Intymność

Genitologia czyli wróżenie z genitaliów

Genitologia czyli wróżenie z genitaliów

Od najdawniejszych czasów ludzie, co jest oczywiste, interesowali się genitaliami. Zainteresowanie to pochodzi z podświadomego zrozumienia, że kształt i rozmiar genitaliów odpowiadają osobowości ich właściciela. Ta intuicyjna wiedza przerodziła się w wielość systemów i działań, które, w ciągu stuleci, połączyły się i stworzyły naukę znaną dziś jako genitologia.

Ludzie potrafią urozmaicać życie na wiele sposobów. Są też tacy, którzy zupełnie poważnie traktują wróżby - również na podstawie genitaliów. Zapraszamy do lektury fragmentów poważnej publikacji na ten temat.

 

Od tysiącleci tajemnicze genitalia fascynują mężczyzn, kobiety i dzieci. Można bez większej dozy ryzyka stwierdzić, że każdy w takiej czy innej formie przeprowadzał nieformalne badania genitologiczne, bądź to za pomocą Playboya lub też bawiąc się w doktora w wieku lat pięciu. Któż z nas, już w dzieciństwie, nie doświadczył owego uczucia wielkiego zainteresowania, co też kryje się pod ubraniem, które jesteśmy zmuszeni nosić? Peepshowy, kluby nocne z rozebraną obsługą, Playboye i Playgirls, wszystko to potwierdza naszą ciekawość. Który z chłopców nie upuścił czasem ołówka w klasie, aby tylko dojrzeć, co kryje się pod spódniczką?

Ale oprócz tego nieformalnego podejścia, w każdym społeczeństwie istniej ą osobnicy, którzy uczynili z badań posłannictwo swego życia - i sumiennie zbierali zapisy swych obserwacji.

 

Joystick

Rozpoczynamy teraz analizę podstawowej charakterystyki fascynującego joysticka, znanego również jako penis. Za chwilę ujawnimy tajemnice tego pulsującego członka, obiektu wielkiego zainteresowania, jako że joystick należy do mężczyzny i jako taki odzwierciedla jego naturę.

Obejrzymy uważnie ten zadziwiający instrument ze wszystkich punktów widzenia, aby nabrać biegłości w nauce genitologii. W celu uzyskania pełnego zrozumienia, zanalizujemy wszystkie części penisa i ich wzajemne powiązania. Poniżej zajmiemy się oddzielnymi aspektami joysticka.

 

Trzon

Trzon, lub korzeń, ujawnia podstawową charakterystykę mężczyzny. Krótki czy długi, gruby czy cienki? Zasadniczo, gruby trzon oznacza dobry i mocny materiał genetyczny oraz zdrowie fizyczne, które może jednak zostać popsute tendencją do nieumiarkowania w jedzeniu i piciu (szczególnie piwa). Mężczyzna taki na ogół bywa niezbyt subtelny. Spotkanie go na przedstawieniu baletowym jest mało prawdopodobne, chyba że zaciągnęła go tam kobieta z aspiracjami. Handlowcy na ogół mają „trzon jak dzwon" (tak określa się to w kręgach naukowych). Podobnie jak ich ciała wydają się niewrażliwe na wpływy otoczenia, tak oni nie przejmują się innymi. Wielu z nich ma dobre serce i ta cecha pozwala im przetrwać, choć, gdy trafi się ktoś zły, wtedy jest naprawdę okropny. Al Capone jest doskonałym przykładem złego grubego trzona.

Cienki trzon jest bardziej efemeryczny. Do tej kategorii należą artyści i typy intelektualne. Nie cieszą się aż tak krzepkim zdrowiem i w związku z tym często można ich spotkać w uzdrowiskach - częściej niż inni bywają też wegetarianami. Bardziej przejmują się zdrowiem fizycznym, bo są bardziej wyczuleni na symptomy jego utraty. Ich problemy życiowe biorą się z faktu, że nie pchają się do przodu, bo przejmują się innymi ludźmi.

