Intymność

Najczęstsze błędy facetów

Najczęstsze błędy facetów

Podczas zbliżeń erotycznych trzeba pamiętać, że w akcie tym uczestniczą dwie strony. Dla przeciętnego faceta najważniejsza bywa chęć zaspokojenia swoich własnych pragnień co powoduje wolniejsze czy szybsze, ale jednak, zniechęcenie partnerki. Często dochodzi też do rozstania i jak zwykle nikt nie wie dlaczego. Nie zawsze „męski" punkt widzenia jest w łóżku tym zapewniającym sukces i satysfakcję.

 

W związku z tym, mimo że jak zwykle to my wiemy lepiej, warto zapoznać się z uwagami dotyczącymi naszych wyczynów i może nawet przyjąć krytykę kobiet. To one bowiem, choć nie zawsze głośno, zauważają nasze błędy.


Tak to widzą kobiety:

 

 1. Podstawa to odpowiedni pocałunek. Namiętny czy wrażliwy, mocny czy delikatny? Dobre całowanie jest sztuką, która smakuje obu płciom i wprowadza odpowiedni nastrój. Wyczuj swoją partnerkę i naucz się jak się całować. Nie sknoć wszystkiego już na samym początku.
 2. Zbyt brutalnie dotykasz jej strefy erogennej. Mężczyźni z natury lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy się to ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykasz jej łechtaczki z taką siłą, jaką ty lubisz, gdy się np. masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie krzyczała z bólu (a nie jak ci się wydaje z rozkoszy) - później wyrzuci cię z łóżka (i tu będzie miała rację). Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jest jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.
 3. Nie głaszczesz i nie pieścisz. Nie wiesz bowiem, że drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym co robisz i wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w piłkę, kiedy robisz jej zmysłowy masaż. Zacznij to czuć a nie tylko odczuwać.
 4. Idziesz prosto do intymnych miejsc. Szybko i byle jak to możesz wiercić dziurę w ścianie ale w przypadku kobiety musisz być bardziej wrażliwy do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa, niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy ty będziesz czuł się nieziemsko i będzie ci dobrze, możesz zostać nie zaproszony przez nią ponownie do łóżka.
 5. Zatrzymujesz się na sutkach jak ssące mleko małe dziecko. Dla każdego dziecka to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i całuj dookoła całe jej piersi, zanim pójdziesz po "smoczek". Językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom przyjemności.
 1. Gryziesz uszy, bo myślisz, że jest to seksowne. Ona może się z tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało i nie zmieni się w boginię seksu, o której myślałeś i którą wzywałeś.
 2. Zostawiasz malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę swych umiejętności. Jeżeli masz ponad 16 lat a nie jest przecież inaczej, to jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat i ta lektura nie ma dla ciebie żadnego znaczenia.
 3. Nie golisz się przed stosunkiem. To nie koniecznie jest seksowne, a pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać cię na długo, ale w niezbyt przyjemnej tonacji.
 4. Nie myjesz się dokładnie. Jest to rzecz, która wyłącza kobiety zupełnie z ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, to i tak zachowaj czystość - szczególnie w miejscach intymnych. To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest twój bilet i przepustka do sypialni.
 5. Zapominasz, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty. Warto jednak zapamiętać, że dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej gotowa by wpaść w twoje ramiona wieczorem.
 1. Próbujesz wetknąć swoje palce pod bieliznę zanim kobieta będzie gotowa. To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego kochanka, który próbuje mieć czwartą podstawę, by czuć się doskonałym kochankiem. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywającej jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne niż przechodzenie prosto i bezpośrednio do sedna.
 2. Rzucasz prezerwatywy na ziemię. Nie trzeba chyba zbyt głośno mówić, że to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.
 3. Idziesz wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji. Większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.
 4. Wychodzisz zaraz po tym, kiedy ona osiąga szczyt. Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz. W takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami, albo dotykanie jej, woli bardziej niż dawanie tobie odczucia zadowolenia.
 5. Rozbieraszsię niezdarnie. Nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Z praktycznego punktu widzenia lepiej tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.
 1. Rozbierasz się nieelegancko - zdejmujesz skarpety po bieliźnie. Nie ma nic bardziej komicznego (lub żałosnego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny w skarpetkach oczywiście. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego to nie przemęczaj szarych komórek ale po prostu przyjmij, że tak jest.
 2. Oczekujesz, by kobiety koniecznie depilowały się dla ciebie. Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernistą drogę do swędzącego papieru ściernego między nogami. Porozmawiaj z nią elegancko i powiedz, że chciałbyś by się depilowała.Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie bo nie wszystkie kobiety to lubią.
 3. Wkładasz palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna do uprawiania z tobą seksu. Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, zaistnieje taka możliwość, że spodoba jej się i palec. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwapalce na jej punkcie G będą tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać informacji na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.
 4. Wchodzisz bez pytania czy tego chce czy nie. Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić właśnie w tej chwili,nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej strategii, gdy twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody. Oczywiście nie musisz zawsze pytać "Mogę w ciebie wejść?" jednak może to być romantyczną i seksowną rzeczą, jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy. Nie potrzeba mówić, że najlepiej by zdarzyło się to w pozycji misjonarskiej, która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.
 5. Stukasz dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które masz wejść. To jest najgorsze dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania i stresującej dla ciebie sytuacji, nie wspominając o czasie.

