Intymność

Całowanie – tajna broń

Całowanie – tajna broń

Pocałunek jest jednym z najlepszych narzędzi w arsenale seksualnym. To jest tajna broń, o której większość facetów zdaje się zapominać. Nie chodzi oczywiście wyłącznie o seks oralny, choć jest on jednym z ważnych elementów gry wstępnej. Jeśli chcesz być dobrym kochankiem, musisz wiedzieć nie tylko jak, ale i gdzie całować kobietę.

 

Używanie ust ma zastosowanie do całego ciała twojej partnerki. Może to być całowanie, lizanie, gryzienie czy ssanie. Wszędzie tam, gdzie twój dotyk sprawia jej przyjemność uzyskasz jeszcze większą stymulację dzięki ciepłu i wilgoci ust. Niektóre strefy bezwzględnie są oczywiste, ale są i takie, które często pomijamy.

 

Uszy

Uszy są często zaniedbywaną częścią ciała, a mogą być dla niej miejscem intensywnej przyjemności. Delikatne ich gryzienie to niezawodny sposób na wywołanie dreszczy w dolnej części kręgosłupa, ale także spróbować delikatnego lizania, które tworzy fale przyjemności.

 

Kark

Jednym z najprostszych i najbardziej niezawodnych sposobów wprowadzenia kobiety w nastrój jest całowanie tyłu szyi. To działa szczególnie dobrze, jeśli zrobimy to z zaskoczenia. Na przykład kiedy ona pracuje przy komputerze albo zmywa naczynia. Wystarczy zbliżyć się do niej po cichu od tyłu, odsunąć jej włosy z tyłu szyi i całować. Ona szybko zapomni o pracy i zapewne zechce więcej.

 

Twarz

Jest tylko kilka rzeczy bardziej osobistych niż całowanie kobiecej twarzy. Ciepłe uczucia można wyrazić przez słodkie, lekkie pocałunki na policzkach, czole, linii szczęki, nawet po nosie i zamkniętych powiekach. Pamiętaj jednak, żeby pod żadnym pozorem nie lizać jej twarzy. Po prostu nie. To nie jest sexy. O gryzieniu nawet nie wspominamy. Jej twarz należy traktować z czułością i szacunkiem.

 

Obojczyk

Pocałunki wzdłuż obojczyków są bardzo pożądane. Jeśli połączysz to odpowiednio z całowaniem innych dostępnych miejsc to być może dość szybko dojdziesz do bardziej intymnych części jej ciała.

 

Biodra

Biodrach są bardziej wrażliwe niż można by się domyślać. Być może dlatego, że są one tak bardzo blisko centrum przyjemności. Całowanie, lizanie i gryzienie bioder wyśle prądy rozkoszy do jej palców i głowy. Nie zaniedbuj tego miejsca.

 

Piersi

Pieszczenie piersi może być bardzo sexy, ale zazwyczaj nie da się od nich zacząć od razu. Całowanie, lizanie i ssanie są zalecane, a nawet delikatne gryzienie jest do przyjęcia, dopóki nie przesadzisz. Jej piersi są delikatne, więc nie zapomnij, że musisz traktować je w odpowiedni sposób. Chyba że ona jest S&M hardcore. Pamiętaj też, że nie tylko jej sutki potrzebują uwagi. Dla maksymalnego efektu warto pieścić całe piersi.

 

calowanie jest ok

 

Nigdy bez zgody

Z jednej strony całowanie wydaje się dość niewinne, jednak istnieje kilka części ciała na pieszczoty których należy zawsze uzyskać zgodę, w tym również są stopy i pośladki. Niektóre kobiety po prostu nie lubią tego. Z drugiej strony, niektóre chętnie reagują na przykład na ssanie palców. Dowiedz się, co lubi twoja partnerka i zacznij odpowiednio używać ust. Warto.

 Reklama

feromony skuteczne