Żyć Dobrze

Czy warto kupić kosmetyki na Dzień Kobiet

Czy warto kupić kosmetyki na Dzień Kobiet?

8 marca od zawsze kojarzył Ci się wyłącznie ze Świętem Kobiet. I chociaż oczywiście właśnie tego dnia głównie zakochani mężczyźni okazują miłość swoim partnerkom, coraz częściej również przyjaciółki (szczególnie singielki) spędzają ten dzień razem i cieszą się swoim towarzystwem przy dobrym jedzeniu i romantycznych filmach. Pomysłów na wykorzystanie tego dnia jest wiele, pytanie tylko, czy w tym roku ograniczysz się wyłącznie do miłego spędzenia czasu, czy postanowisz podarować bliskiej osobie jakiś mały wyjątkowy drobiazg, np. w postaci perfum lub kosmetyków? W materiale podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę w tej materii.

 

Prezent dla dziewczyny

To chyba zapytanie, które w przeciągu kilku dni będzie jeszcze częściej zadawane w wyszukiwarkach i na forach internetowych. Jeśli i Ty planowałeś w ten sposób podejść do sprawy i znaleźć prezent, który szybko zadowoli Twoją ukochaną, proponujemy byś w tym roku postarał się bardziej! I wcale nie musi być to wyszukany prezent z górnej półki, tzn. najdroższe perfumy czy diamentowy naszyjnik! Wbrew pozorom kobieta Twojego życia ucieszy się nawet ze „zwykłego” obiadu, czy własnoręcznie napisanego wiersza. Pamiętaj, że prezent na Dzień Kobiet ma być przede wszystkim prezentem do serca dla serca. Nie warto więc stawiać na oklepaną klasykę – tego Twoja luba na pewno się spodziewa! Postaw na niekonwencjonalny prezent, który zapamięta do końca życia! Musisz wznieść się ponad standardowy poziom kreatywności i zaskoczyć swoją ukochaną. Może być to zarówno pyszny posiłek lub deser (szczególnie jeśli na co dzień nie gotujesz zbyt wiele), ale również drobiazg związany np. z jej pasją. Postaw raczej na jakąś fajną książkę z własnoręcznie napisaną dedykacją, czy wspólne zdjęcie w szalonej ramce, które będzie mogła sobie postawić na biurku w pracy. To miłe gesty, które na pewno doceni.

 

Prezent dla przyjaciółki

W tym roku spędzasz Dzień Kobiet ze swoją przyjaciółką? Świetnie! Nic nie stoi na przeszkodzie, byście i wy obdarowały się drobnymi upominkami. Nie musi być to nic wyszukanego, czasem karta z wypisanymi powodami, za które tak ją uwielbiasz w zupełności wystarczy. Jeśli jednak nie dawałyście sobie prezentów pod choinkę lub któraś z Was miała urodziny, możecie podarować sobie na Dzień Kobiet kosmetyki, np. https://www.perfumeria.pl/Zestawy/Ona. Tych przecież nigdy za wiele! A jeśli jeszcze jest to jakiś fajny zestaw do makijażu lub balsam i żel pod prysznic – na pewno się nie zmarnuje. W damskiej łazience kosmetyki są zawsze mile widziane!

Reklama