysokich i koniec :-). Jesteś konus. P.S Przepraszam niskich którzy są w porządku ale strasznie nie lubię napinających się konusów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 190 cm 2011-10-17 18:19
Co do wzrostu... ja mam 190 cm i owszem kobietom to się chyba podoba ale Ciągle trafiają mi się jakieś kurdupelki po 163 cm :-). Chyba niskie kobiety lubią wysokich facetów :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # 176 2011-10-10 03:31
No dobrze,facet zaczyna się od 180cm - ale wg jakiego kryterium? Oczywiście masz pełne prawo do uznania za atrakcyjnego faceta takiego od 180cm ale czy niższy to już nie facet. Wysocy często budzą zaufanie ze względu na sam wzrost, może również relatywnie ładniejszej czy bardziej męskiej twarzy i przypisanie wyższej pozycji w stadzie-zostało to udowodnione statystyką. No i dłuższe nogi u facetów również są uznawane za seksowne.
Ja mając ledwie 176cm czuje się przeciętnie atrakcyjny ale za to staram się nadganiać przeciętność innymi cechami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # ona28 2011-10-04 17:56
A tak powaznie- wszyscy nizsi mezczyzni jakich w zyciu spotkalam bywali agresywni (przesadnie temperamentni, czasem wrecz ich nosilo) i niejednokrotnie zlosliwi. Niby wzrost nie ma znaczenia lecz zaobserwowalam, ze wysocy panowie sa duzo spokojniejsi, bardziej stonowani, zrownowazeni, moze maja nizsze cisnienie ;-) Zdecydowanie wole wyzszych panow gdyz od kiedy pamietam podobali mi sie wysocy ludzie (mezczyzni 180-190cm, kobiety 170-175cm), sama chcialabym miec kilka cm wiecej ale coz, dobre i te 166cm. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+3 # Zakazany 2011-09-19 20:56
A ja jestem jakiś dziwny. Mam zaledwie 176cm ale proporcje ciała jak z atlasu anatomicznego czyli szerokie ramiona i wąskie biodra, dość długie nogi. Jestem raczej silny i radzę sobie często z wyższymi ode mnie pizd..i . Lubię spuszczać wysokim prosiakom przysłowiowy wpier..l.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lol 2011-08-14 14:48
Głupoty piszesz. Zawsze będziesz czuł jakiś respekt przed wysokim naprawde wysokim a nie 185cm. Co do trenowania boksu i obrony to możesz zadrzeć z gostkiem 162cm dostaniesz gonga światło zgaśnie i pójdziesz spać. Nie należy tego w ten sposób porównywać. Jedne kobiety szukają wykidajły inne wymoczka w którym czasem obudzi się zwierz najczęściej "leniwiec" i na co dzień się nim opiekują bo się tym spełniają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz 2011-08-14 14:43
Wszystko rzeczą gustu. Jestem wysoki 194cm. Między mną a moją dziewczyną jest 29cm różnicy. jej się to podoba i mnie też. Bycie wysokim na pewno zgodnie z przysłowiem daje ciut więcej możliwości. Naukowo udowodnione jest też to że wysocy wzbudzają większe zaufanie. Sami się czasem z dziewczyna śmiejemy że czasem dla innych jestem jak "tourist information". Bo bardzo często ludzie pytają mnie o drogę.
