Intymność

7 elementów dobrego seksu

7 elementów dobrego seksu

Z mężczyznami sprawa jest prosta. Każdy seks jest dobry. Kobiety potrzebują jednak czegoś więcej. Niestety często jesteśmy zbyt zapatrzeni w siebie i na własne przyjemności co powoduje, że zapominamy o równie ważnym jak nasze – zadowoleniu partnerki. Może jednak warto to zmienić? Może seks będzie jeszcze lepszy?

 

1. Nie wywieraj na kobiecie presji do orgazmu

Męskie i kobiece ciała są różne, niby jasne ale…. Dla mężczyzn orgazm jest punktem kulminacyjnym seksu. Kobiety mogą mieć orgazm na początku seksu i nie poddawać się – to się zdarza. Wiele kobiet jednak ma problemy z osiągnięciem orgazmu z wielu różnych powodów lecz zazwyczaj tego nie okazują chociażby po to by nie robić nam przykrości. To jeden z powodów, dla którego tak wiele kobiet udaje.

Najlepszy seks powstaje w naszych głowach, a następnie musi zostać przetransportowany do naszego ciała. Usuń zmartwienia mózgu kobiety, niech przestanie myśleć, że nie będziesz szczęśliwy jeśli ona nie osiągnie orgazmu. Niech twoja partnerka cieszy się chwilą i nie przejmuje się tym – być może to uwolni w niej dodatkową energię i radość z waszego współżycia.

 

2. Przyjemność

Jeśli chcesz, aby kobieta czuła się dobrze, nie koncentrują się na orgazmie, skup się na przyjemności nie tylko własnej ale i partnerki. Całowanie, dotykanie, rozmowy - to są rzeczy, które sprawiają, że kobiety czerpią z seksu zdecydowanie więcej przyjemności.

 

3. Gra wstępna, która rozpoczyna się znacznie wcześniej

Jeśli chcesz naprawdę oszałamiającego seksu, musisz zacząć zanim znajdziecie się w łóżku. Nigdy nie zaniedbuj fizycznych czułości, nawet gdy nie prowadzą na wprost do seksu - trzymanie się za ręce, całowanie, przytulanie, wzajemne pocieranie ramion podczas oglądania telewizji i wszystko to czego ona pragnie. Powiedz jej na początku dnia, że wygląda sexy. Powiedz jej, że nie możesz się doczekać, aby ją zobaczyć. Pragnienie jest często samospełniającą się przepowiednią, gdy mówisz, że pragniesz, tęsknisz, kochasz – ona to odwzajemni.

 

4. Komplementy

Przed, w czasie i po.

 

5. Komunikacja

Zapytaj co lubi, powiedz jej co lubisz ty. „Czy tak?” „Czuję się niesamowicie”. Albo chociaż zwracaj uwagę na to co sprawia, że ​​jej oddech przyspiesza. Być może to zaskoczenie, ale tak jak dźwięk kobiety cię kręci, kobiety lubią usłyszeć, że tobie jest też dobrze. Nie wolno milczeć przez cały czas. No chyba, że partnerka zamknie ci usta.

 

7 elementow

 

6. Zaufanie by pozbyć się wstydu

Jeśli chcesz razem z kobietą cieszyć się seksem, a zwłaszcza jeśli chcesz z nią spróbować nowych rzeczy (kwestia upodobań), należy upewnić się, że wasze uczucia są na tyle silne, że ona nie będzie się wahać. Partner musi zaufać i czuć pożądane bo to właśnie jest najlepszy afrodyzjak.

 

7. Przytulanie i rozmowy do poduszki

Czas zrozumieć, że seks to nie tylko penis w pochwie i wszystko inne jest „ekstra”. Gra wstępna i przytulanie są częścią całości. Co zrobisz, jeśli zapłacisz za drogi pokój w hotelu i przeżyjesz w nim niesamowite, relaksujące chwile, ale obudzisz się o północy od kopniaka? Czy wrócisz?

 Reklama

feromony skuteczne