Intymność

8 porad przed randką z młodszą kobietą

8 porad przed randką z młodszą kobietą

Jak to jest, że niektórzy mężczyźni, będąc już w sile wieku, ciągle mają przy sobie znacznie młodsze partnerki? Kasa? To oczywiście ważny element, ale nie jedyny. Jak widzimy – nie każdemu się to udaje, nawet gdy stan jego konta jest imponujący. O co zatem chodzi?

 

Związek ze sporą różnicą wieku, jak każdy, ma swoje plusy i minusy. Aby jednak mógł w ogóle zaistnieć, każdy facet, który planuje taki związek powinien poznać kilka wskazówek, które zostały stworzone przez kobiety, które w takich związkach były. Oto one:

 

1    Nie należy przywiązywać specjalnej uwagi tematowi różnicy wieku

Zapewne nie da się całkowicie uniknąć dyskusji na ten temat, ale im rzadziej tym lepiej, chyba, że będzie to ekscytujące dla niej. Mężczyzna musi unikać sytuacji, w której ona może poczuć się jak jego fetysz. Zamiast tego powinna być przekonana, że facet naprawdę ją lubi i zupełnie przypadkiem okazała się młodsza.

 

2    Mężczyzna płaci za kolację. Zawsze

Faceci w jej wieku są najczęściej w słabszej kondycji finansowej co często powodowało, że musiała sama płacić, albo dorzucać się do rachunku. Nie chodzi też o to, żeby przekupić ją zakupami, opłacaniem wszystkich jej wydatków, bo nie chodzi tu przecież ani o tatusiowanie ani traktowanie jej jako utrzymanki. Jeśli jednak mężczyzna może sobie na to pozwolić, powinien każdorazowo płacić za wspólne posiłki i inne wspólne przyjemności, choćby wyjścia. To niewątpliwy plus każdej randki z młodszą kobietą.  

 

8 porad

 

3    Jeśli mężczyzna bywał już z młodszymi kobietami nie powinien o tym mówić

Kobieta powinna mieć przekonanie, że jest jego najmłodszą partnerką, tą wyjątkową. Jest w tym coś seksy. Przy sporej różnicy wieku (15+), jeśli okaże się, że nie jest jego pierwszą młodszą kochanką, to może wydać się podejrzane. Zresztą brzmi to rozsądnie. Lepiej gdy ona myśli, że nie jest to reguła w życiu partnera.

 

4    Bezpieczny seks

To dość ciekawe, ale okazuje się, że kobiety często narzekają na starszych partnerów, że ci odmawiają używania prezerwatyw. Jeśli związek ma być monogamiczny i partnerzy przeszli stosowne „przeglądy” to pozostaje ewentualnie poszukanie alternatywnej metody antykoncepcji. Tu jednak ważna rada – zaopatrzcie się panowie w prezerwatywy, najlepiej te ultra cienkie, wysokiej jakości, a i dobry lubrykant też będzie mile widziany. Wiadomo, że seks bez zabezpieczenia jest przyjemniejszy, ale młoda partnerka powinna czuć bezpieczeństwo.  

 

5    Komunikacja

Dojrzały mężczyzna nie może zachowywać się jak zazdrosny 17-latek. Konieczne jest wykazanie dojrzałości, bo przecież starszy partner jest mądrzejszy i bardziej doświadczony. Nie można wtrącać się w jej zachowania i styl życia na zasadzie „czepiania”, wszystko bowiem  można osiągnąć w formie wyważonej komunikacji. Właśnie takiego traktowania oczekuje młodsza partnerka.

 

6    Wybór środowiska

Mężczyzna nie może próbować dostosowywać się do środowiska, w którym ona funkcjonuje. Śmiesznie i żałośnie wyglądają faceci w średnim wieku starający się na siłę odmładzać. Jeśli ona zdecydowała się na partnera starszego od siebie to znaczy, że wybrała również jego środowisko. Nie można jednak pokazywać pogardy dla jej młodszych znajomych. Wymagana jest ostrożność i rozsądek. Trzeba uzbroić się w cierpliwość aby zaufanie, którym obdarzyła kobieta starszego partnera przeniosła się również na jego przyjaciół.

 Reklama

feromony skuteczne

 

7    Poznanie jej rodziców – bez pośpiechu

To może być dość niewygodne, zwłaszcza jeśli jesteś bliżej ich wieku niż jej. Niech się wszyscy najpierw przyzwyczają do zaistniałej sytuacji. Niech jej rodzice zauważą, że jest szczęśliwa i spełniona w związku ze starszym facetem, który dba o ich córkę jak nikt inny. Wbrew pozorom, akceptacja związku przez rodziców może być dla niej bardzo ważna.

 

8    Żadnego „pełzania” i głupich pytań

Cóż bardziej obrzydliwego może zobaczyć młoda kobieta niż śliniącego się starszego pana? Pewnie coś się znajdzie, ale jeśli taki związek ma być udany to mężczyzna powinien zachować swoją godność. Nie może jej prosić o zachowania niezgodne z jej zasadami, nie może pytać czy nosi majtki itp. Jeśli ona spanikuje to jest „pozamiatane”. Młode kobiety są skłonne do podejmowania szybkich i radykalnych decyzji. Zalecany jest jak zwykle rozsądek.

 

Powodzenia panowie.