O zdrowiu

woda po goleniu nivea

Golenie bez bólu

Ten problem zna chyba każdy facet - wstajemy rano i pierwsze kroki kierujemy do łazienki, gdzie pozbędziemy się zarostu z twarzy. Brzmi to trochę niczym odruch bezwarunkowy - w zasadzie, bez nadmiernego zastanawiania się, wykonujemy tę czynność. Niestety, często ta czynność łączy się z przeszywającym bólem, który towarzyszy goleniu. Co prawda ostatnio panuje moda na brody i bujny zarost ale zdecydowana większość mężczyzn musi jednak codziennie się golić. Często łączy sie to z cierpieniem i choć chłopaki nie płaczą, to jednak golenie z podrażnieniami nie jest zbyt przyjemne.

 

Męki wyboru

Co ma zrobić facet, który nie jest w stanie poradzić sobie z podrażnieniami po goleniu? Cóż, często wygląda to trochę jak działania na zasadzie “prób i błędów”. Wielokrotnie wygląda to w ten sposób, że facet kupuje kolejne środki, a ich działanie wcale nie jest specjalnie pozytywne. Co gorsza, efekt jest nie tylko mocno nieprzyjemny dla naszej skóry ale także może negatywnie wpłynąć na postrzeganie naszej osoby przez innych. Podrażniona twarz mężczyzny wcale nie dodaje mu uroku ani męskości w oczach płci pięknej, jak tego chcieliby niektórzy panowie.

Co zatem zrobić, by nie przejmować się podrażnieniami po goleniu? Wielu mężczyzn opiera swój wybór środka po goleniu na cenie produktu. Niestety, nie jest to specjalnie dobra taktyka. I choć nie chcemy wcale sugerować, że tańsze produkty są kiepskiej jakości ale czynnikiem który powinien decydować o wyborze konkretnego środka po goleniu są rzeczywiste potrzeby naszej skóry. Zazwyczaj mężczyźni wahają się pomiędzy zakupem wody i balsamu po goleniu. Zastanawiacie się, który środek będzie dla Was lepszy? Uwaga - gdy już wybierzecie odpowiedni środek, to lepiej się go trzymać! Szkoda życia na eksperymenty.

 

Zalety balsamu

Pomijając nawet osobiste preferencje każdego pana, balsam po goleniu będzie idealnym wyborem dla osób, których skóra jest bardzo podatna na różnego rodzaju zaczerwienienia po goleniu czy pieczenie towarzyszące tej czynności. Zawarte w balsamie substancje pozwalają ukoić naskórek, dzięki czemu pozbędziemy się tych nieprzyjemnych odczuć. Skóra będzie odpowiednio ochłodzona, a brak podrażnień pozytywnie wpłynie na jej wygląd.

 

Zalety wody po goleniu

Ten produkt docenią głównie panowie, którzy często mają problem z “zacinaniem się”. Nie ma się czego wstydzić - to wcale nie jest oznaka nieumiejętności golenia! Niektórzy z nas po prostu mają bardzo cienką warstwę skóry na twarzy, a delikatne dotknięcie może spowodować jej przerwanie. Zastosowanie wody po goleniu pozwoli szybko zatamować krwawienie, a także odżywi skórę. Zawarty w tym preparacie alkohol umożliwia również zabicie bakterii, które żyją w kropelkach potu na twarzy, co pozwoli jeszcze bardziej poprawić wygląd naszej twarzy.  

Szukasz wody po goleniu? Zajrzyj tutaj: http://www.niveamen.pl/produkty/Woda-po-goleniu-Silver-Protect

Reklama