Moto Sfera

Alfa Romeo Mito

Alfa Romeo Mito – gdy chcesz, by miasto należało do Ciebie

Mito to prawdziwy mieszczuch. Nie tylko wygląda nowocześnie i elegancko, ale został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do zmiennych warunków panujących na zatłoczonych miejskich drogach. Twórcom udało się połączyć ergonomiczność z imponującym designem. W rezultacie kierowcy otrzymali zwrotne, szybkie i bezkompromisowe Mito – miejskie auto z duszą zdobywcy.

 

Mito zapewni Ci radość z jazdy

Poszukujesz auta, które wyróżnia się ciekawym designem i niestandardowymi rozwiązaniami w zakresie bezpiecznej oraz ergonomicznej jazdy? Patrząc na Mito trudno wyobrazić sobie, że jeszcze jakiś czas temu kierowcy nie mieli okazji jeździć po mieście tak mocnym, skrojonym na miarę samochodem. To niewątpliwe osiągnięcie Alfa Romeo w kwestii miejskiego, niewielkiego i przy tym eleganckiego auta, które na dodatek znacznie wyróżnia się na tle swoich konkurentów. Wystarczy spojrzeć na jego sylwetkę, by oddać się jego urokowi. Jest nie tylko zawadiacko przystojny, ale na dodatek urzekający. Posiada silną osobowość, której trudno się oprzeć podczas codziennej jazdy. A ponadto prezentuje się imponująco, czego dowodem są niestandardowe rozwiązania, takie jak osłona chłodnicy i zderzak o strukturze plastra miodu, intensywne kolory, a także ciekawa linia nadwozia. Ponadto twórcy zadbali o to, aby wnętrze było odzwierciedleniem łobuzerskiej natury Mito. Na kierowcę czekają profilowane czarne fotele, szeroka deska rozdzielcza, mnóstwo miejsca na komfortowe ułożenie nóg, dłoni oraz podręcznych gadżetów.

 

Z Mito nie będziesz się nudził

Mito to także auto, które zachwyci miłośników dynamicznej jazdy – trzeba tu bowiem wspomnieć, że budzi w sobie sportowego ducha zawsze, gdy wymagają tego warunki drogowe. Zawdzięcza to systemowi D.N.A., który umożliwia wybór stylu jazdy dopasowanego do oczekiwań kierowcy oraz warunków jezdnych. Dynamic, All-Weather oraz Natural to trzy dostępne tryby zapewniające pojazdowi optymalne osiągi, świetne prowadzenie oraz natychmiastową reakcję w przypadku niebezpiecznej sytuacji na drodze. Ale to wciąż nie wszystko. Mito zaopatrzony został w solidne zawieszenie, dzięki któremu kierowca zawsze ma pełną kontrolę nad pojazdem. Natomiast elektroniczny system sterowania amortyzatorami sprawia, że bez względu na warunki zawsze można mieć pełną pewność prowadzenia.

Artykuł zewnętrzny