Intymność

19 fantazji seksualnych, o których kobieta nie powie swojemu mężczyźnie

19 fantazji seksualnych, o których kobieta nie powie swojemu mężczyźnie

Fantazje seksualne ma każdy z nas. Niektóre wydają się być absolutnie nie do przyjęcia. Wydają się, bo bywa i tak, że partner lub partnerka może mieć podobne lub nawet identyczne, ale wstydzi się do tego przyznać. Czasem rozmowa partnerów pozwala na ich realizację. Bywa jednak i tak, że  ujawniając je narażamy związek na rozpad. I tego boimy się najbardziej.

 

Poniżej przedstawiamy 19 popularnych wśród kobiet fantazji seksualnych, o których nigdy na wprost, żadna z nich nie powie swojemu chłopakowi. Ciekawe tylko dlaczego część z nich powiela się (bądź ma swoje odpowiedniki) z fantazjami facetów?

 

Aby on skończył na jej twarzy

Scena popularna w kinematografii porno. Wbrew pozorom są kobiety, które chciałyby sprawdzić jak to jest. Wstydzą się jednak o tym nawet napomknąć partnerowi aby nie miał o nich złego zdania, a jeśli sam o tym nigdy nie mówił to zapewne nie chciał tego zrobić.

 

Gwałt

Dość specyficzna, ale popularna fantazja. I nie mówimy tu o rzeczywistym gwałcie. Często chodzi o to, aby właśnie jej partner wziął ją wbrew woli i doprowadził do szału. Taka twarda, szorstka fantazja nie ma oczywiście nic wspólnego z robieniem krzywdy. Nic zatem dziwnego, że na ten temat lepiej się nie wypowiadać, szczególnie mając świadomość jakim aktem okrucieństwa jest prawdziwy gwałt.

 

ona jedna a ich trzech

 

Trójkąt z inną kobietą, ale o z całą uwagą na niej

Fantazja, której urzeczywistnienie może być faktycznie dopełnieniem szczytów erotycznej rozkoszy. On i ona robią wszystko aby tylko ją zadowolić. Połączenie męskiej szorstkości z kobiecą delikatnością – i wszystko to dla niej. Ale jak powiedzieć to chłopakowi? A może zechce później wybrać tę drugą? Spora obawa.

 

Dominacja partnera

W życiu seksualnym większości kobiet występują zazwyczaj tradycyjne relacje między partnerami. Każdy odgrywa swoją rolę tak jak potrafi. Jednak to powoduje, że kobiety zaczynają fantazjować o silnym, kontrolującym sytuację mężczyźnie. Zero delikatności. On nie ma być miły. Ona oczekuje tego zwierzęcego impulsu gdzie zmuszona zostanie do całkowitej uległości. Dlaczego o tym nie powie? To chyba jasne.

Reklama

feromony sa dobre

 

Trójkąt z innym mężczyzną

Czy któregoś faceta zdziwi, że jego kobieta nie wspomni nawet o takiej fantazji? Chociaż z drugiej strony różne bywają upodobania. Niemniej ta fantazja będąc bardzo popularną wśród pań, pozostaje zazwyczaj w najgłębszych zakamarkach sekretnych myśli.

 

Ona z innym mężczyzną, a jej chłopak się temu przygląda

Fantazja o tyle ciekawa, że nie koniecznie znany jest oczekiwany efekt. Jeśli ją to podnieca – OK. Ale samo wyjawienie takiego pragnienia to zapewne najprostsza droga do zerwania. A przecież to zaledwie fantazja, która wcale nie musi być spełnioną.

 

Seks z kobietą

Każda kobieta wie doskonale, że inna kobieta po prostu wie dokładnie gdzie dotknąć, jak pieścić, co robić aby dać rozkosz. Takich rzeczy nie da się nauczyć nawet najbardziej pojętnego faceta, a tej jak wiadomo – nie domyśli się. Wyjawienie takiej fantazji partnerowi, zdaniem kobiety, mogłoby dla niego oznaczać, że ona chce go zdradzić.  

