Żyć Dobrze

5 powodów by kochać pulchnych facetów

5 powodów by kochać pulchnych facetów

Oto 5 powodów potwierdzających, że trzeba dać szansę pulchnym facetom. Tak, większe jest lepsze. Ale nie z tego powodu co myślisz – twierdzi Nicole Weaver.

 

1. Pulchny może oznaczać, że facet wygodnie żyje i jest szczęśliwy – nie jest leniwy i nie ma depresji

Pulchni faceci z reguły są szczęśliwi! Według badań opublikowanych w Psychologii Zdrowia, szczęśliwi nowożeńcy są bardziej skłonni do przybierania na wadze w przeciwieństwie do swoich odpowiedników, którzy w małżeństwie się nie dopasowali. A kto nie chce, decydując się na małżeństwo, być szczęśliwym?

 

2. Pulchni faceci są bardziej ugodowi

Niezależnie od tego czy mężczyzna jest chudy, muskularny, pulchny, czy nawet otyły upewnij się, że naprawdę chcesz być z tą osobą niezależnie od tego czy tu i tam może mieć kilka kilogramów więcej. Faceci z nadwagą mimo, iż sami są bardziej narażeni na brak zrozumienia, podchodzą do wielu spraw ze znacznie większą wyrozumiałością. Szczęście nie zależy od wagi. Praktyka pokazuje, że najważniejszym jest kochać siebie i swojego kochanka bez względu na to, jak wiele oboje ważą.

 

ile wazysz

 

3. Są rozkoszni

To jasne, że sześciopaki i szerokie, silne ramiona są fajne i miło patrzeć na nie, ale jeśli chodzi o przytulanie się z facetem, można przecież mieć swoją osobistą, miękką poduszkę. Nie ma to jak objęcie przez ramiona większego mężczyzny.

 

4. Mogą być zdrowsi niż myślisz

W rzeczywistości pulchny mężczyzna może żyć w zdrowiu znacznie dłużej niż mówią przyjęte na ten temat opinie producentów margaryny. Raport opublikowany w Journal of American Medical Association pokazuje, że ludzie z nadwagą (co nie dotyczy oczywiście tych nadmiernie otyłych) mogą żyć dłużej niż osoby, które mają normalne masy ciała, zgodne ze wskaźnikiem BMI. Zatem jeśli kobieta chce aby wspólne życie z partnerem trwało dłużej, nie powinna przejmować się jego dodatkowymi kilogramami – oczywiście z zachowaniem umiaru.

 

5. Są lepszymi kochankami

Czy rozmiar ma znaczenie w sypialni? Wiesz to! Ale mówimy teraz o wielkości choćby brzucha. Badanie przeprowadzone w Turcji wskazuje, że ludzie z nadwagą mogą kochać się dłużej, niż ich szczupłe odpowiedniki. Puszyści faceci mają więcej estradiolu w organizmie, co spowalnia ich dochodzenie do orgazmu – oznacza to, że chłopaki dają radę nawet przez całą noc.

 

Ile prawdy jest w tezach wypunktowanych przez Nicole wiedzą zapewne jedynie te kobiety, które takie porównanie mają. Najważniejsze jednak, abyśmy zrozumieli, że każdy człowiek – niezależnie od masy ciała – ma prawo do szczęścia i miłości. Tego życzmy sobie nawzajem.