Żyć Dobrze

Idealny prezent na święta

Idealny prezent na święta

Prezenty, wręczane z różnych okazji, pełnią ważną rolę, szczególnie w wieloletnich związkach. Pozwalają wyrazić miłość, sympatię, przyjaźń, przywiązanie, ale również szacunek podziękowanie za wszystkie, wspólnie spędzone lata i chwile. Okres Świąt Bożego Narodzenia, który zbliża się wielkimi krokami, stanowi więc doskonałą okazję, aby podarować ukochanej kobiecie wyjątkowy, a przede wszystkim zaskakujący prezent.

 

Prezenty zakazane

Wybór odpowiedniego prezentu dopasowanego do charakteru, osobowości czy temperamentu partnerki, stanowi prawdziwe wyzwanie. Zdecydowana większość mężczyzn zwykle popełnia niewybaczalny błąd, ograniczając się do zakupu eleganckich czekoladek, butelki wina, perfum, zestawu kosmetyków, płyty z muzyką lub filmem czy książki ulubionego autora, które są prawdzie doskonałym prezentem na święta, ale mają bezosobowy charakter i nie dostarczają zbyt wielu emocji. Panowie niestety kierują się głównie zdrowym rozsądkiem i praktycznym podejściem, dlatego popełniają niewybaczalny błąd, decydując się na zakup funkcjonalnego sprzętu kuchennego, który nie sprawia paniom żadnej przyjemności i radości.

 

Vouchery

Każda kobieta chce czuć się piękna, atrakcyjna, seksowna i wyjątkowa, a przy tym oczekuje ze strony swojego partnera odrobiny fantazji, wyobraźni, szaleństwa, a przede wszystkim elementu zaskoczenia, dlatego warto wyjść poza stereotypy i świąteczne standardy. Coraz większą popularnością cieszą innowacyjne oraz oryginalne prezenty na święta w postaci Voucherów, uprawniających do skorzystania z różnorodnych usług i gwarantujących potężną dawkę wrażeń, niezapomnianych emocji, wzruszeń oraz wspaniałych wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci ukochanej osoby. W okresie zimowym, kiedy pogoda za oknem nas nie rozpieszcza, z pewnością ogromną radość przyniesie wizyta w nowoczesnym SPA, gdzie w przytulnej atmosferze, w otoczeniu specjalistów i doświadczonych kosmetyczek kobieta będzie mogła zregenerować siły, zadbać o swoje ciało jak również odzyskać równowagę ducha. Z pewnością upominkiem, wykraczającym poza wszelkie tradycyjne schematy jest wybór jednego z wielu masaży: czekoladowego, relaksacyjnego czy gorącymi kamieniami, które pozwolą zabieganej i zmęczonej codziennymi obowiązkami kobiecie oderwać się od szarej rzeczywistości oraz odkryć swoje ciało na nowo.

 

Dla dwojga

Prawdziwym "strzałem w dziesiątkę" na święta z pewnością będzie wyjątkowa Kolacja w Ciemności Dla Dwojga (dostępna tutaj), która odbywa się w ekskluzywnej restauracji przy całkowicie wyłączonym świetle, z zawiązanymi oczami. Kolacja dostarczy niesamowitych i ekscytujących doznań kulinarnych, a znane dotychczas potrawy zyskają zupełnie nowego wymiaru. Znalezienie sztućców w zupełnych ciemnościach oraz rozpoznawanie i odkrywanie kolejnych dań będzie pasjonującą przygodą i zabawą.