 Reklama

feromony skuteczne

 

 1. "Pchasz" bez względu na przyjemności dla niej. Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i twój penis jest jej w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz pracuj ciężko mocno pchając, oczywiście jeżeli ona to lubi.
 2. Oczekujesz, by kochać się analnie. Tak, prawie wszyscy faceci cieszą się możliwością seksu analnego. Ale ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleję gdy pcham cię od tyłu bejbe") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są np. twoje urodziny i chce ci zrobić prezent.
 3. „Pchasz" za mocno. Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask, i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.
 4. Wychodzisz zanim ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu. Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne nauczyć się wolniej ochodzić.
 5. Nie dochodzisz lub tracisz erekcję po założeniu prezerwatywy. Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugeruję spotkanie z seksuologiem. Pomoże ci się zająć tym problemem i nauczy jak dochodzić szybciej. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, a może ona ciebie już nie podnieca.
 1. Pytasz czy było jej dobrze. To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać to w inny, dyskretniejszy sposób.
 2. Obrażasz się, gdy odmawia ci oralnej przyjemności. Kiedy oralny seks kobiet jest bardzo miły dla mężczyzn, to jednak nie wszystkie kobiety widzą to tak pozytywnie. Jeżeli jednak pytanie o smak lub zapach będzie za trudne dla ciebie, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli chcesz tylko seksu oralnego i nie możesz być zaspokojony wspólnym seksem... kup lalkę.
 3. Nie jesteś zdolny dać jej przyjemności, bo dochodzisz za szybko. Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbację przed twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i ty również. Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba nie chcesz być jednym z nich, nieprawdaż?
 4. Próbujesz zbliżać jej głowę do swojego penisa. Zadecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie jest. Próbując przekonać ją przez zbliżanie penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."
 5. Próbujesz trzymać i kierować jej głową gdy ona robi ci dobrze poprzez seks oralny. Tak, sprawia ci to przyjemność, ale licz się z tym, że kobieta nie lubi gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.
 1. Przytrzymujesz jej głowę gdy ma w ustach penisa. Podobne jak w opisywanej już wcześniej sytuacji, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że tak jest dobrze, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu pornoli.
 2. Wkładasz jej do ust swojego penisa bez pytania czy można. Smak nasienia jest generalnie przyswajalnym smakiem. Niestety jest to coś, czego kobiety w decydującej większości nie lubią. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie a ona dokończy robótkę ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać twojego nasienia jeśli tego nie chce.
 3. Myślisz, że filmy porno można przenieść do świata realnego? Prawdziwe życie wygląda cholernie inaczej i miej to na uwadze będąc ze swoją kobietą w sypialni.
 4. Przełączasz na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce. Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość pornosów poniża i obraża kobiety. Najpierw zapytaj jej czy ma ochotę na coś innego i jeżeli zechcesz podzielić się erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, który będzie oddziaływał nie tylko na ciebie ale również na jej emocje jak i na wasz wspólny seks.
 5. Usprawiedliwiasz się lub przepraszasz za wielkość swojego penisa. Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj że około 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.
 1. Zastanów się, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką. Jeżeli twoja kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadasz zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągającą kobietą na świecie. Nawet jeżeli w to nie wierzy, to jest to coś co chciała usłyszeć.
