Intymność

Głębokie gardło

Głębokie gardło

Wszelkiej maści poradniki dostępne w sieci potrafią czasem zaskoczyć nawet tych, którzy twierdzą, że nic nie jest ich w stanie już zaskoczyć. To prawda. Niedawno trafiliśmy na poradnik pod tytułem „Odważnie o seksie", który wydaje się być zlepkiem „wiedzy" różnych „twórców". Poniżej przedstawiamy fragment owego poradnika związany z seksem oralnym.

 

Uwaga

Już na początku informujemy, że jest to treść rodem z poradnika internetowego, z którym redakcja serwisu nie utożsamia się w pełni. Publikujemy poniższy fragment z wielu powodów. Dla jednych będzie to poważna sprawa, dla innych bełkot, na który nie warto marnować nawet chwili. Jednak co najważniejsze - większość zapewne się uśmiechnie. A teraz go to the work - jak mawiał pewien klasyk:

 

Co to jest głębokie gardło?

Głębokie gardło to odmiana fellatio, przy której cały penis umieszczony zostaje w ustach i przełyku bez wywoływania odruchu gardłowego.

 

Czy można opanować odruch gardłowy?

Tak. Tak samo jak osoby noszące soczewki kontaktowe są w stanie opanować mruganie oczu przy ich zakładaniu, tak każdy jest w stanie opanować odruch wykrztuśny podczas głębokiej immisji penisa do ust.

 

gardlo 3

 

Czy każdy jest w stanie nauczyć się wykonywania głębokiego gardła?

Na to pytanie również odpowiem twierdząco. Chociaż zawsze znajdą się wyjątki. Być może niektóre osoby mają zbyt małą jamę ustną, aby mogły zmieścić w niej większego penisa. Jednakże przeciętna kobieta może z łatwością połknąć przeciętnych rozmiarów członka. Znaczne odchyłki od normy, z jednej lub z drugiej strony, występują rzadko.

 

Czy warto w ogóle podjąć się całego tego wysiłku związanego z opanowaniem odruchu gardłowego?

Po raz trzeci: TAK! Sama się o tym przekonasz w momencie, kiedy Twój facet zacznie jęczeć z rozkoszy, podczas gdy Ty będziesz wyczyniać z jego przyrodzeniem rzeczy, o których inni mogą zaledwie pomarzyć! Szczególne uniesienie towarzyszy głębokiemu gardłu wykonywanemu niespodziewanie. Zaskoczonym mężczyznom oczy wychodzą prawie z orbit, wpatrzone w Twoje usta wchłaniające całą jego męskość.

 

A co czuje przy tym mężczyzna?

Większość panów twierdzi, że odczuwają przy tym przyjemny ucisk dookoła dolnej krawędzi żołędzi (korony). Obszar ten, a szczególnie spodnia jego część, to najczulszy punkt na penisie. Można niezwykle szybko doprowadzić mężczyznę do mocnego orgazmu, umiejętnie pobudzając ustami i językiem to miejsce.

 

gardlo 2

 

Czy są jeszcze jakieś dodatkowe zalety techniki głębokiego gardła?

Oczywiście. Jeżeli niezbyt lubisz smak nasienia, ale finał w ustach bardzo podoba się Twojemu chłopakowi. Podczas głębokiego połykania żołądź znajduje się tak głęboko, że omija kubki smakowe na języku. Nie oznacza to oczywiście kompletnego braku doznań smakowych, ale są one zdecydowanie słabsze. Poza tym niektóre kobiety krztuszą się podczas wytrysku w ustach. Pracując nad swoim odruchem gardłowym, są w stanie wyeliminować ten problem. Wystarczy brać do ust niewielkie ilości spermy i przyzwyczajać się do jej smaku i lepkości.

 

A co podoba się facetom bardziej: wytrysk w ustach czy w przełyku?

A to już zależy od osobistych upodobań. Podczas płytkiego wytrysku jesteś w stanie dodatkowo pobudzać językiem żołądź. Podczas głębokiego wytrysku można pobudzać językiem mosznę, co jest równie przyjemnym doznaniem, choć nieco innego rodzaju.

 

Powiedz mi coś więcej o tym lizaniu moszny...

To dość zaawansowana technika i nie powinnaś jej próbować, dopóki nie opanujesz doskonale podstaw głębokiego gardła.

 Reklama

feromony baner

 

Czy są jeszcze jakieś „zaawansowane techniki"?

No pewnie. Jedna na przykład polega na wykonywaniu ruchów ssących przełykiem oraz językiem. To jest naprawdę poziom mistrzowski i nie radzę próbować tej techniki, zanim nie otrzaskasz się z lizaniem moszny podczas głębokiego gardła.

 

Powiedz coś jeszcze na temat „ruchów ssących"...

Poruszając mięśniami odpowiedzialnymi za ssanie, dostarczy się kompletnie nowych doznań, poza tymi związanymi z podstawową odmianą głębokiego gardła. Wykonasz coś na kształt masażu całego penisa. Jeśli dobrze opanujesz tę technikę, to obfity wytrysk jest kwestią chwili.

 

Od redakcji

I tak oto dobiegliśmy do końca lektury poruszającej dogłębnie, czyli jak w tytule - zagadnienia głębokiego gardła. Swoją drogą ciekawe co na to powiedzą panie, które tę technikę stosują, jak i te, które po przeczytaniu tego tekstu już nigdy więcej nie wejdą do naszego serwisu...

Niezależnie od wszystkiego uważamy, że publikacja niniejszego fragmentu poradnika da wielu z nas do namysłu, czy nie brniemy już zbyt daleko z tak zwaną rewolucją seksualną, czy tego typu instruktaże są rzeczywiście potrzebne? Trzeba mieć na uwadze, że czytelnikami tego typu publikacji są zazwyczaj ludzie bardzo młodzi, dla których dobry seks od tej chwili będzie kojarzył się z „głębokim gardłem"... niestety.

Cóż... takie czasy. A czy jest to dobre czy złe - każdy musi sam sobie na to pytanie odpowiedzieć.