Żyć Dobrze

jak uwieść kobietę

4 sposoby na to, jak uwieść kobietę

O niektórych mężczyznach mówi się, że są urodzonymi uwodzicielami. Podrywanie dziewczyn przychodzi im z łatwością. Czy możliwe jest, by umiejętność tę nabyć? Co zrobić, by poznawać dziewczyny i zawracać im w głowie? Oto 4 sprawdzone sposoby!

 

Nie bądź JAK uwodziciel – BĄDŹ nim!

Podpatrywanie zachowań u kolegów, którym lepiej idzie z dziewczynami, może być dobrym początkiem nauki uwodzenia. Niestety powinno być również końcem owej nauki. Ślepe naśladowanie innych osób nie pomoże Ci zdobyć wymarzonej kobiety, bo ogromne znaczenie mają naturalność i nonszalancja.

Zamiast skupiać się na tym, jakie gesty sprawiają, że za pewnymi mężczyznami obracają się kobiety, zacznij przyglądać się sobie. Jak dziewczyny reagują na Twoje żarty, pozdrowienia, zachowania. Być może częściej uśmiechają się, gdy przepuszczasz je w drzwiach? A może czasem uśmiechasz się w sposób, które je zachęca, a nawet o tym nie wiesz?

Zabrzmi to może szokująco, ale… poświęć czas na poznanie siebie. Poddaj rzetelnej analizie swoje kontakty z kobietami, a nawet zapisuj na kartce, które oceniasz jako pozytywne i dlaczego, które za negatywne, a które za neutralne. Po tygodniu już będziesz mógł dojść do pierwszych wniosków.

 

2 4 sposoby na to jak uwiesc kobiete

 

Spojrzenie – to, co przyciąga kobiety

Ważniejsze od gadżetów i drogich akcesoriów, którymi tak lubią się otaczać mężczyźni, aby zdobyć uwagę kobiet, jest to, co wrodzone. Na przykład spojrzenie. Sposób, w jaki patrzysz na kobietę, zdradza jej, czego od niej oczekujesz. Inaczej patrzy się na mamę, inaczej córkę, a jeszcze inaczej na swoją kobietę lub taką, której się pożąda.

Spojrzenie nie może być napastliwe ani wulgarne. Nie powinno odstraszyć, obrzydzić ani przerazić kobiety. Zawstydzić, onieśmielić, zdezorientować – w porządku. Niech to, jak wodzisz za nią wzrokiem, da jej do myślenia. Wbrew pozorom ta gra wstępna, zanim się jeszcze poznacie, zanim porozmawiacie lub umówicie się na kawę, jest jedną z najlepszych części znajomości. Jeszcze nie wiesz, czy ta osoba jest tak fajna, jak Ci się zdawało. W brzuchu czujesz lekką niepewność, ekscytację. Jeśli jesteś zdobywcą, na pewno czujesz przyjemny dreszczyk adrenaliny. Czy tym razem się uda?

Uwierz w moc swojego spojrzenia. Patrz głęboko. Patrz na nią, nie przez nią. Poświęć jej uwagę i spraw, że poczuje się jedyna na świecie.

 

3 4 sposoby na to jak uwiesc kobiete

 

Odrobina aromatycznej pomocy

Nie mniej ważny od spojrzenia jest zapach. Feromony, które wydzielasz, potrafią zdziałać cuda. Mogą sprawić, że kobieta będzie Twoja bez większych starań. By jednaj je poczuła, musi znaleźć się blisko, a więc być z Tobą w jakiejś relacji. Na większą odległość zwabisz ją perfumami lub dezodorantem.

Odpowiednio dobrane pachnidło sprawi, że wydasz się jej bardziej męski, atrakcyjniejszy. Nie musisz szukać niszowych perfum. Jeśli zdecydujesz się na klasykę, to nawet lepiej. Będzie wiedziała, że znasz się na rzeczy.

Hugo Boss Man to taki zapach, który nie nudzi się nigdy i ma rzesze zagorzałych wielbicielek. Perfumy Hugo XY zostały wydane w 2007 roku. Są leśne i orzeźwiające. Stanowią połączenie gruszki, cedru, bergamotki, bazylii, mięty, paczuli i piżma. Przyprawy kuszą i intrygują. W perfumach zaklęta jest tajemnica.

 

(Nie)grzeczny chłopiec

Na koniec pamiętaj, że dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców, ale tylko w pewnym sensie. Wszystko jest w porządku, jeśli stanowią wyjątek od reguły. By ceniły to, że jesteś niegrzeczny, powinieneś traktować swoją wybrankę jak księżniczkę.

Możesz być arogancki i sarkastyczny wobec innych, ale nigdy wobec niej. Chamskie zachowanie przyniesie skutek przeciwny do oczekiwanego.

 Artykuł zewnętrzny