Żyć Dobrze

GR-7 Professional

Wydałeś już fortunę, a siwe włosy nie zniknęły? Wypróbuj GR-7 Professional!

Krążąc po forach dyskusyjnych o tematyce fryzjerskiej, często można natknąć się na wątki związane z problemem siwienia. Użytkownicy często dają się omamić półśrodkami, stosując odsiwiacze maskujące, dające efekt tymczasowy. Jest to doskonała maszynka do robienia pieniędzy dla producentów niskiej jakości środków odsiwiających. Inaczej jest z GR-7 Professional, naturalnym preparatem, który cofa efekty siwienia na zawsze.

 

Pomyśl praktycznie – odsiwianie z GR-7 Professional jest bardzo efektywne

Wiemy, że najlepiej na proces decyzyjny działają liczby. W przypadku GR-7 Professional mamy do czynienia ze środkiem, który pobudza produkcję melaniny w strukturze siwego włosa, przywracając go do pierwotnej barwy. Kuracja ma charakter naturalny i biologiczny, w preparacie GR-7 nie wykorzystuje się pigmentów czy farby, co bywa popularne w składzie innych odsiwiaczy na rynku.

 

Skuteczność preparatu odsiwiającego GR-7 Professional przebadała międzynarodowa organizacja EUROFINS. Grupa 25 ankietowanych poddała się miesięcznej kuracji, stosując preparat raz lub dwa razy dziennie bezpośrednio na powierzchnię głowy. U wszystkich osób zauważono widoczne efekty odsiwiania już po 7 dniach. Średni czas całkowitego powrotu do naturalnego koloru określono jako 25 dni. Zaznaczmy, że w trakcie kuracji żaden ankietowany nie zgłosił pojawienia się efektów ubocznych.

 

 

2 gr 7

 

Efekt stosowania preparatu na siwe włosy - GR-7.eu

 

Pobudzona produkcja melaniny dzięki GR-7 Professional

Naturalne składniki tego preparatu powodują, że następuje stymulacja produkcji melaniny. Włosy wracają do naturalnego koloru. Po około miesiącu stosowania możesz cieszyć się takim samym odcieniem na głowie, jaki miewałeś przed siwieniem. Podtrzymanie takiego stanu rzeczy wymaga stosowania preparatu już znacznie rzadziej, bo tylko około trzy razy w tygodniu.

 

Ważnym jest, aby w trakcie stosowania preparatu GR-7 Professional ograniczyć spożycie alkoholu oraz kawy, a także odstawić papierosy. Nasz dobry stan zdrowia jest dodatkowym czynnikiem stymulującym produkcję melaniny. Dla jeszcze lepszego efektu odsiwiania, przez pierwsze 5-7 dni dobrze jest nie myć oraz nie suszyć głowy. Ta drobna niedogodność podniesie wchłanialność środka przez naszą skórę na głowie.

 

3 gr 7

 

Czy faktycznie zaoszczędzimy na odsiwianiu z GR-7 Professional?

Jest to kwestia względna. Zakup farby, wizyty u fryzjera lub w gabinetach trychologicznych mogą rocznie pochłaniać wiele środków, jeśli jesteśmy bardzo mocno zmotywowani do walki z siwizną. Doliczyć do tego trzeba poświęcony czas oraz naszą uwagę. W takiej sytuacji jedna butelka preparatu GR-7 Professional o pojemności 125 ml na miesiąc wydaje się niezbyt dużym wydatkiem. W sklepach wysyłkowych środek ten dostępny jest od ręki w cenie około 150 zł.

 

Produkt dostępny jest także za granicą Polski. Pytaj o niego w dobrych salonach fryzjerskich, salonach SPA oraz w gabinetach trychologicznych. Skuteczność GR-7 nie przeszła bez echa także w Internecie, gdzie wiele znanych autorytetów w dziedzinie fryzjerstwa poleca jego stosowanie. Jeśli szukasz skutecznej broni, by raz na zawsze zakończyć wojnę z siwizną, GR-7 Professional będzie do tego idealnym narzędziem.

 Artykuł zewnętrzny