Żyć Dobrze

Głośniki Bluetooth

Głośniki Bluetooth z technologią EXTRA BASS – sprawdź, dlaczego warto je mieć!

Bez względu na gatunek, dobry bas jest niezwykle istotnym elementem współczesnej muzyki – od trapu i EDM, przez rocka czy metal, aż po pop, jazz i utwory poważne. Bas nadaje rytm, a tym samym sprawia, że utwory łatwiej zapadają w pamięć. Bardzo niskie tony dodatkowo wzmacniają muzyczne doznania – naprawdę dobry bas można poczuć na ciele w formie przyjemnych wibracji. Czy jego uzyskanie w warunkach domowych jest możliwe? Okazuje się, że tak! Odpowiedzią na potrzeby miłośników mocnego basu jest technologia EXTRA BASS w głośnikach Bluetooth. Czym wyróżnia się taki sprzęt? Wyjaśniamy!

 

1. Technologia EXTRA BASS – lepszy bas za jednym kliknięciem

Technologia EXTRA BASS została opracowana przez firmę Sony – i można ją znaleźć w głośnikach bezprzewodowych i kolumnach z Bluetooth właśnie tej marki. Jej celem jest maksymalne podkręcenie basu przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. To system, który działa jak wydajny zewnętrzny subwoofer, można go bowiem uruchamiać i wyłączać w dowolnym momencie; nie wymaga jednak dźwigania dodatkowego ciężkiego głośnika. Dzięki temu wzmocnione niskie tony nie dominują każdego utworu, a Ty zyskujesz pełną kontrolę nad swoją playlistą. Chcesz poczuć się jak w najlepszym klubie w mieście? Wystarczy, że użyjesz przycisku Electro Bass Booster, by wypełnić swoje mieszkanie czy ogród wibrującymi dźwiękami głębokiego basu.

EXTRA BASS to zatem układ wzmacniający niskie tony, który działa na żądanie. Jednym kliknięciem możesz go włączać lub wyłączać, a tym samym swobodnie zarządzać klimatem swojego wieczoru czy zorganizowanej imprezy. Jego dodatkową zaletą jest zasilanie bateryjne – w technologię wyposażone są między innymi wysokiej klasy głośniki przenośne marki Sony.

 

2. Przenośny głośnik z EXTRA BASS – imprezuj, gdzie chcesz

Dobry bas kojarzy Ci się przede wszystkim z klubowymi i koncertowymi potężnymi kolumnami? Możliwości głośników bezprzewodowych z EXTRA BASS mogą Cię zatem pozytywnie zaskoczyć! Electro Bass Booster dostępny jest nawet w niewielkich głośnikach przenośnych, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Podczas długiej kąpieli, tańczenia przy gotowaniu, rodzinnego grilla w ogródku czy długiego weekendu spędzanego z przyjaciółmi nad jeziorem – mały, ale dający potężne możliwości głośnik bezprzewodowy od Sony będzie Ci towarzyszył wszędzie tam, gdzie potrzebujesz muzyki.

Wiele modeli kompaktowych, mobilnych urządzeń z technologią EXTRA BASS jest wodoodpornych. Dzięki temu kontakt z deszczem czy zachlapanie membrany na basenie nie stanowi dla tych głośników zagrożenia. Co więcej, najlepsze modele przenośne z przyciskiem Electro Bass Booster mogą pracować nawet przez 24 godziny, idealnie na wakacyjne wyjazdy. Wykorzystasz ich potencjał nawet podczas festiwalu, gdy dobra zabawa będzie trwała dłużej niż nocne koncerty!

 

3. Duży głośnik Bluetooth z Electro Bass Booster – klubuj we własnym ogródku

Głośnik Bluetooth z EXTRA BASS to nie tylko niewielkie urządzenia przenośne, ale również duże głośniki stojące. Hobbystyczni DJ-e i miłośnicy domówek mogą skorzystać z mocy Electro Bass Booster także w przypadku kolumn podłogowych. Dzięki temu, że urządzenia tego typu marki Sony zostały wyposażone w łączność Bluetooth oraz NFC, nie musisz obawiać się o nadmierne okablowanie na zewnątrz i plączące się pod stopami roztańczonych gości. A przy tym możesz być pewny, że mocny, czysty bas pozbawiony nieprzyjemnych szumów szybko wyrwie ich na parkiet! Z technologią EXTRA BASS rozkręcisz imprezę jednym przyciskiem.

Głośniki z Electro Bass Booster to zatem jeden z najlepszych wyborów dla fanów dobrego brzmienia. Bez względu na to, czy bliżej Ci do moshowania przy klasykach Iron Maiden, czy odkrywania nowości ze świata EDM, głęboki, mocny bas z pewnością podkręci atmosferę Twojej imprezy – lub przyjemność słuchania w pojedynkę. W parze z łącznością Bluetooth daje Ci nie tylko dostęp do basu, ale również najwyższego komfortu cieszenia się muzyką. Ze smartfonu, tabletu, telewizora ze Smart TV czy komputera – sam decydujesz, z jakiego urządzenia przekażesz strumieniowo swoje ulubione kawałki. Sprawdź sam, co może zrobić dla Ciebie EXTRA BASS dostępny w głośnikach Sony!

Artykuł sponsorowany

Foto: scentre.pl