Żyć Dobrze

10 faktów za które kochamy kobiety

10 faktów, za które kochamy kobiety

Co kochamy w kobietach naprawdę? Pytanie z jednej strony banalne, a z drugiej, u większości facetów powoduje pewne zawieszenie potrzebne na poszukanie odpowiedzi. I nie jest to wszystko tak oczywiste jak się wydaje.

 

Poniżej przedstawiamy 10 najciekawszych odpowiedzi na pytanie „za co kochasz kobiety?”. Czy każda z nich jest oczywista? No cóż. Ilu facetów, tyle opinii. Z niektórymi zgodzi się większość z nas, na inne spojrzymy z przymrużeniem oka, ale co tam – każdy ma swoje powody. Najważniejsze chyba jest to, że kobiety po prostu są.

 

1. Kobiety są miękkie i ładnie pachną

Miękkość kobiecego ciała jest genialna. Wspaniale jest położyć głowę na jej piersiach lub brzuchu. Człowiek odpływa w rozkoszy. Niesamowity jest też zapach kobiet, który stanowi mieszankę kosmetyków, olejów i natury. Zawsze przyciąga.

 

2. Kobiety przypominają matki

Większość kobiet ma te matczyne instynkty, które przypominają mężczyznom lata dziecięce, kiedy matka była najważniejszą osobą w ich życiu. Są ciepłe i opiekuńcze.

 

3. Bikini

Dlaczego mężczyźni kochają kobiety? Jednym słowem? – Bikini. Wszystkie kobiety po prostu wyglądają w bikini dobrze, bez względu na to, jaką obecnie  mają figurę.

 

4. Są dobrymi słuchaczami

Gdy mam problem emocjonalny wolę porozmawiać o tym z przyjaciółką niż z kumplem. Ona potrafi tego wysłuchać i zrozumieć. A przy okazji kobieta jest zawsze ładniejsza.

 

 

5. Bo są

Jak ich nie kochać? Po to właśnie są. I nie ważne, że czasem gadają bez sensu, że ciągle zrzędzą i tak dalej. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby kobiet nie było? Masakra!

 

6. Dopasowane ciała

Ciało kobiety po prostu pasuje do męskiego idealnie. Dopasowanie na łyżeczkę jest niedoceniane ale wspaniałe.  

 

7. Kobiety nie boją się płakać

Kobiety mogą pokazywać swoje emocje i nie powoduje to zdziwienia. Wspaniałe jest to, że potrafią to robić pełnią uczuć, czym złamią każdego faceta.

 

10 powodow do kochania kobiet

 

8. Biodra

Ciało kobiety ma w sobie osobowość. Ruch bioder idącej kobiety powoduje w każdym facecie zainteresowanie. To potrafią tylko one. Mają boskie ciała.

 

9. Wysokie obcasy

Wszyscy kochamy kobiety w butach na wysokim obcasie, nawet jeśli sprawi to, że staną się kilka centymetrów wyższe od nas. Kobiece nogi same w sobie są podniecające, ale wysokie obcasy dopełniają szaleństwa.

 

10. Wyglądają świetnie nawet w dresie

Każdy facet lubi gdy kobieta jest seksownie ubrana. Wtedy wyłącza się mózg i można oszaleć. Ale nawet gdy jest w dresie i bez makijażu, gdy jest spocona po bieganiu lub treningu, wygląda wspaniale. To w końcu kobieta.

 

No i co wy na to?