Intymność

8 dziwnych wskazówek seksualnych

8 dziwnych wskazówek seksualnych

Istnieje wiele, niekoniecznie typowych, sposobów na polepszenie życia seksualnego.  Spośród całej masy różnorodnych rad i wskazówek wybraliśmy i prezentujemy osiem najdziwniejszych seks-wskazówek, których być może nie znacie i które może będziecie chcieli wypróbować. Sami zadecydujcie.

 

1 - Ugryź ją

Może brzmi to okrutnie, ale w rzeczywistości gryzienie jest dość seksowne. Jest także jedną z najbardziej podniecających seks-wskazówek, pod warunkiem, że zrobi się to w odpowiedni sposób. Nie chodzi tutaj o żucie czy odgryzanie kawałków ciała. To co należy zrobić jest o wiele bardziej subtelne: otwarte usta przysuń do jej ramienia, pośladka, boku lub uda, a następnie spróbuj delikatnie je zamknąć. Twoje zęby nie powinny nigdy stykać się po środku, ani też szczypać skóry. Nie przesadź – kilka dobrze wymierzonych ugryzień wystarczy, żeby się wykazać. Dobrym momentem jest sytuacja, gdy bierzesz ją od tyłu – kiedy dochodzisz do orgazmu, ugryź ją w plecy lub w ramię.

 

2 - Używaj olejków

Stosowanie olejków w życiu erotycznym nie jest niczym nowym, jednak rzadko są one w pełni wykorzystywane. Olejki mogą polepszyć waszą grę wstępną i czasami więcej oznacza lepiej. Olejki powinny być na bazie warzyw i mieć przyjemny zapach. Olejki eteryczne ylang-ylang są nie tylko relaksujące, ale także działają jako afrodyzjaki. Olejek powinien być delikatny, tak jak olejek na bazie migdałów. Chwyć za zasłonę prysznicową lub inny olejoodporny materiał, wysmaruj się olejkiem i ruszaj po orgazm.

 

3 - Zmieniaj temperaturę

Zmiany temperatur pobudzają i podniecają nerwy. Kiedy oddziaływania zewnętrzne pozostają bez zmian, twoje nerwy relaksują i znieczulają się – wiedzą, co je czeka, nic się nie zmienia, więc pracują na najniższych obrotach. Nerwy natomiast pozostają w pełnej gotowości, jeżeli stymulujesz je poprzez zmianę temperatury, co z kolei może polepszyć waszą grę wstępną. Można do tego używać różnych substancji, takich jak gorąca czekolada, schłodzony kieliszek wina lub kostka lodu. Uważaj jednak, aby to doświadczenie nie stało się nieprzyjemne. Dopóki całkowicie się w tym nie połapiesz, zawsze pytaj o opinie. Można to stosować w przypadku seksu oralnego, ale można też wymyślić swoje własne gry.

 

4 - Ssij jej stopy

Niektórzy ludzie nienawidzą stóp lub nienawidzą, gdy ktoś je dotyka. Jednak lizanie lub ssanie stóp jest jedną z najbardziej zmysłowych porad z naszych dziwacznych seks-wskazówek. Miejsca pomiędzy palcami i podbicie stopy są najwrażliwsze. Poproś ją o to, a przekonasz się, jakie to uczucie. Aby się to powiodło, stopy muszą być czyste i zadbane. Poza tym, najlepiej ssać powoli. Uważaj na stopy, które były niedawno umyte – mydło nie smakuje za dobrze.

 

jej stopy raz dwa

 

5 - Daj jej klapsa        

Klapsy są podobne do gryzienia, ale są bardziej stanowcze i bolą. Ciekawe jednak, że nawet naukowo udowodniono, że dawanie klapsa w pośladek, kiedy jest się podnieconym, może sprawić, że ciało odbierze ten klaps jako przyjemność i spowoduje przypływ krwi w to miejsce. Lekko zegnij dłoń w łódkę, cały czas mając ją rozluźnioną, a następnie daj porządnego klapsa w część pośladka najbardziej oddaloną od odbytu. Klaps powinien być pewny. Uważaj jednak, żeby też nie przesadzić.

 

6 - Pocieraj jej pupę

Zapewnij ją, że nie masz zamiaru próbować wsadzić palca (lub czegoś innego, łącznie z językiem) w jej odbyt. Jeden ze sposobów polega na tym, że kiedy ona siedzi na tobie okrakiem, sięgnij za nią i zwilżonym palcem poruszaj po jej odbycie w górę i w dół, ale tak, aby nie wywierać nacisku. To samo można zrobić podczas seksu oralnego. Tyczy się to zarówno ciebie, jak i twojej partnerki. Zanim zaczniecie, upewnijcie się, że jesteście czyści – niektóre niespodzianki nie są takie podniecające.

 

7 - Jedzcie

Zorganizowanie seksownego pikniku w łóżku jest dobrym sposobem na połączenie dwóch przyjemności, jakimi są jedzenie i seks. Unikaj niektórych szczególnie pikantnych potraw (chyba, że oboje je lubicie), ponieważ mogą niekorzystnie wpłynąć na wasz oddech. Zamiast tego wybierzcie owoce i sery i jako talerzy użyjcie swoich ciał. W ten sposób będziecie czerpać z tego więcej przyjemności. Zatem bierzcie jedzenie do łóżka i przez kilka zmysłowych godzin cieszcie się swoim towarzystwem.

 

8 - Weź ją pod kątem prostym

Nie miej za bardzo wygórowanych oczekiwań: to naprawdę jest wyzwanie. Pomyśl o wszystkich pozycjach, w których możesz uprawiać seks pod kątem prostym i wypróbuj wszystkie z nich. Seks pod kątem prostym może zapewnić wam wiele bardzo interesujących dziwacznych seks-pozycji i tak, będziesz musiał użyć swojej wyobraźni. Jedną sugestią są „szczypce” – ona jest w pozycji prawie horyzontalnej, podtrzymuje się jedną ręką, podczas gdy jej dolna noga znajduje się na łóżku lub innej płaskiej powierzchni. Ty stoisz, trzymasz jej nogi i penetrujesz ją.