Żyć Dobrze

Antyperspiranty, wody kolońskie i perfumy - jak dopasować zapach do charakteru mężczyzny?

Antyperspiranty, wody kolońskie i perfumy - jak dopasować zapach do charakteru mężczyzny?

Zapach mężczyzny powinien odzwierciedlać jego charakter i sposób bycia. Dlatego nie może być przypadkowy. antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal zostały stworzone z myślą o prawdziwych facetach, którzy wiedzą, czego chcą. Wybierając dezodoranty, wody kolońskie czy perfumy, warto kierować się charakterem osoby, która będzie nimi spryskana.

 

Problem z potem dotyczy każdego mężczyzny. Mokre plamy pod pachami i intensywna, nieprzyjemna woń będąca wynikiem połączenia potu z mikroorganizmami żyjącymi na skórze to utrapienie wszystkich. Dlatego warto zadbać o odpowiedni zapach w postaci wody kolońskiej bądź perfum, który będzie towarzyszył nam cały dzień. Pomocne są też antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal, które zapewnią komfort na wiele godzin.

 

Antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal – wybierz swój zapach

Marka L’Oreal stworzyła innowacyjną technologię, która została zawarta w serii Men Expert. Kosmetyki nie tylko mają substancje aktywne, które doskonale zwalczają pot, ale też gwarantują doskonały zapach utrzymujący się przez cały dzień. Świeżość, przyjemna woń i brak problemu z mokrymi plamami pod pachami to świetne połączenie, uwielbiane przez wielu mężczyzn na całym świecie. Nie ma więc co się dziwić, że antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal cieszą się coraz większą popularnością.

Mężczyźni lubiący uczucie świeżości i orzeźwienia powinni sięgnąć po Cool Power. Są to antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal wzbogacone w ultraświeże cząsteczki. Silni i zdecydowani faceci, którzy są aktywni, powinni sięgnąć po Invincible. To kosmetyki dla mężczyzn, którzy nie mają czasu na zawracanie sobie głowy błahostkami.

 

Jakie perfumy i woda po goleniu?

O ile antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal zostały stworzone bardziej pod kątem ich charakteru odzwierciedlającego tryb życia, to przy perfumach i wodach kolońskich sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Tu warto przeanalizować wiele zapachów. Najlepiej robić to jednak rano, wówczas nasz nos jest bardziej wyczulony. Nie powinno się też wąchać kilku preparatów jednocześnie, wtedy bowiem wszystko się miesza, przez co staje się niezbyt przyjemne i drażniące.

Wyróżnia się tu zapachy cytrusowe – idealne dla panów pełnych wigoru i aktywnych, którzy lubią orzeźwiającą woń. Silni i eleganccy mężczyźni powinni wybierać perfumy o zapachach korzennych, a intrygujący i tajemniczy – orientalne, a więc zmysłowe z nutką tajemniczości. Z kolei woń będąca połączeniem mchu, lawendy, ziół, paczuli oraz aromatów cytrusowych nazywana zapachem paprociowym idealnie nada się do nowoczesnego pana, który wie, czego chce i lubi podejmować wyzwania.

Mężczyźni dojrzali, eleganccy, szarmanccy lubią zapachy drzewne. Wyróżniają się one dość intensywną i długotrwałą wonią. Kulturalni, dbający o siebie panowie chętnie spryskują się perfumami o zapachach szyprowych. Jest to połączenie cytrusów, ziół i drzew. Ta woń świetnie się sprawdza podczas ważnych imprez.

Zarówno antyperspiranty dla mężczyzn L’Oreal, jak i perfumy powinny być używane z rozwagą i umiarem. Woń powinna być subtelna, niezbyt przytłaczająca. Osoby, które nie lubią mieszania zapachów dezodorantów, wody po goleniu oraz perfum mogą wybrać dezodoranty bezzapachowe. Używając kilku kosmetyków, trzeba się jednak trzymać jednej nuty zapachowej, dzięki temu przyjemna woń utrzyma się na skórze znacznie dłużej.

Artykuł zewnętrzny