Intymność

3 zasady współżycia

3 zasady współżycia

Każdy ma swoje sposoby na dobry seks. Czasem jednak coś we współżyciu nie działa. Fachowcy twierdzą, że można uniknąć wielu problemów seksualnych, pod warunkiem przestrzegania trzech prostych zasad współżycia. Brzmią one następująco:

 

1. Najpierw kobiety

Kobieta powinna móc dojść do orgazmu przed mężczyzną. Może go osiągnąć w dowolny sposób – poprzez stymulowanie łechtaczki palcem (jego, jej, obydwoma), poprzez seks oralny, za pomocą wibratora, jakkolwiek. Ale zawsze powinna móc dojść do niego pierwsza.

Nie chodzi o zwykłą szarmanckość, ale o fizjologię. Kiedy mężczyzna skończy, koniec ze wszystkim. Po orgazmie i wytrysku ciało mężczyzny potrzebuje trochę czasu na odzyskanie sił zanim będzie mógł to znowu powtórzyć, a im mężczyzna jest starszy, tym dłużej mu to zajmuje. Nastolatek może potrzebować minuty, natomiast 50-latek potrzebuje godzin. Kobieta natomiast w ogóle nie potrzebuje czasu na odzyskanie sił. Wiele z nich jest w stanie osiągnąć orgazm wielokrotnie, nie potrzebując przy tym żadnego odpoczynku. Poza tym jeżeli mężczyzna ma problem ze wzwodem, zaczyna go to dręczyć, martwi się, boi się o to, jak wypadnie. Ale niewiele rzeczy może tak wpłynąć na jego pewność siebie jak doprowadzenie partnerki do orgazmu. Jeżeli ona dojdzie pierwsze, sprawi to, że 90% jego lęków zniknie.

2.To ona decyduje, kiedy jest czas na penetrację

Kobieta powinna określać, kiedy odbędzie się penetracja, niezależnie od tego, czy to ona będzie na górze czy on. Mężczyźni zazwyczaj zakładają, że kobieta jest na to gotowa kiedy jest wilgotna i stoją jej sutki. Jednak kobieta może być wilgotna jeszcze przed zdjęciem ciuchów, a jej sutki czasami stoją, ponieważ jest jej zimno. Innym kobietom nigdy nie stoją sutki. Chodzi o to, że jedyną osobą, która wie na pewno, czy kobieta jest gotowa jest ona sama.

3.To kobieta powinna zawsze wprowadzać penisa do środka

Kobieta powinna kontrolować jak szybko wasz stosunek zmierza do orgazmu. Pozwolenie jej na wprowadzenie go do środka jest kolejnym sposobem, żeby na pewno do niego dotrzeć. Poza tym nawet jeżeli nie jest on w pełnym wzwodzie w momencie, kiedy ona jest gotowa, kobieta może użyć penisa partnera jako wibratora, pocierając i głaszcząc nim siebie tak, że niedługo mężczyzna na pewno osiągnie wzwód i będzie w stanie ją penetrować.

Ogólnie rzecz biorąc, te zasady biorą pod uwagę coś, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy: to mężczyzna, a nie kobieta jest bardziej delikatny seksualnie. Kobieta ma nieskończenie wielkie predyspozycje do reakcji seksualnej, coś co nawet przerasta męskie marzenia. To on, a nie ona będzie miał większy problem z dotrzymaniem jego części seksualnej umowy. Jeżeli jednak para zastosuje się do tych prostych zasad współżycia, pozbędzie się niemal wszystkich tych problemów.