Żyć Dobrze

Młodsza partnerka lepsza niż viagra

Dużo młodsza partnerka - czy to ma sens?

Popęd seksualny nie kończy się, gdy człowiek osiągnie pięćdziesiąt lat. Większość mężczyzn po 50 jest w miarę szczęśliwa, mają partnera seksualnego w swoim wieku lub w pobliżu. Ale są wśród nas i tacy, którzy szukają seksu, a często i partnerki życiowej, która jest o wiele młodsza od nich. Idealnym wstępem do takich znajomości wydaje się być Internet.

 

W codziennym życiu bardzo trudno jest nawiązać związek między starszymi mężczyznami a młodszymi kobietami, ale dzięki sieci staje się to łatwiejsze do zrealizowania. W kontaktach za pośrednictwem Internetu ludzie wydają się mniej zainteresowani różnicą wieku. To z kolei bardzo ułatwia możliwość udanego spotkania w świecie fizycznym.

 

Młodsza kobieta zawsze sprawia, że jej partner czuje się młodszy

W pierwszych miesiącach związku lub małżeństwa wydaje się, że mężczyzna może pokonać wszystkie rekordy seksualne. Pytanie brzmi, jak długo pozostanie w tym samym szczycie seksualnym, gdy miesiąc miodowy się skończy i życie powróci do normalnej rutyny?

 

ona mlodsza 2

 

Wraz z wiekiem zachodzi wiele fizycznych i emocjonalnych zmian

Taki jest fakt naturalnego przemijania, który nie ma nic wspólnego z naszymi życzeniami. Niestety nie możemy natury i czasu oszukać ale nie oznacza to, że popęd płciowy znika. Wystarczy odrobina rozsądku – teoretycznie nabytego z wiekiem – żeby jedynie zmienić trochę podejście do seksu.

 

Tajemnica seksualnego sukcesu

Udane życie seksualne par, gdzie mężczyzna jest zdecydowanie starszy od swojej partnerki, zależy od sposobu podejścia.

Starsi mężczyźni muszą zrozumieć, że chociaż prawdopodobnie nie mogą utrzymać tego samego szybkiego i wyczynowego rytmu, co w wieku dwudziestu lat, ich życiowe doświadczenia powinny być czymś więcej niż makijażem dla fizycznego aspektu aktu seksualnego. Starsi mężczyźni zazwyczaj mają większą kontrolę nad fizycznym i psychicznym stanem ich ciał i znacznie większą wiedzę o tym, co powoduje przyjemność kobiety. Ten, niewątpliwie przydatny w tym wieku, czynnik doświadczenia daje im zdolność zrozumienia ciała kobiety, co umożliwia im bezbłędne podejście do stymulowania i usatysfakcjonowania kobiety, a to z kolei wskazuje na przedłużoną stymulację seksualną przed orgazmem.

 

ona mlodsza 3

 

To może być bardzo ekscytująca niespodzianka dla młodej kobiety, której jedynym doświadczeniem seksualnym byli do tej pory młodzi mężczyźni w jej wieku. Kobiety często skarżą się, że potrzebują więcej gry wstępnej podczas uprawiania seksu, ale niestety ciężko tego wymagać od młodych mężczyzn.

Większość mężczyzn po 50 roku życia również potrzebuje pewnego rodzaju gry wstępnej, aby osiągnąć pełną erekcję. Tak więc możemy mieć do czynienia z obustronną wygraną. Dla starszych mężczyzn ta gra wstępna może być bardzo ekscytująca i pomocna w przygotowaniu ciała do seksu.

I niech nie będzie zaskoczeniem, że z młodszą kobietą dojrzały mężczyzna działa szybciej i sprawniej. Nic tak nie pobudza jak młode, jędrne ciało.