Intymność

5 głównych powodów korzystania z usług prostytutki

5 głównych powodów korzystania z usług prostytutki

Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług prostytutki? Tak – odpowiada 15% mężczyzn, którym zadano to pytanie. Zadziwiająca szczerość? Nie - biorąc pod uwagę fakt traktowania tego jako usługi, takiej samej jak na przykład czyszczenie garnituru w pralni chemicznej. Niektórym zdarza się to raz, innym sporadycznie,  jeszcze inni korzystają z tego regularnie.

 

Dlaczego akurat ten element życia erotycznego mężczyzny nie jest dla niego tematem krępującym?

Przecież temat seksu nie należy do najłatwiejszych w werbalnym przekazywaniu informacji. Najciekawsze jest to, że z usług prostytutek korzystają mężczyźni w każdym wieku, z każdego przedziału zamożności, z każdej warstwy społecznej. Są wśród nich ludzie bogaci, wpływowi, przystojni, którzy mogą mieć wszystko na skinienie palca. A jednak wybierają… profesjonalistki.

 

Dlaczego faceci są gotowi płacić za seks?

Odpowiedzi na to pytanie są prostsze niż można się było spodziewać. Oto 5 głównych powodów, dla których mężczyzna decyduje się na płatną usługę seksualną:

 

1. Pragniemy seksu z gorącymi kobietami

„Tylko profesjonalna prostytutka potrafi być tak gorąca i namiętna w łóżku. Żadna żona ani kochanka nie da ci tyle rozkoszy  co zawodowa dziwka”

Jak widać, doświadczenia seksualne mężczyzn, w tym tych, którzy nigdy nie mieli problemów z umawianiem się wieloma kobietami, są opisane w prosty, ale dosadny sposób. Czy trzeba coś do tego dodać?

 

2. Chcemy dostać to na co mamy ochotę

„Seks musi być dobrą zabawą. Płacąc za niego wiem, że dostanę to czego chcę, Nie muszę prosić ani pytać o pozwolenie”

Większość facetów ma problemy rozmawianiem o seksie ze swoją partnerką. Ego mężczyzny powoduje, że nie chce też pytać o pozwolenie na realizację swoich pragnień. Cóż zatem wybieramy? Kasa zamiast słów i gimnastyki umysłowej. Oczywiście w rozumieniu zabawy jest super, ale z czasem okazuje się, że sami okaleczamy się nieco w sferze emocjonalnej. Ta forma zabawy jest pozbawiona uczuć.

 

5 powodow

 

3. Chcemy realizować swoje fantazje

„Chciałbym spróbować rzeczy, które moja kobieta nazwała perwersją. Kiedy zapłacę dziwce, nie muszę się niczym martwić. Jej nic nie szokuje”.

Prostytutka zrobi wszystko za co pobierze opłatę, na dodatek zrobi to tak, że nikt inny nie potrafi zrobić tego lepiej. No cóż…

 

4. Chcemy seksu teraz

„Znalezienie prostytutki jest proste: bez żadnych zobowiązań, można wybrać taką kobietę jaką chcesz (niezależnie czy w internecie czy na miejscu w burdelu). Oglądasz, wybierasz, płacisz i masz zabawę. Szybko i prosto”.

Niezależnie od tego w jaki sposób pozyskiwana jest usługa, każdy facet potwierdza fakt, że jest to najszybsza i najprostsza droga do seksu.

 

5 powodow paka

 

5. Chcemy uniknąć komplikacji

„Chcemy mieć seks bez tych wszystkich ochów i achów oraz udawania zainteresowania i zaangażowania emocjonalnego. Kiedy płacisz za seks, nie musisz dzwonić, umawiać się na randki itp. Płacisz, uprawiasz seks, ona odchodzi. Wszyscy są szczęśliwi”.

Wielu facetów, którzy nie dojrzeli jeszcze do związku z kobietą, chce uniknąć sytuacji, w której dziewczyna, po wszystkim, zaczyna ich nachodzić w domu (bo tam akurat ją zabrali myśląc, że to dobry pomysł), proponować kolejne spotkania, a może i związek. Najpewniejszym, wybieranym sposobem zachowania świętego spokoju i decydowania o swoim życiu wydaje się w takim momencie, zapłacenie prostytutce.

 

I na koniec

Żeby nie było, że powyższe treści są przejawem seksizmu i męskiego szowinizmu, potwierdzamy też działalność tak zwanych męskich dziwek, panów, którzy profesjonalnie zaspokajają, niedopieszczone przez swoich partnerów, panie. Faktem jest, że z usług erotycznych częściej korzystają mężczyźni, stąd skala jest zróżnicowana. Ale cóż. Taki jest rynek.

 

Jest popyt, to będzie i podaż.

Poza tym, jak wspominamy na początku, tylko 15% mężczyzn przyznaje się do takich praktyk. Jeśli nawet przyjmiemy 100 procentowy wskaźnik błędu to i tak aż, 70% mężczyzn nigdy nie zapłaci prostytutce.