Intymność

Intymne upodobania kobiet

Intymne upodobania kobiet

Pytając co lubią kobiety, poza kilkoma uogólnieniami ciężko jest udzielić trafnej, konkretnej odpowiedzi. Wszystko bowiem zależy to od upodobań i fantazji kochanków. Między dwojgiem ufających sobie ludzi może zdarzyć się wszystko co akceptują i na co tylko mają ochotę. Wówczas sypialnia stanie się dla nich miejscem beztroskiej zabawy.

 

Każdy rodzaj pieszczot jest piękny, jeśli dzięki niemu wzniecamy wzajemne pożądanie. Zmysłowe dotykanie, wyrafinowane muśnięcia sprawiają, że partnerzy odkrywają swoją seksualność. Doświadczeni kochankowie nie tylko wymieniają klasyczne pocałunki, ale obsypują nimi całe ciała, do finału - czyli orgazmu osiągniętego w miłości oralnej. Nie wstydzą się pokazać partnerowi, w jaki sposób sami doprowadzają się do rozkoszy - po to, by nauczyć się, co sprawia im największą przyjemność. Nie uważają także, że jedyną formą spełnienia jest stosunek. Wiedzą, że istnieją pieszczoty, którymi mogą rozgrzać ukochaną osobę i doprowadzić ją na szczyt.

 

Nic tak nie dodaje miłosnym grom romantyzmu, jak właśnie pocałunki

Obsypywanie nimi policzków, szyi, ramion czy piersi wyraża pożądanie i zachęca do seksu. Pocałunek w rękę oznacza szacunek, ale gdy złożony jest na wewnętrznej stronie dłoni, sygnalizuje fascynację partnerem. Przyłożenie ust do czoła ukochanej osoby uspokaja ją, ale muśnięcie wargami płatków uszu - pobudza.

 

Jednak najsilniej rozbudzają pocałunki w usta

Mogą być delikatne i wyrafinowane albo gwałtowne i brutalne. Zawsze podsycają pożądanie. Początkujący w sztuce całowania zaczynają od leciutkich pieszczot ustami. Muśnięcie warg są krótkie i delikatne. Gdy podniecenie narasta, przechodzą do bardziej zdecydowanych pocałunków. Chwytają ustami górną lub dolną wargę ukochanej osoby, zaczynają ją ssać i delikatnie przygryzać. Znawcy sztuki włączają do takich pocałunków język. Można nim łaskotać wargę partnera, dotykać podniebienia, drażnić czubek języka.

 

Wyrafinowani kochankowie całują się, naśladują zbliżenie

Rytmicznie wsuwają nawzajem język do ust tak że przypomina to miłosne ruchy penisa. Długie, namiętne całowanie w usta może nawet niektóre kobiety doprowadzić do orgazmu. Jednak rzadko się zdarza, by ta forma pieszczot wystarczyła mężczyźnie do osiągnięcia satysfakcjonującego spełnienia. Od czegoś jednak warto zacząć, a dobry początek to już połowa sukcesu.