Żyć Dobrze

Bezwiedne bazgroły zdradzają charakter

Bezwiedne bazgroły zdradzają charakter

Często podczas zebrań, narad, konferencji lub w trakcie rozmów telefonicznych rysujemy różnego rodzaju bazgroły, bohomazy czy zawijasy, niejednokrotnie bezwiednie. Gdyby przeanalizować owe „dzieła", okazałoby się, że pewien motyw lub motywy powtarzają się. Świadczą one o niektórych cechach naszego charakteru. A zatem, jeśli rysujesz...

Fryzury
Jesteś typem refleksyjnym, lubisz filozofować. Twoje uczucia są szlachetne. Kochasz piękno w każdej postaci. Masz zdolności artystyczne.

Zwierzęta
Lubisz dzieci, zwierzęta i przyrodę. Masz wrodzoną skłonność do roztaczania opieki nad innymi, stąd Twoja mocna więź z rodziną. Odczuwasz czasem potrzebę bycia w samotności.

Karykatury
Czujesz się nieadekwatnie do wieku. Za dużo myślisz o przyszłości i planujesz na wyrost. Masz zmysł krytyczny. Czasem cechuje Cię złośliwość.

Twarze lub profile
Akceptujesz siebie takim, jakim jesteś, a także akceptujesz swoich przyjaciół. Jesteś szczery, prostolinijny i nie lubisz niejasnych sytuacji. Masz poczucie humoru. Twoje główne walory to zdrowy rozsądek i zawodowa solidność.

Postacie nierzeczywiste
Jesteś nieufny i pełen wahań. Brak zdecydowania ciąży na efektach Twojej pracy i na powodzeniu życiowym. Lubisz przyjaźnić się z ludźmi życzliwymi, a jednocześnie stanowczymi. Za bardzo sugerujesz się opinią innych.

Twarze uśmiechnięte
Jesteś energiczny i bystry. Nie miewasz kompleksów ani zbytnich skrupułów, jeśli chodzi o realizowanie swoich planów. Dla najbliższych jesteś pełen ofiarności, ale nie zawsze można na Ciebie liczyć.

Twarze smutne
Cechuje Cię skrytość i melancholia. Chciałbyś być podziwiany i doceniany przez otoczenie. Wysoko cenisz swoje możliwości i wykazujesz wiele ambicji zawodowych.

Rysunki typu science fiction
Chcesz zadziwić otoczenie swoją osobowością. Pragniesz podobać się. Marzysz o życiu idealnym, nudzisz się szybko tym, co Cię otacza.

Rysunki techniczne
Fascynuje Cię postęp techniczny. Zarówno w pracy, dyskusjach, jak i w nauce, jesteś dociekliwy i sumienny. Interesujesz się wszelkimi nowościami naukowymi z dziedziny techniki.

Broń
Twoje główne cechy charakteru to pasja i namiętność. W miłości cenisz walkę i zdecydowanie. W przyjaźni jesteś wierny i serdeczny.

Spirale
Posiadasz skłonności do komplikowania sobie życia. Cechuje Cię wielka żywotność i pasja do hazardu. Niejednokrotnie za wiele wymagasz od siebie i od innych.

Strzały
Innych osądzasz zbyt szybko i nazbyt surowo. Działasz spontanicznie, czasem nawet agresywnie. Niejednokrotnie zdarza Ci się żałować swych pochopnych decyzji.

Rysunki geometryczne
Jesteś sentymentalny. Kochasz rodzinę, cenisz przyjaciół. W stosunku do otoczenia jesteś delikatny i wrażliwy. Cechuje Cię duża wyobraźnia.

Koła
Masz oryginalne poglądy na życie, przez co nierzadko popadasz w konflikty z otoczeniem. Wbrew pozorom cechuje Cię szlachetność w postępowaniu.

Ornamenty
Lubisz ład i porządek. Masz nawet skłonności do pedanterii, jesteś sumienny i pracowity, lecz nie masz zaufania do ludzi.

Motywy dekoracyjne
Umiesz urządzić sobie życie. Pracujesz planowo, intensywnie i czasami bez skrupułów dążysz do celu. Masz poczucie realizmu. Jesteś praktyczny i konsekwentny.

Kwadraty
Jesteś zbyt powierzchowny w tym, co robisz. Za szybko podejmujesz decyzję, a później ponosisz jej skutki. Lubisz uchodzić za alfę i omegę.

Zygzaki
Cechuje Cię wielka pracowitość. Urodzony z Ciebie entuzjasta i społecznik. Często eksplodujesz pomysłami, ale nie gniewem.

Plamy
Odznaczasz się inteligencją i rozsądkiem. Dla otoczenia jesteś życzliwy i chętny do pomocy. Nie obawiasz się ryzyka ani walki, ale uczciwej.