 

kobieta z kobietą

 

Być wykorzystaną

Powody wykorzystania mogą być różne. Najczęstsze jednak dotyczą chęci uzyskania czegoś, w tym pracy. Spontaniczne oddanie się w celu uzyskania efektu.

 

Swing z inną parą

Popularne marzenie erotyczne, które jak zwykle blokowane jest brakiem znajomości fantazji partnera. Nie znaczy to oczywiście, że każdy facet też o tym marzy, ale może się zdarzyć. Z jednej strony ciekawość, z drugiej obawy, a fantazja żyje.

 

Seks w miejscach publicznych

To wiąże się zazwyczaj ze spontanicznym, szybkim seksem, który może być oczywiście z własnym partnerem. Ale jak mu to powiedzieć?

 

19 czyja reka

 

Oglądanie swojego chłopaka z innym mężczyzną

Czy któryś z facetów usłyszał już o takim marzeniu swojej kobiety? Co ciekawe, jest to dość popularna fantazja erotyczna kobiet.

 

Dominacja nad partnerem

Generalnie słaby mężczyzna nie jest dla większości kobiet seksy.  Czasem jednak spora część z nich marzy o tym, żeby poczuć się boginią seksu gdy facet na kolanach będzie realizował wszystkie jej erotyczne zachcianki.  

 

Romans

A najlepiej kilka gorących romansów z idealnymi, wymarzonymi facetami.  Seks bez zahamowani i zobowiązań.

 

Seks z nastolatkiem

Ta fantazja pojawia się z czasem. Marzenie o prawiczku, którego można nauczyć wszystkiego od podstaw. A przy okazji cieszyć się jego spontanicznością i młodym ciałem.

 

Kobiecy wytrysk

Nie przytrafia się to wszystkim kobietom. Niektóre hamują to specjalnie mając obawy o reakcję partnera. Marzy o tym jednak znaczna część płci pięknej.

 

Seks analny

Im temat bardziej tabu tym jego ciekawość większa. Ta fantazja jest często blokowana przez obawy własne kobiety i niepewność reakcji partnera.

 

19 kuleczka

 

Kara

Czasem chodzi tu tylko o proste lanie po tyłku przed i podczas penetracji. Czasem jednak część kobiet marzy o poczuciu się jak niegrzeczna dziewczynka, która zostaje podczas seksu solidnie ukarana przez partnera. Oczywiście  żadna kobieta tego nie powie bo z drugiej strony obawia się, że oczekiwany ból może w efekcie zepsuć relacje.

 

Starsi mężczyźni

I nie chodzi tu bynajmniej o panów po 70-tce. Chodzi o faceta starszego o jakieś 20 - 30 lat, doświadczonego i potrafiącego to, czego nie potrafią jeszcze młodsi mężczyźni. O tej fantazji, jak widać, też ciężko wspomnieć swojemu partnerowi bo byłaby dla niego równoznaczna ze zdradą.

 

19 publicznie

 

Seks z nieznajomym

Tylko czysty seks, bez żadnych zahamowani i zobowiązań, bez imion, adresów, telefonów. Jednorazowy numer z facetem, którego nigdy więcej nie spotka. W przypadku tej fantazji część pań deklaruje ich realizację w przypadku zerwania z dotychczasowym partnerem. I mówią tu o natychmiastowej realizacji.

 

Jak widać fantazje mogą być różne. Przedstawiliśmy tylko te najpopularniejsze. Nie znaczy to oczywiście, że każda kobieta przyznaje się do wszystkich wyżej wspomnianych. Są one jednak najczęściej wskazywanymi.

Oczywiście w przypadku niektórych ciekawość i pragnienie są tak wielkie, że zapewne ich właścicielki będą dążyły do ich realizacji. Przy części z nich same zaznaczają, że to tylko fantazja, która w głowie tworzy przyjemne uczucie, jednak do jej fizycznej realizacji raczej posuwać się nie będą.

 

A czy ty znasz fantazje erotyczne swojej kobiety?

 

 Reklama

feromony skuteczne