Dlaczego kobiety oszukują w związku

Oszukiwanie w związku jest poważnym problemem, choć co prawda dotyczy nie tylko kobiet. Dlaczego? Mało seksu? Brak satysfakcji seksualnej? Potrzeba wielu partnerów? Sposób na przerwanie rutyny? Czy może po prostu czysta żądza?

 

Z pewnością istnieje wiele powodów, dla których kobiety mogą oszukiwać i zdradzać, a wszystkie są teoretycznie możliwe, jednakże za podstawowy należy przyjąć:

utratę więzi emocjonalnej z partnerem


Można dodać do tego również ...

* brak uznania
* brak poczucia bycia kochaną
* brak zrozumienia
* brak szacunku

 

I oczywiście...

* brak satysfakcji seksualnej
* zemsta, która ma miejsce często w przypadku gdy partner ma romans...

 

 

Jak widać większość powodów związanych jest z brakiem emocjonalnego spełnienia.

To bardzo proste, kiedy kobieta czuje, że nie jest kochana i doceniana, zauważa zagrożenie. Dąży do wypełnienia luk, które mogą powstać w jej życiu. Każdy mężczyzna powinien zdawać sobie sprawę, że jeśli przestanie się opiekować swoją kobietą to z pewnością znajdzie się ktoś inny, który zrobi to za niego.

Jednak zanim kobieta poczyni pewne działania, mija sporo czasu. Zazwyczaj kobiety są dość cierpliwe i czekają na poprawę sytuacji. Nigdy nie robią tego pod wpływem impulsu, no chyba, że to akurat taki charakter. Ale jeśli przytrafi się ktoś, kto potrafi wzbogacić jej życie emocjonalne i seksualne, to raczej efekt jest do przewidzenia.

 

kobieta oszukuje

 

Zwróćcie uwagą na określenie „ktoś”, bowiem nie musi to być mężczyzna... Cóż, jest mnóstwo pięknych i wrażliwych kobiet, które potrafią obdarzyć czułością i opieką inne kobiety. Któż bowiem lepiej zrozumie kobietę, jak nie druga kobieta? Kto zna lepiej jej potrzeby i uczucia?

Jeśli nie chcesz stracić swojej kobiety przez własną głupotę i zaniedbanie, musisz codziennie, no chociaż tak często jak to możliwe, pokazywać jej, że ją kochasz. Pokaż jej, jak jesteś wdzięczny, że masz ją w swoim życiu. Pokaż jej, że doceniasz wszystko to, co robi dla ciebie. Bądź lojalny wobec niej co ostatecznie sprawi, że nie będziesz musiał martwić się, że zostaniesz oszukany, zdradzony.

Reklama

feromony sa dobre