Żyć Dobrze

Feromony uważaj co kupujesz

Feromony – uważaj co kupujesz!

Na rynku istnieje wiele, nie tyle podróbek, co produktów bardzo słabych, o niskiej zawartości feromonów. Kupując taki produkt, możesz nieodwracalnie się rozczarować. Nie namawiamy w tym tekście do kolejnego zakupu lecz wskazujemy, że często tanie produkty, które być może wyglądają ładnie i są elegancko opakowane, nie zawierają w ogóle feromonów, lub ich ilość jest zbyt niska, by dostrzec jakiekolwiek efekty. Jak to sprawdzić? Niestety często na ulotce produktu brakuje informacji o stężeniu feromonów, poza informacją, że je zawiera.

 

Jak często kupujesz rzeczy, z których jesteś naprawdę zadowolony?

Czasami ludzie kuszeni są niską ceną i w efekcie kupują tanie produkty, które nie działają tak dobrze, jak im obiecywano. Jak często oszczędzając na cenie i wybierając tańszy towar jesteś z niego w efekcie zadowolony? Jak często wybierasz półśrodek i mówisz sobie, że to okazja, zamiast zamówić coś porządnego, z czego będziesz naprawdę zadowolony?

Często kupujemy wody perfumowane z praktycznie zerową zawartością feromonów, po czym zrażamy się i błędnie zakładamy, że feromony nie działają.

Trzeba wiedzieć, że proces syntezy feromonów w laboratorium jest bardzo drogi i skomplikowany. Skuteczne feromony o pojemności 5ml powinny kosztować co najmniej 60zł. Jeżeli ktokolwiek zaproponuje Tobie tańsze "magiczne środki", zastanów się, czy zawierają wystarczającą ilość feromonów, aby w ogóle działały.

 

Jeżeli kupujesz feromony, zwróć uwagę na to czy sprzedawca jest wiarygodny

Rynek feromonów jest mocno kontrolowany. Obecnie, istnieje wiele produktów "zawierających" feromony, jednakże, tak naprawdę, istnieje niewielu ich producentów. Łatwo jest więc sprawdzić, czy to, co chcesz kupić jest skuteczne. Jeżeli zainteresował Cię produkt, lecz masz wątpliwości co do jego składu oraz jakości. Podstawowe porównanie prezentujemy w tabeli w dalszej części tekstu.

 

Wybrać produkt oparty na jednym czy wielu feromonach?

Wiele środków zawiera pojedyncze feromony - Androstenol lub Androstenon. Są też produkty, które zawierają trzy, lub nawet więcej feromonów (Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon, Estratetraenol i inne) często w proporcjach takich, jakie wytwarza ludzkie ciało. Wersje dla mężczyzn oraz kobiet powinny być odpowiednio wyważone, dzięki czemu ich skuteczność wzrasta kilkukrotnie. Pisząc wprost - produkty oparte na wielu feromonach działają lepiej.

Produkty oparte na pojedynczym feromonie (Androstenon dla mężczyzn, Androstenol dla kobiet) zasadniczo różnią się od mieszanki trzech składników. Ciało ludzkie, niezależnie od płci, wytwarza oba feromony. Aby zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną, wystarczy produkt oparty na jednym związku. Jednakże, aby w naturalny sposób zwrócić na siebie swoją uwagę, idealnym okaże się produkt na bazie wielu feromonów, który pozwala w naturalny sposób budować związek i utrzymać więź partnerską.

 

Stężenie

Porównanie stężeń produktów dostępnych na rynku

 

stężenie feromonów

 

Ostatnio na rynku pojawiło się wiele produktów, których dystrybutorzy twierdzą, iż zawierają one feromony o bardzo silnym stężeniu, przewyższającym nawet 0,5%!

