Intymność

Bielizna erotyczna dla każdej kobiety

Bielizna erotyczna dla każdej kobiety

Każda z nas staje często przed wyborem na co wydać 100 złotych w zanadrzu… Seksowne body czy piękny push-up z koronką? Zwykle wygrywa ta druga opcja, bo jest praktyczniejsza – biustonosz nosimy codziennie, dba on o wygląd naszych piersi i często też wpływa na to jak leży bluzka czy sweter. Tymczasem erotyczna bielizna kojarzy się z chwilą uniesienia… i potem jej czar znika w szufladzie. Czy faktycznie tak jest?

 

bielizna erotyczna 1

 

Seksowny komplecik czyli inwestycja w siebie

Niestety, racjonalne, ekonomiczne myślenie może sprzyjać rodzinnemu budżetowi, ale rzadko wspiera samopoczucie, radość życia i szczęście. A o to ostatnie powinniśmy dbać przecież najbardziej. W przypadku kobiet za poczucie wartości i satysfakcję z życia odpowiada w dużej mierze jakość związku i to jest zupełnie naturalne. Ale tylko niektórym parom udaje się atmosferę wzajemnej adoracji utrzymać latami i są to zwykle życiowi zwycięzcy, którzy radzą sobie lepiej w pracy, wśród przyjaciół, w rodzinie. Jak to robią? Oprócz dobrej komunikacji i zaufania pary te celebrują intymność i znajdują sposoby, aby podniecać się mimo upływu czasu. I tak, po nitce do kłębka, dochodzimy do bielizny erotycznej, która zwykły wieczór z mężem może zmienić w erupcję miłości…

 

bielizna erotyczna 2

 

Dla każdego coś miłego…

Naturalnie, każda z nas jest inna – tak pod względem wyglądu i figury, jak i temperamentu, gustu czy wstydliwości. Na szczęście w bieliźnie erotycznej można dosłownie przebierać: seksowne body z koronką, które odsłania tylko trochę, transparentne komplety bieliźniane, przez które widać prawie wszystko, majteczki bez krocza czy biustonosze typu peek-a-boo… Eleganckie i zmysłowe, albo perwersyjne i wyuzdane; szalone i młodzieżowe albo tchnące dojrzałym seksapilem… Każda kobieta znajdzie dla siebie na pewno „drugą skórę”, która będzie pasować jak ulał.

 

bielizna erotyczna 3

 

Co daje nam bielizna erotyczna?

To czego często brakuje nam na co dzień. Akceptację dla swego ciała, ba, nawet podziw dla swojej atrakcyjności. Pewność siebie i gotowość na przejęcie inicjatywy, co mężczyźni, według sondaży, po prostu uwielbiają. Iskrę, która potrafi rozpalić namiętność ledwie się tlącą. A przede wszystkim wabik na mężczyznę, który przywykł do tego samego ciała i choć je kocha, przestaje się w nie z czasem wpatrywać tak uważnie, jakbyśmy chciały. Wiadomo, że seksownej bielizny nie nosi się zwykle na co dzień – wkładamy ją na specjalną okazję albo w szary dzień, który chcemy ubarwić. Możemy mieć ją na sobie cały dzień w biurze, aby rozgrzać wyobraźnię do czerwoności albo wskoczyć w nią od razu po powrocie z pracy… Pomysłów są dziesiątki, idea jedna – podkreślić naturalny seksapil i obudzić w sobie i w nim pożądanie przez duże „P”.

Autorem artykułu jest sklep z erotyczną bielizną damską - E-lady

Reklama