Jeżeli trzon jest długi, wskazuje to na elastyczną osobowość. Osoba taka ma tendencję do „płynięcia z prądem", co dotyczy nawet Nocniaków (długi, gruby trzon). Grubość wskazuje na dominującą naturę, ale długość wskazuje na głęboko zakorzenioną tendencję do dobrej zabawy, patrz tzw. dusza towarzystwa.

I odwrotnie, krótki trzon jest bardziej nieustępliwy i nie potrafi dobrze się bawić. Często pcha się tam, gdzie inni już dawno zrezygnowali, co szczególnie dotyczy mężczyzn o krótkich i grubych trzonach.

 

wrozby z genitaliow

 

Głowica

Rozmiar głowicy jest wskaźnikiem namiętności. Duża głowica - wiele namiętności, mała głowica - mało. Muchomor ze swym krótkim i cienkim trzonem ale dużą głowicą jest w szczególnie trudnej sytuacji. Zasadniczo jest intelektualnym typem profesorskim, ale duża głowica wskazuje na wielkie pokłady namiętności, która realizuje się w kontaktach ze studentkami.

Głowice mają wiele kształtów, choć jako podstawowe rozróżniamy głowice szpiczaste, stożkowate i płaskie.

Stożkowata głowica jest najczęściej spotykana. Jej krawędź odstaje do pewnego stopnia od trzonu, ale jeżeli cecha ta nie jest mocno podkreślona, nie mówi to nic szczególnego o osobowości, ponieważ tak wygląda głowica u większości mężczyzn.

Głowica szpiczasta występuje o wiele rzadziej i zdradza przebiegłego mężczyznę. Jest on gładki i elegancki, ale trudno wyczuć, kiedy mówi prawdę. W ekstremalnych stanach szpicowatości staje się on nałogowym łgarzem. Drogie panie, jeżeli znajdziecie się twarzą w twarz ze szpiczastą głowicą, wiedzcie, że jest to sytuacja szczególna. Jeżeli interesuje was korzeń, śmiało do przodu, bo tylko to będzie wam dane.

Głowica płaska jest typem najrzadszym i występuje u złoczyńców lub geniuszy. Są to dziwacy i do dzisiaj nie udało się ustalić jednoznacznych reguł opisujących wpływ płaskiej głowicy na osobowość. Wiadomo tylko, że osobnicy tacy wykazuj ą dziwne i niezwykłe cechy charakteru.

Musimy tu przypomnieć, że w całej genitologii uwagi na temat różnych typów są tylko opisem ogólnych tendencji. W trakcie dokonywania odczytu należy brać pod uwagę olbrzymią ilość cech, z których każda jest tylko uogólnieniem. Sztuka genitologii polega na odpowiednim połączeniu ich w całość. Ponieważ żadna z powyższych uwag nie jest dana raz na zawsze, interpretacja każdej części musi pasować do całości obrazu i jeżeli kłóci się z innymi cechami danego przypadku, należy tak zmodyfikować interpretację, aby powstała konsekwentna całość.

 Reklama

pompki wodne

 

Jak zwisa?

Ten rzadko obserwowany ale ważny fakt stanowi istotną część interpretacji osobowości każdego mężczyzny. Czymże jest ten fakt?

To dominujący kierunek zwisu penisa w stanie bez erekcji. Jak już wspomnieliśmy, na ogół nie obserwuje się tego stanu, warto więc poświęcić chwilę na obserwację penisa, najlepiej po prysznicu, gdy jest suchy i otrząśnięty. Stan penisa po całym dniu upchnięcia w spodniach nie jest reprezentatywny i może spowodować fałszywą interpretację, tak więc spełnienie tych warunków jest bardzo ważne.

W celu ułatwienia klasyfikacji, strona lewa została zdefiniowana jako lewa strona ciała właściciela narządu. Postarajcie się dostrzec stronę, w którą układa się penis. U większości mężczyzn będzie to strona lewa.

Możecie sami dokonać weryfikacji powyższego, gdy będziecie szli ulicą. Zwróćcie wtedy uwagę, że w 80 % przypadków wypukłość jest po lewej stronie. Oczywiście, penis zwisa też na prawo, oraz, w rzadkich przypadkach, prosto. Koniec może unosić się lub wyraźnie opadać. Każda z tych tendencji ma swoje znaczenie.

