Udawanie orgazmu przez kobietę - wg powszechnej opinii mężczyzn - jest często stosowane i łatwe. Motywem takiego zachowania jest choćby chęć ochrony poczucia wartości własnej mężczyzny oraz dobrych relacji z partnerem. Motywacje mężczyzny mogą być dokładnie takie same, jednak wydaje się, że jest to mało prawdopodobne z technicznego punktu widzenia.

 

Kluczem do udawanego męskiego orgazmu jest prezerwatywa

Podobno bez prezerwatywy mężczyzna również może markować orgazm, jednak jest to o niebo trudniejsze i bardziej skomplikowane. Z prezerwatywą jest o wiele łatwiej choćby dlatego, że męski orgazm objawia się widoczną i odczuwalną ejakulacją.  Pamiętać jedynie trzeba, by nie przedobrzyć. Nie wolno przesadzać z pojękiwaniami, nadto ekspresyjnym wyrazem twarzy czy potokiem słów, które mają wyrażać podniecenie i rozkosz. Po prostu musi wyglądać to naturalnie i jak zwykle.

Reklama

Należy unikać sytuacji, gdy twarze partnerów są naprzeciw siebie, ponieważ każdy ma swój charakterystyczny wyraz twarzy podczas orgazmu i niezwykle trudno go udać. Partnerka, która już to widziała bardzo szybko zauważy, że coś się tu nie zgadza. Prawde mówiąc, optymalne w tym przypadku są wszelkie pozycje „od tyłu".

Na koniec nie zapomnij szybko i dyskretnie wyrzucić prezerwatywę. I pamiętaj: potem musisz robić to, co zwykle po odbytym stosunku i orgazmie. Wszystko się musi zgadzać.

Tylko właściwie po co udawać? Nie lepsza jest szczerość w seksie i w życiu w ogóle?

Komentarze  

0

#5 kici kici 2010-05-06 23:07

i artykuł jest generalnie bzdurny.
Powiem jedno: Maja Luba wyleczyła mnie skutecznie i nie ma szans na udawanie niczego, zwłaszcza orgazmów:-)
Jestem Jej za to niewyobrażalnie wdzięczny... i hmm, szczęśliwy, co i Jej daje moc szczęścia... choć to czasem kłopotliwe:P
Cytować
0

#4 teodoR 2010-04-14 01:20

Orgazm to orgazm. Ja nie potrafię udawać. Albo jest dobrze albo.... :P
Cytować
0

#3 Stasiu 2009-12-05 23:02

Można - udawac!!!
Cytować
0

#2 Iza 2009-09-06 16:50

Nigdy w życiu nie spotkałam faceta( ani nawet nie słyszałam....;-)) żeby udawał orgazm....;-) Faceci mają go zawsze i już....;-)
Cytować
0

#1 Pan Prezes 2009-03-10 23:37

hmmmmm.... tylko po co się wstrzymywać? 8)
Cytować