Intymność

Długość penisa

Długość penisa

Wielkość penisa, w tym jego długość, jest uwarunkowana głównie przez geny. Uzależniona jest także od warunków etnicznych oraz rasowych. W stanie spoczynku średnia długość penisa wynosi niespełna dziewięć centymetrów u białych mężczyzn.

 

Wydawać by się mogło, że tylko kobiety odczuwają presję z powodu swojego wyglądu, budowy ciała oraz sylwetki. W przypadku mężczyzn, kilka kilogramów więcej nie jest tak rażące, jednak bardzo ważną rolę w ich przeświadczeniu odgrywa długość penisa. Mężczyźni, którzy posiadają penisy odbiegające od normy często tracą pewność siebie, mają niższą samoocenę oraz gorsze samopoczucie.

Generalnie wielkość penisa jest uwarunkowana przede wszystkim genetycznie. Nawet jeśli twoi koledzy w szatni będą ukradkiem zerkać na niego z niejakim podziwem to nie każda partnerka musi być zadowolona, kiedy wchodzi w nią pal o rozmiarach przeznaczonych dla Azji Tuchajbejowicza.

 

dlugosc wazna jest

 

Rozmiary członków mogą być różne

Większość mężczyzn twierdzi, że ich penis jest za mały, gdyż głównym porównaniem są filmy pornograficzne.

Jeśli chodzi o średnie krajowe i europejskie co do długości męskich członków istnieje bardzo wiele wiarygodnych źródeł, z których można sporo się dowiedzieć. W stanie spoczynku średnia długość penisa wynosi niespełna 9 centymetrów u białych mężczyzn.

W stanie wzwodu natomiast średnia długość to niecałe 14 centymetrów, co niekoniecznie będzie pocieszeniem ale może trochę uspokoi tych, którzy sądzą, że odbiegają w bardzo dużym stopniu od normy.

Długość penisa uzależniona jest również od czynników etnicznych oraz rasowych. Udowodnionym jest, że większość przedstawicieli rasy czarnej posiada najdłuższe członki na świecie według średniej, najkrótsze natomiast przedstawiciele krajów azjatyckich. Ile wynosi jednak średnia długość penisa w Polsce? Nasi rodacy z pewnością nie mają się czego wstydzić, gdyż przekracza ona o kilka procent średnią europejską, więc są aspekty, w których nie znajdujemy się na szarym końcu w Unii Europejskiej.

 

A oto kilka przykładów, które zapewne zaciekawią wszystkich

Najdłuższe penisy posiadają obywatele Kongo - 17,98 cm przy średnim wzroście 169 cm następnie Ghany - 17,31 cm przy średnim wzroście jak rozmiarowi liderzy.

Pokaźny interes prezentują również Jamajczycy, Haitańczycy, Boliwijczycy, Kameruńczycy, Brazylijczycy, Kolumbijczycy a nawet Węgrzy. Wszędzie tam średnia jest powyżej 16 cm.

Wśród naszych sąsiadów najlepiej prezentują się Czesi - 15,89 cm przy średnim wzroście 180 cm. Niemcy wyprzedzają nas ... „o włos". Średnia nasza to 14,29 cm przy braku danych o wzroście.

W Europie niższą średnią niż nasza mogą pochwalić się Rumuni, Portugalczycy, Austriacy, Estończycy, Finowie, Rosjanie, Hiszpanie i Ukraińcy.
Średnia poniżej 10 cm ujawniona została jedynie w Korei.

 Reklama

feromony skuteczne