Intymność

Dlaczego młodzi mężczyźni wolą seks ze starszymi kobietami

Dlaczego młodzi mężczyźni wolą seks ze starszymi kobietami

Młodszy mężczyzna, który miał kontakty seksualne ze starszą od siebie kobietą zapamięta je jako jedne z najlepszych przeżyć swojego życia. Pozyskane korzyści będą miały swoją kontynuację, gdy młody mężczyzna będzie już gotowy na związek z dziewczyną w jego wieku. Czy rzeczywiście starsza partnerka jest lepsza? Czy można znaleźć lepszego nauczyciela?

 

Oto 9 powodów, dla których młodzi mężczyźni decydują się na starsze kochanki, twierdząc, że są seksualnie lepsze od młodszych:

 

1. Wiele lat doświadczenia z wieloma partnerami powoduje, że starsze kochanki mają za sobą sporą praktykę i ukształtowaną świadomość seksualną.

 

2. Starsze kobiety wiedzą, czego chcą. Ich samoświadomość powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń i komunikacji z partnerami seksualnymi. Próbowały różnych pozycji, technik i fetyszy. Nie boją się komunikować, rozmawiać o seksie i tym co daje im przyjemność. Mężczyzna dostaje jasne wskazówki na temat tego co i jak ma robić, żeby usatysfakcjonować kobietę i samemu doznać rozkoszy.

 

3. Doświadczonej kobiecie sprawia przyjemność uczenie młodego mężczyzny jak i spełnianie jego nawet specyficznych pragnień. Zadają pytania, by dowiedzieć się, czego ich mężczyzna potrzebuje.

 

4. Starsza kobieta lubi seks tak samo jak jej młodszy partner, bez ukrytych podtekstów. Nie ma żadnych złudzeń związanych z małżeństwem czy zakładaniem rodziny, a to doskonale wpływa na młodego mężczyznę, który po prostu chce się dobrze bawić, bez zobowiązań. To powoduje uwolnienie od stresu i jest chyba główną przyczyną, że seks jest świetny z kobietą, która nie jest tak wymagająca.

 Reklama

cougar

 

5. Starsze kobiety są świadome tego jaką rolę odgrywa seks w związku.  Nie będzie używać seksu jako karty przetargowej lub jako narzędzia do uzyskania korzyści materialnych. Zna psychologiczne i fizyczne korzyści wynikające z regularnego seksu.

 

6. Znajdując pożądanie młodszego partnera przyjmuje wyzwanie, aby być z atrakcyjną, seksowną sprawną fizycznie i zadbaną. Ma na to czas, ponieważ jej dzieci są starsze i nie potrzebują już ciągłej uwagi.

 

7. Starsze kobiety lubią uczyć swoich młodszych uczniów. Wiedzą, kiedy dobra jest dominacja, a kiedy uległość. Potrafią idealnie dobrać bieliznę, zabawki erotyczne, świece i wino, potrafią stworzyć odpowiedni nastrój. To bardzo stymulujące dla młodych mężczyzn.

 

8. Starsze kobiety mają zaufanie do swojego ciała i sprawności seksualnej. To ogromna wartość dla mężczyzn, którzy mogli być z młodymi dziewczynami, które dopiero uczą się swojej seksualności. Są zdecydowanie bardziej spontaniczne w łóżku.

 

9. Starsze kobiety nie boją się komunikować. Młodszy mężczyzna będzie wiedział dokładnie, gdzie, co i jak. Nie bawią się w obrażanie, nieodbieranie telefonu i inne gierki. Kobieta doświadczona nie czeka na pierwszy krok mężczyzny i wskazuje jasno, czego chce od związku. Otwarcie określa swoje seksualne potrzeby i pragnienia. Nie martwi się o utratę partnera bo przecież chodzi tylko o dobry seks.