Żyć Dobrze

git film

GIT - wygraj bilety

Akcja filmu GIT toczy się pod koniec lat 90-tych w zakładzie karnym w Łęczycy. Więzień Kuba, kończy odsiadywanie wieloletniego wyroku i liczy dni do wyjścia na wolność. W ciągu całego pobytu dorobił się najwyższej pozycji w więziennej hierarchii. Jest tzw. mącicielem (przywódcą pawilonu, w którym odbywał wyrok). Wszystko się komplikuje w momencie, gdy Kuba podczas wywiadu z żądnym sensacji dziennikarzem Tomaszem daje się bezmyślnie podpuścić i zdradza zasady tzw. grypserki. Do tego zwierza się z układów z przełożonymi, przez co wbija sobie przysłowiowy gwóźdź do trumny.

 

Za lekkomyślność przyjdzie Kubie drogo zapłacić. Stawką jest nie tylko jego bezpieczeństwo. Wszystko, co opowiedział dziennikarzowi, trafi do telewizji. Więzień Młody zostaje przeniesiony do Łęczycy z innego zakładu karnego. Bity, szykanowany przez poprzednich towarzyszy i będący poza hierarchią więzienną. Podczas pobytu w celi przejściowej poznaje Kubę. Układ z byłym mącicielem staje się dla niego szansą na wyjście z roli ofiary.

Więcej na http://off-film.pl/zapowiedz-git/

 

Konkurs

A jeśli chcecie zobaczyć ten film 18 listopada w warszawskim kinie Wisła to mamy dla Was 30 podwójnych wejściówek, które możecie wygrać w konkursie opublikowanym na naszym fan page FB: KONKURS

 

Git zaproszenie

 

Pamietajcie, że udział w konkursie stanowi potwierdzenie przyjęcia zasad regulaminu konkursu: REGULAMIN