 

Zwis lewy

Jak już wspomnieliśmy, jest to najczęstszy kierunek. Mężczyzna taki będzie postępował zgodnie z aktualnymi tendencjami panującymi w społeczeństwie, przestrzegał norm i unikał radykalizmu w zachowaniu i poglądach. Nie oznacza to, że nigdy nie będzie radykalny.

Jeżeli znajdzie się w takim otoczeniu, przyjmie jego cechy. Dla przykładu, gdyby był biały i mieszkał w Ameryce w latach pięćdziesiątych, miałby włosy ścięte na jeża, mieszkałby w domu z ogródkiem i miał dwoje dzieci. Lecz gdyby mieszkał w Berkeley, w latach sześćdziesiątych, nosiłby długie włosy i palił marihuanę.

Po prostu przyjmuje on cechy swego otoczenia. Zwracamy uwagę że nie są to zasady niezmienne. Ten aspekt odczytu jest bardzo ogólny i tylko z grubsza wpływa na interpretację innych cech.

 

Zwis prawy

Radykalizm takiego mężczyzny oznacza, że może on ale, nie musi, przestrzegać aktualnych zasad. Może być naukowcem odważnie broniącym nowych teorii albo przywódcą grupy poszukującej nowego sposobu życia. Jeżeli obowiązujące zasady odpowiadają jego osobowości, może postępować zgodnie z nimi. To indywidualista.

 

Zwis prosty

Jest to wyjątkowo rzadki przypadek. Jest to osobnik, którego życiem kieruje moralność i poczucie obowiązku, jak na przykład Albert Schweitzer lub Davy Crockett. Gdy dojdzie do wniosku, że ma rację, nie zmieni postępowania, bez względu na okoliczności. Nie zawsze jest to dobre, bo są to czasem szajbusy, którzy dochodzą do wniosku, że mają rację i narzucają ją innym. Nie ma wątpliwości, że inkwizycja kierowana była przez jednego lub więcej „Prostaków".

 

Koniec

Ku górze (zwany również Skocznią Narciarską): charakteryzuje osobnika patrzącego w przyszłość. Jest optymistą, a przyszłość jest dla niego jasna, ponieważ na ogół kształtuje ją według własnych potrzeb. Negatywne wyniki innych aspektów odczytu mogą przyćmić tę cechę, ale nigdy jej nie zdominują.

Ku dołowi (zwany również Hakiem): jak należało oczekiwać, osobnik taki jest pesymistą. Choć cecha ta jest słabsza od innych, wywiera jednak pewien wpływ. prosto (zwany również Prostym Pędem): jest to najczęstszy kierunek i dlatego neutralny, nie mający wpływu na odczyt. W przypadku, kiedy zwis prosty łączy się z Prostym Pędem, macie do czynienia z tzw. „prostym orostakiem", który wykazuje tendencje prostacze do maksimum.

Stopień: opis zwisu opiera się na obserwacji wygięcia penisa w jedną lub więcej stron. Zgięty Penis, jedna z naszych podstawowych kategorii, to po prostu wyraźniejsze wygięcie, które jest zasadniczą cechą wpływającą na odczyt. Dlatego oznaczyliśmy go jako typ odrębny. W tym wyjątkowym przypadku, na ogół można określić podstawowy typ korzenia, zanim zinterpretuje się zgięcie.

W celu dokonania prawidłowego odczytu, najpierw należy wziąć pod uwagę rodzaj korzenia a potem wygięcie.

 Reklama

feromony banerek

 

Erekcja

Ta najbardziej fascynująca z wszystkich funkcji ciała jest równie ważnym elementem w interpretacji odczytu. Jego wyniki mogą ulec drastycznej zmianie jeżeli cechy erekcji są zasadniczo inne od cech stanu spoczynku. Erekcja zawiera w sobie wiele ważnych wskazówek, więc opiszemy je po kolei.