 2. Pytasz, czy nie miałaby nic przeciwko drugiej kobiecie w łóżku. Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Zastanów się nad tym dogłębnie i upewnij się co najmniej dwa razy, że wiesz co robisz próbując tego.
 3. Każesz wykonywać jej całą robotę. Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję będziecie się zmieniać gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jednej ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe.
 4. Próbujesz wsunąć penisa analnie niby przez przypadek. Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało i nie sugeruj się internetowymi opowieściami czy ekscytującymi filmami porno. Jest to coś czego spokojnie można spróbować, ale oboje musicie tego chcieć. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz jej, że tego nie chciałeś i tylko przez przypadek... zrobiłeś właśnie z siebie durnia.
 5. Fotografujesz lub nagrywasz wasze łóżkowe wariacje. Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego, mogą się one dostać do niepowołanych rąk co da wielkie możliwości tej osobie, która posiądzie taki materiał. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie. A może chcesz wysłać link znajomym?
 1. Zawsze robisz to samo, stara procedura podczas seksu. Tak jak w życiu, zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. To jest proste, ponieważ każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.
 2. Nie randkujesz i nie romansujesz z nią. Kobiety kochają randki i romanse. Mężczyźni ukartują to, albo robią to by dostać się do łóżka kobiety. Prawdopodobnie jest to prawda, ale romantyczna "pogoń" jest zbyt skomplikowanym zagadnieniem dla większości mężczyzn.
 3. Klepiesz jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji i czy sprawia jej to przyjemność. Nie ważne jak ekscytujący i zabawny może ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w ... twarz, ... no chyba, że to lubisz.
 4. Próbujesz seksu jak w filmach lub książkach. Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje, na pewno brakuje naturalności w większości udawanych, wyreżyserowanych scenach, które w życiu nie mają zastosowania. Kobieta lubi twoją inwencję twórczą i korzystaj z niej, a jeżeli jej do tej pory nie wykazałeś - nie zwlekaj.
 5. Bawisz się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić. Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz rację możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładnie bo w nieodpowiedniej chwili może to być bardzo złym pomysłem.
 1. Ogłuszasz ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzisz do orgazmu. Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji misjonarskiej leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś innego, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas orgazmu. Jednak nie popadaj w skrajność, bo kobiety nie lubią również gdy mężczyzna zupełnie milczy.
 2. Mówisz sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy ona to lubi. Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, to wiesz już że mówienie takich zwrotów sprawia jej dodatkową przyjemność. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi, iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.
 3. Leżysz na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach. Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku a nie leży jak kłoda na swojej partnerce.
 4. Masz wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie. Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś wcześniej ją o to zapytał. Może mniej chce zobaczyć twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się z twoich płynów ustrojowych.
 5. Nie kontrolujesz swojego wytrysku. Nie zapominaj jednak generalnej zasady: dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.
 6. Nie spędzasz z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie. Mężczyzna który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Kobieta musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę, któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

 

About The Author Rod Phillips is an online sexual counselor at Sex and Relationships - http://www.sex-and-relationships.com/index.html