Najważniejsze to dobrze się dobrać i wiedzieć czego się szuka:-) Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wysoki 2011-08-13 02:17
No prosze. A ja mialem kompleksy ze majac 193 cm jestem za wysoki xD. A tak serio to coz, dobrze wiem bo slucham opinii dziewczyn i prawda jest ze wola tych wysokich facetow, ale to tez jest przereklamowane . Jest to tylko jeden z pewnych atutow ludzi wysokich co nie oznacza ze kobieta majac 2 chlopow obok siebie wybierze tego wysokiego. Przeciez jest mnostwo innych cech ktore przyciagaja uwage kobiety. Bycie wysokim jest fajne i wzrok kobiet czasami gry mowia "ALe pan wysoki" to tez mile. Wiem tez z doswiadczenia ze kobieta cieszy sie mogąc ubrac buty na obcasie i czuc sie przy chlopaku komfortowo ale w sumie na tym sie konczy. Nikt nie wspomni juz w artykule o tym jak latwo mozna miec problemy z kregoslupem gdy jest sie wysokim. Albo jak sie wsiada do tych cholernych tramwajow i autobosow i gdy mam stac to przy kazdym zakrecie wale głową w porecz ktora jest powieszona pod wufitem pojazdu -.- mysle wtedy - "Jezu czemu to tak nisko zrobili, niźsi maja dobrze". ^^ no to tyle na ten temat . Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Mati 2011-07-28 02:14
ja mam 173 wzrostu i jestem zawsze pewny siebie. przy facecie 185 bezpieczniej? co z tego jak facet ma 185 jak jest fajtłapa albo nie potrafi obronić partnerki? ważne to jaki facet ma charakter a nie ile wzrostu. jeden może mieć 185 i być ciotą a drugi 170 a trenowoć boks i mieć jaja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Venum 2011-07-23 20:51
A ja mam 180 i jestem zajebisty, nie to co wy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kit 2011-07-20 05:18
mam 194 cm i 110 kg. Nie widzę problemu dożycia do końca życia. Wzrost akurat nie ma tu większego znaczenia )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Tomek 2011-07-17 23:10
Do "frisa" ja mam 190 cm i 100 kg planuje dożyć powyżej 50-tki więc mnie nie strasz chłopaczku :-). Pozdro dla kumatych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # fris 2011-07-14 03:18
cieszycie się swoimi 190 a póżniej nie dożywacie 50 lat i wasze durne żony zostają młodymi wdowami które młóci inny konus, ja mam 167 i aktualnie obracam dwie takie ciepłe wdówki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bałwan 2011-06-12 20:23
172 to normalny wzrost, nie niski wiec sie nie przechwalaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dip 2011-06-01 13:55
ja mam tylko 172, wcale mi z tym zle nie jest.


IQ:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spook 2011-05-21 14:00
Całokrztałt... jeśli ktoś od urodzenia jest drobnej postury, i proporcje nie są zachowane to pakowanie na siłce może tylko jeszcze wszystko pogorszyć bo będzie wyglądać taka osoba jeszcze zabawniej ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bałwan 2011-05-21 01:40
Moj poziom wartosci jest tez pozytywny tez mam niezly dochód tez jestem zaradny ale wygladem "zabijam".

Myśle ze sam wzrost nie jest problemem, problem lezy w całokształcie, proporcjach.

Można być niskim ale trzeba być w miarę harmonijnym.

Jak tego nie masz to nie zmienią tego żadne ćwiczenia,
wiem bo naparzam od kilku lat na różnych siłkach basenach itd..
to nic nie daje.

Wielokrotnie spotykałem się z sugestiami typu: wiesz równy z ciebie gosc ale...

Pewnych ograniczeń nie przełamiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Pozytywny 2011-05-19 22:25
Nie jest tak źle. Oprócz wzrostu ważne są też inne cechy. Pewność siebie, inteligencja, zaradność, sztuki walki. Jeśli brakuje wam wzrostu starajcie się nadrabiać innymi zaletami. Ja mam 170cm i jest mi z tym dobrze. Jestem zaradny, spory dochód, dobry fach, barczysta budowa ciała, znam aikido, potrafię się bronić i przede wszystkim pozytywne nastawienie. Jeśli poziom własnej wartości stoi na odpowiednim poziomie to wszystko jest możliwe. Kobiety to wyczuwają instynktownie i nagle okazuje się, że szukają nie wysokiego faceta tylko właśnie tej pewności siebie, która daje bezpieczeństwo i oparcie w każdej sytuacji. Więc głowa do góry i pracujcie nad własną wartością na innych polach niż wzrost. Ciao
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bałwan 2011-05-12 22:18
Możesz przypakować w moim mniemaniu.
Jak ktoś jest za chudy to to się da naprawić według mnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # spook 2011-05-05 15:01
Wszyscy nieszczęśliwi ludzie, a co powiecie na to: 170cm, waga 50kg. wada postawy i sylwetka kosmity (duży łeb, cienkie ręce i nogi)
Jeśli mi ktoś powie że znajdę dla siebie dziewczynę (TAKĄ KTÓRA POKOCHA MNIE A NIE PIENIĄDZE KTÓRYCH I TAK ZA DUŻO NIE MAM) pomyślę że jaja sobie robi :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bałwan 2011-05-02 00:15
Tak mam talenty, wiem o nich, ale niestety koszmarny wygląd je przesłania.:sad : Odpalenie nie pomogło niestety.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # gość 2011-05-01 16:18
Nie przejmuj się, masz na 100% jakieś talenty, którymi możesz zaimponować. W twoim przypadku trzeba je będzie w odpowiednim momencie odpalić. czasem trzeba trochę czasu ale wiem, że dasz radę, bo ja dałem :-) Nie jest łatwo, ale za to wszystko smakuje jakoś lepiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Bałwan 2011-04-30 23:40
Ja mam 165 a na tym nie koniec. Do tego dochodzą dziwne proporcje (wielki łeb, wąskie ramiona, krótkie grube nogi i ręce) i sposób poruszania się jakbym miał zespół Downa.
