Intymność

18 powodów aby nie zrobić mu loda

18 powodów, aby nie zrobić mu loda

Chyba każdy facet na świecie uwielbia, gdy partnerka robi mu loda. Może to być akt 100 procentowy albo tylko część składowa zabawy łóżkowej. Anna Breslaw wyliczyła aż 18 powodów kiedy kobieta może spokojnie odmówić facetowi „słodkiego lodzika”. Oto one:

1. Jeśli facet wkłada kobiecie penisa w usta wyłącznie z zamiarem zaspokojenia siebie. Kobieta nie dostaje nic w zamian.

2. Jeśli którekolwiek z was nie ma na to ochoty. To chyba oczywiste.

3. Jeśli facet nie ma zamiaru się odwdzięczyć. Z sondażu wynika, że 70 procent z kobiet, wychodząc z facetem na randkę zaspokaja go oralnie, ale nie dostaje nic w zamian.

4. Gdy mężczyzna ma zbyt dużo włosów. Oczywiście są dziewczyny, które to lubią, ale jest ich tak niewiele, że można je pominąć. Generalnie kobiety nie przepadają za trzymaniem włosów w ustach.

5. Zapach. Sprawa oczywista - wymagany prysznic.

6. Jeśli zrobienie tego będzie zbyt trudne lub niewygodne. Między innymi można do takich elementów zaliczyć (też zależnie od upodobań kobiety): naprawdę ogromnego penisa, takiego nieobrzezanego albo bez możliwości ściągnięcia napletka, bardzo krótkiego albo mocno otłuszczonego – bo ciężko sobie z tym poradzić. A może takie opcje będą jej odpowiadać?

7. Jeśli on wciska penisa zbyt głęboko dociągając jej głowę bez zgody i przygotowania. To jedno z najgorszych wrażeń, które może skutecznie zniechęcić kobietę do tej formy pieszczot.

8. Jeśli zmusza kobietę do robienia tego na kolanach. Gdy trwa to zbyt długo – kolana najzwyczajniej bolą.

9. Jeśli jesteś zbyt zmęczona. W takim przypadku żadna praca nie daje dobrych efektów.

10. Jeśli jej skrupulatnie wymalowane usta wyglądają niesamowicie. Poza tym, on nie będzie zbyt zadowolony z posiadania czerwonego pierścienia wokół penisa.

11. Jeśli tylko robi to, bo jest to wymagane przez grę wstępną. Obowiązkowe akty seksualne nie zawsze są ogólnie dobrą zabawą dla każdego.

12. Jeśli on podejmuje próbę wepchnięcia penisa do gardła a ona tego nie chce. Niektóre kobiety lubią kneblowanie podczas fellatio, ale tylko niektóre.

13. Jeśli penis nie wygląda dobrze i kobieta ma wątpliwości czy wszystko z nim w porządku.

14. Jeśli kobieta jest zła na swojego partnera z jakiegokolwiek powodu. I nie chodzi tu o zwykłego focha.

15. Kiedy kobieta ma zatkany nos. To może być niebezpieczne dla obojga.

16. Pod prysznicem. W takich przypadkach często dochodzi do podtapiania, które uznane jest oficjalnie jako technika tortur.

17. Jeśli on żąda, by „produkt” zabawy połknęła. Jeśli ona decyduje się na połykanie to wszystko jest w porządku, ale jeśli facet tego żąda to znaczy, że jest zbyt zarozumiały.

18. Jeśli mimo jej prośby facet odmawia założenia prezerwatywy. Używanie prezerwatyw podczas seksu oralnego jest to osobistą sprawą, ale może się zdarzyć, że partnerka woli to zrobić właśnie tak.

 

Jak widzicie panowie, w wielu przypadkach sami pozbawiamy się przyjemności, którą tak lubimy. A można to wszystko w prosty sposób unormować. Po pierwsze nic na siłę – dogadajcie się – ustalcie granice. Po drugie higiena. Po trzecie – kobieta też potrzebuje przyjemności, o czym jakoś staramy się konsekwentnie zapominać.

 Reklama

feromony baner