Intymność

10 najlepszych miejsc do uprawiania seksu w biurze

10 najlepszych miejsc do uprawiania seksu w biurze

Są ludzie, którzy potrzebują nieco adrenaliny aby uzyskać satysfakcję seksualną. Dla nich świetnym miejscem do uprawiania seksu jest miejsce pracy, gdzie w każdej chwili ktoś może ich przyłapać. Dzięki temu potrafią wykorzystać każdą sekundę, będąc w najwyższym stopniu podniecenia. Mistrzostwem świata staje się seks w banku, na lotnisku czy w biurach korporacji, gdzie pracują setki osób. Gimnastyka ekstremalna gwarantowana.

 

Żeby jednak wszystko było jasne – ostrzegamy – takie zachowanie może prowadzić do poważnych tarapatów! Więc jeśli myślisz o seksie w biurze musisz podjąć niezbędne środki ostrożności.

 

Po pierwsze, nie wspominaj o swoich zamiarach ani wyczynach absolutnie nikomu, szczególnie w miejscu pracy.

Po drugie, do partnerki też musisz mieć zaufanie.

Po trzecie, unikaj wszystkich kamer i nigdy, przenigdy nie wysyłaj e-maila nikomu o tej sytuacji, ani nie chwal się na portalach społecznościowych. No chyba, że chcesz trafić na pierwsze strony brukowców, albo w efekcie dołączyć do grona bezrobotnych.

 

A teraz czas na wskazanie miejsc, które zdaniem praktyków, najlepiej się do tego nadają.

 

Biurko szefa

Niezależnie od tego czy to ty jesteś szefem, czy też nie – jest to miejsce, które nadaje się do seksu z bardzo wielu względów.

 

Winda

Lepiej nie ryzykować w czasie jazdy, bo na jakimś z pięter może się ktoś dosiąść. Wszystko zależy od tego na jak długo uda ci się unieruchomić windę (sprawdź to wcześniej). Uważaj też na kamery, które coraz częściej są montowane w dźwigach osobowych.

 Reklama

feromony baner

Łazienka

Generalnie banał. Ale jednak tu nie ma kamer! Niemniej może być trochę paskudnie.

 

Ksero

To chyba klasyka gatunku. Pamiętać jednak należy z jednej strony o wytrzymałości sprzętu, z drugiej zaś – żadnych wydruków, żadnych dowodów!

 

Pod biurkiem

Tu można się wykazać. Szczególnie gdy twoje biurko nie jest w oddzielnym pokoju ale znajduje się w przestrzeni dość ruchliwej. Nerwy ze stali.

 

Parking pod biurem

Technicznie nie w biurze, ale wciąż się liczy. Przednie lub tylne siedzenia. Taki delikatny ekshibicjonizm pomiędzy samochodami współpracowników. Mogą się przypomnieć szczenięce lata.

 

Krzesło biurowe

Trochę masakra na jednym z tych ergonomicznych wynalazków. Ale jeśli jest to wygodny fotel, to może być całkiem zabawnie.

 

Pokój socjalny

Tu trzeba wyczuć kiedy ruch jest najmniejszy. Jeśli wszyscy już mają kawę na biurkach to do dzieła. Uważaj na rozgrzane urządzenia kuchenne.

 

Serwerownia

Ciężko o dostęp do niej. Jeśli jednak się uda, to poza znikomą ilością wolnej przestrzeni, może tam być bardzo zimno – klimatyzacja ustawiona zawsze na maksymalne chłodzenie. Przy okazji uważać trzeba na gąszcz przewodów. Nie ciągnijcie za kable żeby nie odłączyć firmy od danych.

 

Sala konferencyjna

A właściwie jako miejsce docelowe – stół konferencyjny. Jeśli jest ze szkła – sprawdź wcześniej jego wytrzymałość.

 

Jeśli znasz jeszcze inne ciekawe miejsca w pracy, które nadają się do uprawiania seksu - podpowiedz. Może ktoś z tego skorzysta.