Do tego łysieję i mam okulary.
Czuję się z tym fatalnie, gdyby nie to, że jestem katolikiem
to bym sobie chyba palnął w łeb, choć nie wiem czy to kiedyś nie nastąpi.
Niby jestem niegłupi ale to dla kobiet jest kompletnie bez znaczenia drwią ze mnie nieustannie.
Ludzie o przeciętnej urodzie - nie wiecie jak wielkie szczęście macie i ile bym dał żeby mieć tak jak Wy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xyz 2011-04-09 02:23
po przeczytaniu tego arykulu zalamalem sie :sad: - 166 cm co tu duzo mowic ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dr 2011-01-31 16:39
a ja akurat bardzo lubię wysokie kobiety. wszystko zależy od człowieka. jeśli ktoś bierze się za komentowanie wyglądu innego człowieka jest po prostu człowiekiem zakompleksionym , który atakuje innych w obronie własnych słabości. nie trzeba przejmować się debilami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # maja 2011-01-31 16:21
...mój facet (zaskoczeni, że ktoś, kto przez wzrost wygląda jak mężczyzna, nie jest lesbijką?) jest te 2-3 cm niższy. (Nie wiem jak bardzo zdesperowany był) Przykro mi, że musi przeze mnie przechodzić przez komentarze, jakie na pewno dostaje od znajomych. :sad: Ale nigdy nie dał mi do zrozumienia, że coś jest ze mną nie tak, jestem mu bardzo wdzięczna za to...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # maja 2011-01-31 16:04
Pomyślcie. Jestem kobietą i mam 190 cm wzrostu. To jest dopiero przerąbane. W końcu zaczęłam robić atut ze swojej androgynicznośc i i z tego, że wyglądam jak chłopak z dość delikatnymi rysami, bo na bycie kobieca i tak nie mam szans. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dr 2011-01-30 14:03
172 to i tak dobry wynik, zresztą jak każdy. Wszystko jest tylko kwestią przyjęcia do wiadomości takiego a nie innego stanu rzeczy. Poszukaj partnerki o zbliżonym wzroście i mnóż się. Ty będziesz szczęśliwy i dasz szczęście innym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Krak 2011-01-30 01:04
Mam tylko 172 cm, jak na chłopaka 25 letniego jest to tragedia. Chciałbym mieć kiedyś dziecko tylko perspektywa że miało by się tak męczyć jak ja, odstrasza mnie o ojcowie. Naprawdę nie chcę się użalać nad sobą ale moje życie mogło by być inne gdybym miał przynajmniej te 180 cm. Zawsze w towarzystwie byłem najniższy, zero pewności siebie. Kiepskie geny odziedziczyłem i nie chce ich dalej przekazywać, matka 158, ojciec 170. Dziadkowie jeszcze niżsi. Po prostu rodzina kurdupli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # glen 2010-10-18 03:42
Prawda jest taka, że kasa zastąpi wszelkie mankamenty. Jednak z doświadczenia wiem, że dobrze jest być wysokim i ... bogatym 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Kacper 2010-10-10 08:25
Moim zdaniem kobiety wybierają wysokich mężczyzn, przy których czują się bezpieczniej :-) Zapraszam wszystkich wysokich do Klubu Wysokich
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # tomek123 2010-09-13 01:32
Mam 170 cm. Tez miałem problemy ze znalezieniem dziewczyny. Pojechałem z geo-fiz do Indii. Tam z koleii zaliczałem się do
najwyższych. Poznałem naprawde piekną kobiete. Teraz jest moją żoną. Z przykrością musze stwierdzic że w Polsce nie miałbym szans na takie szczescie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raul 2010-06-02 15:03
Kazda kobieta musi byc pewna ze jej wybranek bedzie ja w stanie utrzymac,pienia dz to wladza, wladza to pieniadz, pieniadz i wladza to piekna kobieta!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # klin 2010-06-02 03:18
jak masz kasę to ani wzrost, ani uroda, ani elokwencja i inne duperele nie są ważne. kasa daje każda dupeczkę. każdą - to tylko kwestia ceny. jeśli jednak jesteś gołodupcem to lepiej być wysokim niż kurduplem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Raul 2010-05-31 15:21
