Intymność

17 powodów z jkich ona nie ma ochoty na seks z tobą

17 powodów - dlaczego ona nie ma ochoty na seks

Tak się czasem zdarza, że spotykamy się z odmową. Zazwyczaj szukamy poważnych powodów, a mogą to być najzwyklejsze, przyziemne sprawy. Mogą to być również złe doświadczenia życiowe twojej partnerki. Postaraj się ją zrozumieć. Nie ciśnij bez sensu.

 

1. Była pod wrażeniem, że byliście przyjaciółmi, myślała, że przyjaźń da się przełożyć na miłość a po nocy z tobą czuje się z tym źle, bo miała wcześniej zupełnie inne wyobrażenia.

 

2. Jest już zmęczona szybkim seksem z różnymi partnerami a nawet z tobą. Czeka na coś więcej, może uczucie, które być może nadejdzie w którymś momencie.

 

3. Ma okres.

 

4. Wcześniejszy seks z tobą nie był dla niej satysfakcjonujący, nie chce tego powtarzać.

 

5. Wie, że nie osiągnie z tobą orgazmu, nie ważne jak bardzo się starasz, więc wybiera jakieś inne zajęcia i woli się przytulić na chwilę.

 

6. Ona wie, jak bardzo jej pragniesz, ale nie osiąga z tobą orgazmu co sprawia, że ​​nie chce uprawiać seksu, aby nie zranić twoich uczuć.

 

7. Jej współlokatorzy są w pobliżu, innym pomieszczeniu, lub niebawem wrócą. To powoduje u niej pewną blokadę i odmawia.

 

8. Nie jest pewna, czy rzeczywiście jesteś nią zainteresowany, czy po prostu starasz się jedynie o numerek albo dwa. Zachowuje ostrożność przed zaangażowaniem własnym.

 

9. Nie czuje się seksownie. Ma wątpliwości co do własnego ciała. Boi się, że gdy ujrzysz ją nago, odtrącisz ją.

 

10. Jej naturalne instynkty miarę wyrażania uczuć i bliskości często nie obejmują seks, choć ważne jest, aby czuć się w pobliżu.

 

11. Zdarza się, że po prostu ma ochotę tylko potańczyć, może nawet bliżej co możesz odebrać jako zaproszenie, ale ona nie chce niczego więcej. Taniec może być miły sam z siebie i nie musi oznaczać niczego więcej.

 

12. Ma zasady określające po jakim czasie znajomości może się przespać z partnerem. Wcześniej chce go poznać na tyle aby wiedzieć, że nie popełni błędu.

 

13. Nie całujesz dobrze a pocałunki dla niej wiele znaczą. To nie wróży udanego seksu.

 

14. Kilka ostatnich razy, z kolejnymi partnerami, miała złe doświadczenia i nieudany seks. Jest przekonana, że ​​następny raz też będzie zły i że nikt właściwie nie rozumie jak dotykać ciało kobiety.

 

15. Jeśli chce orgazmu, jest przekonana, że lepiej zrobi to sama.

 

16. Ma akurat wzdęcia i boi się przypadkowego „bąka” co mogłoby was oboje pozbawić przyjemności.

 

17. Ona też jest człowiekiem i najnormalniej w świecie czasem nie chce się jej robić rzeczy, na które nie ma ochoty. Nie chce być nakłaniana do rozchylania nóg za każdym razem kiedy ty masz na to ochotę. Chce być szanowana niezależnie od tego jak wygląda w danym momencie lub jak się czuje.