Żyć Dobrze

seks będzie lepszy

6 wskazówek dla niej, dzięki którym Wasz seks będzie lepszy

Nie jesteś zadowolony z Waszego seksu? Uważasz, że Twoja partnerka nie posiada w tej materii zbyt dużych umiejętności? Pomóż jej i pokaż, co powinna robić inaczej. Przecież ona nie czyta w myślach. W tym tekście poznasz 6 porad, które sprawią, że Twoja partnerka stanie się mistrzynią seksu, a Ty będziesz wniebowzięty.

 

1. Naucz ją ręcznej obsługi

Lubisz, gdy ona pieści Ci ręką, ale czasami masz wrażenie, że nie rozumie, jak delikatny jest Twój penis? Nie obędzie się bez małego szkolenia, które pomoże Wam dostosować swoje ciała do potrzeb drugiej strony. Najlepiej weź jej rękę i sam ją poprowadź. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad siłą, jaką ona wkłada w pieszczoty i pokażesz jej ruchy, które są dla Ciebie najlepsze. Twoja partnerka następnym razem będzie wiedzieć, jakie tempo lubisz oraz jak mocno ścisnąć Twój największy skarb.

 

2. Zmniejsz luz

Narzekasz na to, że Twoja dziewczyna jest trochę za luźna tam na dole? Namów ją delikatnie na ćwiczenia sprężystości. Najlepszy do tego jest pilates. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie, które pracują podczas seksu i pozwolą Wam cieszyć się intymnymi chwilami. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób powiedzieć jej o problemie, najlepiej będzie, jak kupisz karnet na pilates i wręczysz jej w formie prezentu. Przy odrobinie szczęścia nawet nie zorientuje się, że chodzi Ci o zbyt duży luz w jej miejscach intymnych. Pamiętaj, że bardziej sprężysta pochwa to silniejsze skurcze podczas stosunku i więcej doznań dla Was obojga.

 

3. Poranek może być przyjemny

Z samego rana zaraz po przebudzeniu, Twoja partnerka może mieć dużo większą ochotę na seks niż w innej porze dnia. Z kolei poziom testosteronu w Twojej krwi będzie bardzo wysoki. Aż żal zmarnować więc tak dobrą okazję do zbliżenia. Zainicjuj poranne igraszki, a zobaczysz, że ona będzie podniecona bardziej niż zwykle. Nie zapomnij jednak dać jej chwili na wyjście do łazienki. Inaczej może mieć problemy z całkowitym wyluzowaniem się.

 

4. Daj jej zatęsknić

Przeszkadza Ci, że Twoja partnerka ostatnimi czasy jest zbyt oziębła w tych sprawach? Najlepiej więc pozwolić jej zatęsknić. Jeżeli to Ty zwykle inicjujesz zbliżenia, przestań to robić przez 14 dni. Spraw, by jej napięcie seksualne osiągnęło zenit i przekonaj się, że sama do Ciebie przyjdzie. Musisz odzwyczaić ją od tego, że to Ty zawsze jesteś aktywny i seks wychodzi od Ciebie. Jeżeli jednak po 14 dniach zauważysz, że ona niebyt za Tobą tęskni, będziecie musieli poważnie porozmawiać.

 

5. Odwiedź sklep z zabawkami dla dorosłych

Chcesz więcej pikanterii w sypialni? Masz dosyć takich samych stosunków, które nie są już tak podniecające, jak kiedyś? Rozwiązanie jest bardzo proste – idźcie razem do sexshopu. Pozwól jej wybrać wibrator, którym chciałaby, byś ją pieścił. Jeżeli Twoja partnerka jest odważna, może pomyślcie o kulkach gejszy (do pochwy). Tego typu gadżet przygotuje ją do stosunku i wystarczająco nakręci. Uwierz, że Wasz seks będzie o wiele lepszy, a Twoja dziewczyna zapomni o jakichkolwiek hamulcach.

 

6. A może tabletki na erekcję?

Wasze problemy z seksem i jej obniżone libido może być również związane z Twoimi problemami. Zaburzenia erekcji są bardzo częstą przypadłością, z którymi boryka się coraz więcej mężczyzn po 30 roku życia. Jeżeli i Tobie przytrafia się ten wstydliwy problem, powinieneś zacząć zażywać tabletki na erekcję. Dobrym wyborem jest Sildenafil – składnik leku, który pomoże Ci powrócić do dawnej formy i na nowo rozbudzić w niej ogień pożądania. Pamiętaj, że w kwestii seksu wiele też zależy od Ciebie. Jeżeli Ty będziesz pewny siebie, to ona chętniej zabierze się do miłosnych igraszek. W końcu do tanga trzeba dwojga. Jeżeli zaburzenia erekcji spędzają Ci sen z powiek, wejdź na stronę http://www.playboy.pl/seks/1939/najczestsze-przyczyny-zaburzen-erekcji i dowiedz się o nich nieco więcej.

 

Dawaj i wymagaj

Sztuka miłości polega na tym, by dawać dużo od siebie, ale gdy trzeba wyciągnąć rękę. Nie bój się więc sygnalizować jej swoich potrzeb i mów szczerze o tym, co Ci nie odpowiada. W innym wypadku Wasza relacja może nie wytrzyma próby czasu. Szczerość to podstawa.

Artykuł zewnętrzny