Ogólnie rzecz biorąc erekcja odsłania i wyjaśnia subtelniejsze aspekty mężczyzny i ukryte cechy jego osobowości. Objawia jego niewidoczne talenty i szaleństwa oraz poziom namiętności i energii.

 

Kierunek

Jaki kierunek wskazuje? Właśnie. Sprawdź kierunek erekcji. W lewo czy w prawo? Czy wskazuje ten sam kierunek w czasie erekcji, co w czasie zwisu? Jeśli okaże się, że nie będzie to wskazywać na rozszczepienie osobowości. W życiu codziennym okazuje cechy zwisu, ale przy bliższym poznaniu lub w sytuacji stresowej należy oczekiwać reakcji manifestowanych kierunkiem erekcji. Znaczenie kierunku erekcji jest równie ważne jak kierunek zwisu. Jeżeli są one te same, można spodziewać się, że jest to bardzo konsekwentny mężczyzna.

Równie ważne jest to, czy erekcja skierowana jest do góry, na bok czy też w dół. Kierunek ku górze oznacza mężczyznę bardzo namiętnego i pełnego wigoru. Ten szczególny aspekt genitologii zmienia się u pojedynczego osobnika z dnia na dzień. W miarę przypływu i odpływu energii, tak samo zmienia się jego erekcja. Należy spróbować zaobserwować ogólną tendencję i, w celu uzyskania dokładnego odczytu, obserwacje trzeba prowadzić przez parę dni jeżeli najczęściej wskazuje kierunek ku górze, jest na ogół mężczyzną energicznym. Kierunek na bok oznacza solidnego, stałego osobnika, a jeżeli na ogół wskazuje kierunek ku dołowi, należy spodziewać się kogoś powolnego. Jeżeli erekcja nie jest wyższa niż zwis, jest to prawdziwy żółw.

 

Kąt wahania

Zainteresowani najwyższym stopniem precyzji odczytu powinni zwrócić uwagę na „kąt wahania" (jak określane jest to w kręgach genitologicznych). Potrzeby jest tu kątomierz, a badanie polega na określeniu kąta pomiędzy kierunkiem zwisu a kierunkiem erekcji. Dla przykładu: jeżeli kierunek erekcji jest bardziej na lewo niż kierunek zwisu, charakterystyka ta jest wzmocniona.

Z drugiej strony, jeżeli zwisa bardziej na lewo niż przy kierunku erekcji (erekcja jest bardziej ku środkowi), jego charakterystyka lewego zwisu jest osłabiona. Tak więc każdy ekspert odnotowuje również „kąt wahania".

 

Głowica

Głowica jest kolejnym ważnym aspektem erekcji. Obserwujcie dokładnie, co się dzieje, gdy penis rośnie. Czy głowica rozszerza się i wyraźnie powiększa w czasie erekcji? Jeżeli tak, to macie do czynienia z naprawdę ostrym typem, bardzo namiętnym i łatwo się podniecającym. Co ciekawe, zauważono, że w czasie pełni głowica rozszerza się bardziej. Im mniej rozszerza się głowica, tym mniej jest namiętności. Chociaż wyda się to nieprawdopodobne, zaobserwowano przypadek głowicy utrzymującej ten sam rozmiar przed i przy erekcji. Zgodnie z oczekiwaniami, mężczyzna z takim przyrodzeniem okazał się prawdziwym niewypałem w łóżku - równie pełnym namiętności co zimny makaron.

Przedstawione tu fragment dotyczą jedynie męskich genitaliów i pochodzą z wydawnictwa: Genitology - Reading the Genitals, Dr Seymore Klitz, Dr Ima Peeper, Loompanics Unlimited, Port Townsend, Washington, USA.

Oczywiście możemy to traktować jako ciekawostkę, jednak może nas zaskoczyć jak wiele osób na podstawie genitologii dobiera się w związkach. Całą pozycję znajdziecie w sieci w darmowych e-bookach. Tam też można poczytać o konkretach męskich i damskich. Wiedza ciekawa, choć nie mam pojęcia na ile użyteczna.