Intymność

Co nas kręci, co nas podnieca

Co nas kręci, co nas podnieca

Nic nie kręci mężczyzn bardziej niż kobiecy uśmiech i naturalny wygląd! Aż 41% mężczyzn stawia na zniewalający uśmiech - tak wynika z ankiety jednego z największych w Polsce serwisu randkowego. Z kolei dla 56% Pań najwspanialszym afrodyzjakiem jest sytuacja, gdy ukochany szepcze czule do ich ucha...

 

Wysokie obcasy?

Szykując się na pierwszą randkę, kobietom często spędza sen z powiek myśl co mają na siebie włożyć - co przyciągnie jego uwagę? Czerwona szminka, wysokie obcasy, duży dekolt? ... niekoniecznie! Jak się okazuje, mężczyznom najbardziej podoba się naturalny wygląd i delikatny makijaż! Potwierdził to co trzeci respondent płci męskiej, odpowiadając na pytanie „Który element wyglądu jest najatrakcyjniejszy na pierwszej randce?".  Trzeba jednak zaznaczyć, że na drugim miejscu Panowie wymieniali też ubiór z głębokimi wycięciami - tak odpowiedziało 26% ankietowanych. Co piaty Pan docenia również uwidocznioną bieliznę. O dziwo szpilki zajęły przedostatnie, czwarte miejsce! Gdy już randka nabierze rozpędu, nie tylko uśmiech ma znaczenie. Mężczyźni lubią gdy się o nich „ocieramy" i dotykamy ich włosów, a także szepcemy i zakładamy uwodzicielsko nogę na nogę - twierdzą panie i jak dobrze wiemy mają sporo racji...

 

obcasy

 

Zniewalaj zapachem i szepcz mi czułe słówka...

Czy użycie odpowiedniej wody po goleniu naprawdę sprawi, że kobieta będzie pod wrażeniem już na pierwszym spotkaniu, tak jak to sugerują reklamy? No cóż, podobnie jak z wielu innych, również z badania C-date wynika, że jak najbardziej tak!

W odpowiedzi na pytanie „Który z dodatków jest najatrakcyjniejszy na pierwszej randce?" kobiety zdecydowanie wybrały wodę po goleniu. 46% z nich powiedziało, że daje ona najlepszy efekt. Panie preferują piękny męski zapach zdecydowanie bardziej, niż inne bardziej kosztowne dodatki, takie jak samochód czy zegarek. 21% kobiet podobają się dobrze zarysowane mięśnie.

A jak utrzymać zainteresowanie kobiety po pierwszej randce? Nic prostszego -wystarczą czułe słówka szeptane wprost do ich ucha. Kobiety to uwielbiają! Aż 56% Pań uznało szept męskich ust muskających kark za najatrakcyjniejszy gest ze strony mężczyzny!

I co Wy na to? Ciekawe co myślą o tym nie tylko faceci, ale również nasze kochane czytelniczki.

Po krótkiej, acz burzliwej dyskusji w redakcji, nasza męska większość mówi przedstawionym badaniom stanowcze NIE!

Dotyczy to oczywiście wysokich obcasów. Zakładamy, że nie jesteśmy fetyszystami, ale wszyscy uważamy, że szpilki są baaaaardzo seksowne.