Pamiętaj, że koszt produkcji 5ml feromonów o stężeniu 0,015% wynosi niecałe 30zł. A więc, 5ml o stężeniu 0,500% kosztowałoby ponad 1000zł (nie licząc kosztów dostawy oraz marży), a nie proponowane czasem 50zł. Czy wiesz, że niemożliwe jest wytworzenie feromonów o stężeniu silniejszym od 0,100% (1mg/1ml)? Androstenon w takim stężeniu ulega wytrąceniu, powstaje widoczny osad. Jeżeli zakupiony produkt to przezroczysty płyn, miej pewność, że stężenie feromonów jest w nim na pewno słabsze.

 Reklama

feromony skuteczne

 

Dowody

Prawdziwe ludzkie feromony są syntetyzowane chemicznie, w laboratorium a proces ten jest bardzo drogi. Należy pamiętać, że wytworzenie 1 grama Androstenolu lub Androstenonu kosztuje ponad 6000 dolarów. Aby zauważyć jakiekolwiek efekty, wymagane jest stężenie feromonów w ilości co najmniej 150 mg na litr.

W Polsce większość produktów zawiera mniej niż 0,1mg feromonów na litr. Doświadczenia oraz badania laboratoryjne wykazały, iż dopiero 150 mg na litr (stężenie 0,015% = 0,15mg/ml) jest wystarczające do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. A na efektach zależy nam przecież najbardziej.

 

Test zawartości feromonów, wykonany przez niezależne laboratorium Petro Laboratories Inc.

PRODUKT STĘŻENIE % STĘŻENIE mg/ml POJ. CENA INFORMACJE
Athena 10x 0.0000% 0mg/ml 5ml 450zł nie znaleziono feromonów w testach laboratoryjnych
Date-Mate 2000 0.0000% 0mg/ml 15ml 229zł nie znaleziono feromonów w testach laboratoryjnych
Lure 0.0000% 0mg/ml 29ml 115zł niewykrywalne ilości feromonów, nieprzyjemny zapach
YES 0.000?% 0mg/ml 30ml 120zł mniej niż 1 cząsteczka feromonów na milion
Hi-Octane 0.0010% 0,01mg/ml 4ml 150zł pojedynczy feromon
APC 0.0025% 0,02mg/ml 15ml 150zł pojedynczy feromon
Realm 0.0050%

0,05mg/ml

50ml 250zł pojedynczy feromon
Alchemy 0.0150% 0,15mg/ml 5ml 42zł pojedynczy feromon
Relationship Magic 0.0300% 0,30mg/ml 5ml 87zł trzy feromony, zbalansowane do naturalnej ilości wytwarzanej przez człowieka
Pheromax 0.0350% 0,35mg/ml 14ml 269zł trzy feromony silnie pobudzające seksualnie
NPA 0.0480% 0,48mg/ml 5ml 126zł Androstenon + 2 nieujawnione feromony
Primal
Instinct
0.0495% 0,49mg/ml 10ml 320zł pojedynczy feromon
Chikara 0.0667% 0,67mg/ml 15ml 217zł unikalna kompozycja siedmiu feromonów
Perfect Ten 0.1000% 1,00mg/ml 10ml 372zł Trzy feromony, zbalansowane do naturalnej ilości wytwarzanej przez człowieka. Najbardziej stężone feromony na świecie.


Wniosek jest prosty. Aby uzyskać zamierzony efekt i nie wydać pieniędzy na marne należy kupować jedynie sprawdzone feromony, których skuteczność potwierdzają ci, którzy ich uzywają, i które dostępne są w sprzedaży od wielu lat na całym świecie. Zaleca się unikanie zakupu "wynalazków", przynajmniej do czasu ich dokładnego przebadania i opublikowania oficjalnych wyników. Tym bardziej, że jak wiemy, bywa i tak, że niektóre badania są „produkowane" na zlecenie.

 

Jako, że popieramy źródła sprawdzone i wiarygodne, to zachęcamy was do odwiedzenia jednego z najsolidniejszych dystrybutorów feromonów.To nie tylko sklep, ale i kopalnia wiedzy o feromonach.

Polecamy: FEROMONY

Wszelkie wymienione w tekście marki produktów są nazwami handlowymi, zastrzeżonymi przez ich wytwórców.