Żyć Dobrze

5 typów mężczyzn pożądanych przez kobiety

5 typów mężczyzn pożądanych przez kobiety

Istnieją mężczyźni, którzy wydają się być naturalnymi magnesami dla płci przeciwnej, przyciągają kobiety, jak światło ćmy. Są też tacy, którzy mają talent do odstraszania kobiet. I choć niektórzy sugerują, że różnica między tymi dwoma obozami męskiej populacji sprowadza się do drobnych niuansów osobowości, to jednak życie pokazuje, że może to być błędne założenie.

 

Aby znaleźć powody powodzenia w podbojach miłosnych, lub przyczyny niekończących się porażek trzeba zrobić uczciwą ocenę własnej osobowości. Najlepiej skorzystać oczywiście z pomocy specjalisty, ale można też zacząć od prostych testów, które znajdziesz w sieci. Nie pozostawaj jednak na jednym teście, bo może być niepełny. Zrób ich kilka i wyciągnij wnioski. Po tym wszystkim, nie ma większego sensu podtrzymywanie iluzji, że jesteś inny niż jesteś. Pamiętaj jednak, że poza cechami wrodzonymi, większość cech można dopracować i od ciebie zależy, jak będzie wyglądało twoje życie.

 

Czego pragną kobiety

Mimo, że każdy z nas jest inny i szuka w życiu innych wartości, że kobiety też szukają bardzo rozmaitych typów męskich, można określić jakie typy męskie są dominujące w sferze kobiecego pożądania. Przedstawionych poniżej pięć typów mężczyzn nie musi się martwić brakiem zainteresowania ze strony płci przeciwnej, mimo że nie dotyczy to przecież wszystkich kobiet.

 

1. Miły romantyk

Zawsze z kwiatami, staroświecki zalotnik, słowny i punktualny. To czuły mężczyzna, który pokaże delikatniejszą stronę z naszych męskich odpowiedników. Potrafi słuchać i spełniać oczekiwania partnerki. To mężczyzna, który potrafi zrozumieć znaczenie czułego liściku i pocałunku w świetle księżyca. Taki typ faceta jest gwarantem nieprzerwanego szacunku i miłości przez cały okres trwania związku.

Jednak życie nie jest jedynie wyidealizowaną miłosną przygodą, przychodzą gorsze dni, nieporozumienia i inne elementy szarej codzienności. To może spowodować osłabienie okazywanych uczuć.

 

5 typow romantyk

 

2. Zdecydowany perfekcjonista

Perfekcyjnie uczesany, gładko ogolony i ubrany zawsze na miarę. Zawsze idealnie dobiera rodzaj i wiek wina. Każdy posiłek z nim to minimum 4 gwiazdki. Nie opuszcza go nigdy wyrafinowane poczucie humoru. Posiada zrównoważone poczucie własnej wartości, przez co potrafi dowartościować każdą swoją partnerkę.

Taki typ, w miłości zawsze przejmuje inicjatywę. Nigdy nie wątpi w podejmowane decyzje, zawsze wie co robi. W życiu również zawsze jest w akcji i w garniturze.

 

3. Doświadczony i seksowny

Ten typ mężczyzny ujawnia się w średnim i starszym wieku. To mężczyzna, który był zaangażowany w taką ilość związków, że zdążył poznać wymagania kobiet. Wie, że wymagają one znacznie więcej niż dobry obiad i kilka kieliszków martini, aby znaleźć się w odpowiednim nastroju.

Jego wieloletnie doświadczenie pozwala mu podzielić się nim również w sypialni. Życie widzi w pełnych barwach, z innej, niż reszta, perspektywy. Niezależnie jak kończą się jego związki, żadna kobieta nie ma mu tego za złe, bo wielu rzeczy doświadczyła zapewne po raz pierwszy w życiu. On wie, że gra wstępna nie kończy się po pięciu minutach.

 

4. Naturalnie szorstki

To bardzo ciekawy przykład mężczyzny, chyba najbardziej kojarzony z tak zwaną męskością. Zawsze staje w obronie honoru – cokolwiek dla niego to znaczy. Prędzej połknie szkło niż ogoli klatkę piersiową lub – nie daj boże – wyreguluje brwi. Jeśli płacze, to tylko z frustracji.

Taka dość szorstka, prosta osobowość, przyciąga kobiety, które same nie potrafią wytłumaczyć tego fenomenu. Są zachwycone wszystkim co dla nich zrobi. Wybierając jednak taki wariant mężczyzny, kobiety muszą posiadać świadomość, że wszystko w związku będzie toczyć się po ich myśli.

Kolacja, wino, nastrój – wszystko przygotowane na romantyczny wieczór, ale on ma inne plany i wybiera spotkanie w pubie - z kolegami.

 

5 typow szorstki

 

5. Dusza towarzystwa

Niezależnie od tego z kim przebywa, czy jest z przyjaciółmi, czy na spotkaniu z rodziną, czy na oficjalnym przyjęciu, jedno jest pewne: zawsze chce być duszą towarzystwa.

Dlaczego to przyciąga? Jest coś bardzo atrakcyjne w człowieku, który jest zawsze gotowy i zawsze w doskonałym nastroju.

Mężczyźni tego pokroju są często bardzo spontaniczni, co oznacza, że są gotowi w każdej chwili, nawet na szybki numerek na desce rozdzielczej, w drodze dokądkolwiek.

Taki mężczyzna bawi i zwraca uwagę, produkuje pozytywne emocje, które jednak w dłuższym związku stają się trudne do wytrzymania. Ileż można wytrzymać na rollercoasterze?

 

Jak zatem widzisz, typy mężczyzn, które działają na kobiety jak magnes, nie zawsze są dla nich tym, czego pragną na zawsze. Zapewne ideałem byłoby połączyć to wszystko w całość, ale to z kolei spowoduje utratę wyrazistości i być może... powodzenia. No cóż, nie trzeba przecież być doskonałym, aby cieszyć się życiem.