W Polsce miłość francuska nadal wiąże się z tabu. Można także zauważyć spore różnice w postrzeganiu tego tematu przez kobiety i mężczyzn. Mówi się, że dla pań seks oralny może zaistnieć tylko w głębokiej i intymnej relacji. Jednak zdarzają się też takie przypadki, gdzie ona nie zrobi tego za żadne skarby lub wręcz przeciwnie - kocha to robić, nawet jeśli nie jest długo w związku. Panowie podobno nie mają oporów i w większości ochoczo sięgają po ten rodzaj pieszczot, także w nadziei, że ich partnerka to doceni i odwzajemni, co nie zawsze jednak ma miejsce.

 

Seks oralny dla mężczyzn jest czymś wyjątkowym

Mężczyźni uwielbiają to ponad wszelką wątpliwość i niektórym trudno żyć w stałym związku bez tego typu przyjemności. Mężczyźni na wszelkie sposoby próbują zachęcić swoje drugie połowy do tego typu pieszczot. Można by żartobliwie stwierdzić, że mężczyźni na równi z kobietami czekają, aż ich partner przed nimi klęknie.

Jeśli jednak partnerka zgodzi się na „podróż do Paryża", mogą pojawić się schody, o których nawet nie miała pojęcia. Istniejący dotąd dylemat pt. „Obciągać czy nie obciągać?" ustąpi miejsca innej kwestii - „Połykać czy nie połykać?".

Reklama

Mężczyźni ponad wszystko pragną seksu oralnego od A do Z

Przerywanie pod koniec ich rozprasza i niektórzy mogą poczuć się odrzuceni. Dla wielu kobiet jest to jednak bariera nie do przeskoczenia. Szczególnie, kiedy brzydzą się one spermy, bądź nie smakuje im ta, wydzielana przez ich partnera. Często słyszy się głosy kobiet, że inny partner, to inny smak. Na szczęście naukowcy dowiedli, że smak spermy może ulec zmianie i w dużej mierze zależy od stylu życia.

Nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, niezdrowa dieta i brak sportu - to wszystko wpływa na kondycję naszego organizmu, ale również na skład chemiczny naszych wydzielin. Im więcej toksyn przyjmujemy, tym więcej wydalamy. Nie pomogą jednorazowo stosowane środki do polepszania smaku spermy, takie jak Yummy Cum czy picie soku ananasowego. Oczywiście wspomniane fakty odnoszą się także do kobiet.

Jeśli jednak ze smakiem wszystko w porządku, a chodzi o swego rodzaju oswojenie się z nasieniem partnera, to powinna pomóc technika małych kroczków. Chodzi tu o częste i stopniowe wchodzenie w kontakt ze spermą partnera, np. czasie masturbacji.

Powyższe wskazówki nie rozwiązują jednak problemu, kiedy jedno chce, a drugie się wzbrania. W seksie każdy ma swoje granice, jednak nie zawsze są one stałe. Mężczyźni muszą jednak być cierpliwi i pamiętać o tym, że w przypadku kobiet działa zasada - im większa presja, tym mniejsza ochota. Nie znaczy to jednak, że powinni oni zapomnieć o wyrażaniu swoich potrzeb.

W seksie trzeba rozmawiać, inaczej możemy się czuć tylko bardziej niezrozumiani.

Źródło: durex

Komentarze  

+1

#12 Beea 2016-02-13 10:19

Jestem piękną i zadbaną 40,mam wspaniałe geny a wyglądam na 30 lat(tak już jest w naszej rodzinie)
Wreszcie teraz mam cudowne życie erotyczne,dojrzałam do wszystkiego,jestem bardzo zdecydowana i wiem czego chcę a co do spermy to uwielbiam jak partner szczytuje w moich ustach a ja nie wyobrażam sobie życia bez lizania mojej rozkosznej waginy.
Sex jest cudowny,a niektóre osoby są tak zakłamane i niech żyją sobie w świecie Ciemnogrodu,a ja mam zamiar czerpać przyjemność z życia ze swoim stałym partnerem.
POZDRAWIAM!!
Cytować
0

#11 mikrobiolog 2012-07-29 19:49

Sperma wcale nie jest sterylna, jak ktoś napisał w komentarzu. Zawiera różne mikroby, czasem także te bardzo niebezpieczne dla zdrowia (bakterie, wirusy i grzyby).
Cytować
+1

#10 ala 2012-07-29 01:15

kazdy facet lubi?
Cytować
+1

#9 ala 2012-07-29 01:13

Dzieci połykac hilepiej tak nisz miec gromadke
Cytować
+2

#8 ala 2012-07-29 01:12

Moj facet za kazdym razem pragnie lodzika
Cytować
+2

#7 ala 2012-07-29 01:09

uwielbiam sac i połykac podnieca mnie
Cytować
+2

#6 Krisa 2012-04-23 09:38

nawet bardzo lubię...to jest pyszne...i nie ma dla mnie znaczenia,czy jest akurat gorzkawe czy słodkawe...i moja cera jest o 10 lat młodsza....a mam 45latek!
Cytować
-1

#5 bbb 2011-02-13 22:02

Mężczyzna...a nie "męszczyzn"...nie rozumiem, to nawet podkreśla się na czerwono a i tak wysłane z błędem..
Cytować
+1

#4 Rom 2009-12-30 23:50

"Nie będziesz wydalal na ziemię nasienia swego"czyli do poichwy albo polyk.Obrzydzenie bierze się z powodu postrzegania wydalniczej roli penisa.
Sperma jako sterylny produkt z krwi jest eliksirem i tylko niedoinformowanie w tym względzie wielu Pań nie
sprowadza Nas do roli dojnych krówek,za cenę lodzika
tracimy wiele cennych i trudnych do uzupelnienia substancji nie spotykanych w tej postaci gdzie indziej,
są nie do kupienia.Podejrzewam ,że szafowanie sperma jest w lini prostej przyczyna krótszej statystycznie lini zycia męszczyzn.
Cytować
-2

#3 Luj 2009-11-08 08:50

Nie dostaniecie rozgrzeszenia !:sad::sad::sad:
Cytować