Intymność

5 prostych czynności i seks staje się lepszy

5 prostych czynności i seks staje się lepszy

Teoretycznie seks jest fajny za każdym razem. Może być jednak jeszcze bardziej ekscytujący. Spraw swoje życie seksualne  bardziej namiętnym począwszy od dzisiejszego wieczoru.

 

1. Znajdź „ukryte” strefy erogenne

„Ukryte” dlatego, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy o ich istnieniu, lub zapomniało z czasem o tych miejscach na ciele, których pieszczenie może wspomóc, a nawet zwielokrotnić doznania.

Chociaż wiele z tych stref to sprawa oczywista: usta, piersi, uda, narządy płciowe, to są też obszary, których gładzenie czy całowanie może doprowadzić partnera do dzikiej rozkoszy, a nawet nasilić orgazm.

Wierz lub nie: uszy, szyja, ramiona i włosy są bardzo wrażliwe na stymulację. Poświęć trochę czasu podczas gry wstępnej na pieszczoty tych właśnie miejsc i obserwuj jak ona reaguje. Może właśnie dokonałeś odkrycia?

 

2. Stwórz romantyczny nastrój

Ludzie często myślą, że świece, nastrojowa muzyka, kadzidło, czy nawet płatki róż to banalne elementy, którymi nie warto się zajmować. Zrób to, a zobaczysz szczęście na jej twarzy i inne możliwe oznaki miłości.

Wystarczy wyobrazić sobie, jak szczęśliwym byś się czuł, gdyby ktoś pozbawił cię wszystkich kłopotów, stworzył specjalną atmosferę, która sprzyja miłości.

Czy rzeczywiście to jest banalne skoro większość kobiet uwielbia romantyczny nastrój?

 

3. Zrób jej zmysłowy masaż

Dlaczego nie rozbudować dobrego nastroju? Warto pójść o krok dalej i zrobić partnerce zmysłowy masaż, który sprawi, że poczuje się zrelaksowana i kochana zarazem.  

Masuj ją nago lub buduj nastrój powoli rozbierając ją i siebie podczas masażu. Następnie całuj, pieść i powoli przechodź z masażem do kolejnych partii ciała.

I nie musisz być profesjonalnym masażystą. Wystarczy przygotowany wcześniej nastrój i trochę chęci.

 

4. Daj jej więcej seksu oralnego

Czy wiesz, że seks oralny jest to świetny sposób, aby wzmocnić swój związek? Pomyśl o tym.
To buduje zaufanie i pozwala się zrelaksować partnerce, która może w tym czasie skupić się wyłącznie na odczuwaniu własnej przyjemności. Jest to też ważny element gry wstępnej dla kobiet, które nie mogą osiągnąć orgazmu  podczas klasycznego stosunku.

Pamiętaj jednak, że mężczyźni często popełniają błąd używając języka jak penisa – wpychając go i wyciągając. Tu trzeba jednak trochę pokombinować, tak jak z lodem, którego trzeba oblizywać z każdej strony.

 

5.  Bądź kreatywny

Próbuj nowych zabaw, zmieniaj pozycje, czas i miejsca. Aby seks ciekawił z upływem czasu coraz bardziej musisz wykazywać się pomysłowością, wprowadzać nowe elementy, nowe pieszczoty, tworzyć nastrój.

Twoja partnerka musi widzieć, że się starasz, bo to znaczy, że ciągle ją kochasz. Dzięki temu budujesz swój związek i czynisz go silniejszym. To z kolei da ci pełnię satysfakcji seksualnej i zadowolenie z życia.