Niedawno bylem na dyskotece z kumplami bylem z nich najnizszy 173cm. pomimo mojego sredniego wzrostu startowalem do wszystkich panienek jedna szczegolnie mi sie spodobala mojego wzrostu bladynka o zgrabnej figurze i ślicznej twarzy,poprosil em ja do tanca zapoznalismy sie byla odemnie starsza o 4 lata po studiach i chcaca isc sie uczyc dalej ideal kobiety piekna i madra.Bylem bezposredni mowilem to co mysle podobasz mi sie czy ja Ci sie podobam odpowiedziala jestem od Ciebie o wiele starsza,powiedz ialem ze mi to nie przeszkadza,pot em gdy sobie tanczylem z inna laska zobaczylem jak moj kumpel majacy 195cm chudy jak patyk tanczy z nia i po 2 tancach caluje sie z nia pomimo tego ze on byl mlodszy od niej o 5 lat nawet chciala mu dac numer glupi nie wzial bo twierdzi ze to szmaty caluja sie z nieznajmymi. Druga zas sprawa jest taka ze dziewczyny roznia sie od siebie, na sali techno tańczylem z wysoka seksowna dziewczyna i wtedy podchodzi moj wysoki kumpel obserwujac moja partnerke chcac z nia potanczyc ona go splawila i tanczyla ze mna:-)nawet dala mi numer:-) wiec drodzy panowie nie poddawajcie sie nie przejmujcie sie swoim wygladem tylko ruszajcie w bój!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # erok 2010-05-21 02:04
oczywiście zrozumienie, dusza i inne takie są szalenie ważne, jednak zanim człowiek do tego dojrzeje to minie wiele czasu a przy okazji może się okazać, że ciągle jeszcze do tej dojrzałości cholernie daleko. to tyczy obu stron. i ostatecznie tak czy inaczej - szybciej zamoczy ten ... wysoki :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # LOORD 2010-05-19 02:59
i oto chodzi nie ważny jest wzrost tylko jakim jest sie człowiekiem można miec 190cm ale byc pustym jak puszka po piwie którą właśnie wypiłem a można miec 167cm tyle co ja mam a nawet mniej i byc uczuciowym, wrażliwym , troskliwym a co najważniejsze umiec zrozumiec kobiete jej prawdziwą dusze ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # fff 2010-05-07 04:11
ja mam 163 cm, nigdy nie miałem dziewczyny(mam 20 lat) i jestem na granicy wytrzymałości psychicznej;/ zyje w przeświadczeniu że całe życie bede musiał przeżyć w samotności bo już nie wierzę że w dzisiejszych czasach chłopak o takim wzroście sie spodoba jakiejkolwiek kobiecie:sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # sic 2010-02-08 23:33
może to i śmieszne, ale niestety prawdziwe. z jednej strony rozum a z drugiej instynkt ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xxx 2010-02-06 20:49
Witam śmieszy mnie to co tutaj piszą... Mam 202cm. wzrostu wiadomo ze jestem cześciej postrzegany przez ludzi niż niski facet ale nie wiem o co chodzi ktoś niski ma się czyc gorszy od wysokiego? totalna bzdura! spotkalem juz sie z tym ze kobiety wola wysokich, ale dla mnie to smiech na sali z checia oddałbym swoje 10cm komus kto jest niski szkoda ze tak sie nie da hehe:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # smak 2009-12-20 14:58
w 100% zgadzam się z K, i co do ponapinanych kogucików ... też ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # K 2009-12-20 12:33
"większej bzdury nie słyszałem normalnie śmiech na sali, od kiedy to wzrost i naukowcy decydują o posiadaniu partnerki"

Ewolucja się kłania gościu, nie zapominaj od czego się wywodzimy i że gdzieś w głębi wciąż jesteśmy odrobinę zwierzętami. Statystyczne samice wolą wyższych samców... Wyższych i bardziej majętnych, bo tacy są zwyczajniej bezpieczniejsi - wysoki zapewni ochronę i kojarzy się z siłą (a jeśli w dodatku jest szeroki w barach to sukces gwarantowany); bogaty zapewni godziwy byt swojej samicy i ich potomstwu. Proste.

Kobiety mogą sobie zaprzeczać że kasa i wzrost nie są ważne ale biologii i uwarunkowań nie oszukają. Sam mam ponad 190 cm i widzę w jaki sposób na mnie panie patrzą, widzę też jak postrzegają mnie moi niscy koledzy; tych akurat ostatnio chrzanię bo są irytującymi, zakompleksionym i sztywniakami (sic!), bez przerwy się napinają jak koguciki i nie maja kompletnie dystansu do siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # dr 2009-12-13 02:32
zgadzam się z przedmówcą chociaż mam prawie 2 metry wzrostu. Panienki myślą, że mój penis ma tyle samo, ale niestety jest taki zwykły i ma tyle co u kolegi, który ma 160 cm wzrostu - u niego zresztą wygląda to lepiej ale cóż... jakoś sobie z tym radzę. Prawda jest taka, że rzeczywiście mam więcej siły i z gnojkami radzę sobie tylko przedramieniem (nie wiedzieć czemu) ale co do fiuta to niestety jestem taki... zwykły... Cóż kochane panienki... kochajcie facetów a nie ich wzrost... chyba, że to was podnieca, bo chujki mają raczej takie same. Wiem co mówię :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Nowy 2009-12-13 00:52
nic dodac nic ujac,bo to wszystko prawda powyżej w artykule.Jestem facetem mam ponad 20lat i nie wiecie jak trudno mi znalesć kobiete a wszystko przez to ze wy kobitki lubicie wyzszych panów.Nie wiem czym jest to spowodowane,ale pewnie wy wiece drogie panie.Mam niespełna170cm wzrostu iczuje taki cholerny niedosyt,prawda jest ze niski facet zawsze bedzie zazdroscil ze bedzie czlowiekiem czynu ze sie stara bo ja taki własnie jestem,tylko ze im mwiecej sie niekiedy staram to tym wiecej jest nporazek a nie nawidze przegrywac.wy kobiety nie wiecie jak to jest podrazniona meska duma szczególnie wtedy jak sie jest ambitnym wiec prosze was dziewczyny czasem sojzcie na tych na tych niewysokich facetów......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Ruda 2009-08-28 23:05
Odnośnie artykułu to wzrost nie koniecznie jest taki ważny. Ja mam 178cm i spotykam się z facetem o 3-4cm niższym,ale to w niczym nie przeszkadza :D Jest fantastycznie,ś wietnie się dogadujemy :D Co prawda wzrostem się nie dopasowaliśmy ale pod względem charakterów bardzo :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # der 2009-06-22 20:11
Jak widać po poprzednim komentarzu nie wszystkim znana jest umiejętność czytania ze zrozumieniem treści... :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # szuja 2009-06-21 23:47
Nie dosc ze robi z kobiet dziwki ( jak jestes niski to musisz miec kase aby znalezc kobiete) to nie uwzglednia feromonow i proporcji całego ciała . Moj Maz ma 168cm i jest rewelacyjny - ma genialnie proporcjonalne, swietnie zbudowane meskie ciałko i śliczną buźkę, jak go zobaczylam to mi szczeka opadła choc zawsze wydawało mi się, ze bede z kims wyzszym (cale zycie cigneli do mnie tacy 185-190cm) . Plusy ze jest nieduzy - podkradanie ciuchow,swietna wysokosc do tańca ( nie musze wreszcie sie wyciagac w góre ), chodzimy i biegamy w podobnym tempie, i moge go brac na kolana do tulenia :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # lalka 2009-06-19 01:27
...bardzo słuszne spostrzeżenie,s zczególnie w pierwszej części Twej wypowiedzi.
Co do artykułu-może faktycznie statystyczne tak to wygląda.
Przy wysokim,dobrze zbudowanym m. można sie poczuć b.bezpiecznie.
Ale....
Ja np mam 150 zm wzrostu,mój mąż 190.Dzieli nas 40 cm,jest to spora róznica.Nie wyobrażam sobie innego pana u mego boku,aczkolwiek musze stwierdzić,że niscy panowie bardzo mi się podobają...Są bardzo zgrabni :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # xyz 2009-06-18 19:28
Ja też wolę wyższych mężczyzn,mój mężczyzna ma 185 cm i jest idealnie:-)czuj ę się przy nim pewnie i bezpiecznie...j a sama mam 160 cm.
Byłam też i z takim który miał niecałe 170 cm. Przystojny a i owszem, ale jeden wielki chodzący kompleks...pomi mo iż się do tego nie przyznawał- właśnie kompleks wzrostu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # maleństwo 2009-06-18 19:24
Ja na Twoim miejscu nosiłabym wysokie obcasy, takie na jakie masz ochotę i nie przejmowałabym się teściową:-)
Masz na coś ochotę, to Twoje życie...a jak założysz 9, czy 10 cm szpilki i Twoj mąż będzie o te 3- 4 cm niższy, to też nic się nie stanie:-) widuję sporo takich par, a poza tym każdy widzi, że masz obcasy:-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Meg 2009-06-18 12:47
Nie wiem, jak Was, moje panie, ale mnie bardzo zirytowało to, że autor uparcie twierdzi, iż niski wzrost mogą zrekompensować środki na koncie. Dla mnie to jest subtelna aluzja, że my, baby, lecimy głównie na kasę. Od razu przyszła mi na myśl wypowiedź "pana" Maleńczuka, że wszystkie kobiety to dziwki...
Jeśli chodzi o wzrost mężczyzn, to przecież nie wszystkie kobiety mają posturę modelki. Są też takie mające 150-160 cm i facet o wzroście 165 czy 170cm jest akurat. Niestety, jak się ma 170cm tak jak ja, to siłą rzeczy szuka się faceta wysokiego. Chociaż właściwie... rzecz gustu :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anulka 2009-06-18 12:32
Mój Mąż jest ode mnie zaledwie 6 cm wyższy i muszę przyznać że mi to przeszkadza. Wszysc moi poprzedni mężczyźni byli min 20 cm wyżsi ode mnie. Gdy jesteśmy na jakimś weselu lub imprezie denerwuje mnie że muszę chodzić w płaskich obcasach, gdyż w mojej estetyce- mężczyzna powinien być dużo wyższy. Kiedyś Teściowa mnie ochrzaniła, że noszę za wysokie buty i jestem równa wzrostem z mężem a czasem nawet wyglądam na wyższą... Nie trafiało do niej to, że to jej syn jest niski i na dodatek się garbi! No coż. Przyzwyczaiłam się do tego, ale nie ukrywam, że wolałabym, aby był jeszcze z 10 cm wyższy... Kocham go jednak i nie wyobrażam sobie aby być z kimś innym! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # krzysiek 2009-06-18 10:03
a moglby mi ktos wyjasnic co to znaczy ze ktos budzi prestiz? coz za balwan to napisal! domylam sie ze autor tego tekstu jest wysoki...i tylko wysoki;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maciek 2009-06-18 03:31
to powinien sie liczyc dla niej intelekt i milosc niz wzrost i pieniadze bo co to za przyjemnosc rozwodzic sie po kilku latach z parka dzieci na karku ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Maciek 2009-06-18 03:28
ja mam 180 i mam zarowno wysokich znajomych 185 , 195 moi najlepsi przyjaciele ktorych nie zamienil bym na nic , wiadomo kazdy chcial by miec te 5cm wiecej ale zawsze mozna zalozyc buty od marynarki i juz :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # M 2009-06-18 03:14
"Kobiety wola wysokich"- większej bzdury nie słyszałem normalnie śmiech na sali, od kiedy to wzrost i naukowcy decydują o posiadaniu partnerki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Edgar 2009-06-15 20:18
dobór charakteru ok, ale zanim tego dokonasz to odpowiedni target wybierasz wzrokowo... zazwyczaj ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # kakti 2009-06-15 16:13
To super ma twój mąż ja też bym tak chciał...;-) Ale serio wzrost nie jest tak ważny jak dobranie się charakterem...P ozdro
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Anka 2009-06-15 15:56
Mój mąż ma 165cm wzrostu, 10cm mniej ode mnie. Nie wyobrażam sobie mieć wyższego faceta, przecież niski jest bardzo... wygodny!:D Jak się przytula to układa fajnie głowę na moich piersiach i mogę go głaskać w nieskończoność ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # smoki 2013-01-15 21:28
Hitler też był niski a mimo wszystko uwiódł 80 mln Niemców.Głowa do góry Panowie :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Ostatnie komentarze