Intymność

Jak ważny jest rozmiar?

Jak ważny jest rozmiar?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest: „czy rozmiar ma znaczenie?” Panowie, bądźmy szczerzy, odpowiedź brzmi: tak i nie. To wszystko zależy od szeregu okoliczności na jakie w życiu trafiamy. O przekonaniach nie wspominając. Zresztą jak by to było, gdyby wszyscy faceci na świecie mieli identyczne penisy?!

 

Zacznijmy od spraw „okołopenisowych”

 

Choć to wbrew męskiej logice, to jednak większość kobiet szczerze wierzy, że to nie rozmiar się liczy, ale to, co facet potrafi nim zrobić. Innymi słowy, bez umiejętności wykorzystania penisa, rozmiar może nie wystarczyć. Nie zapominajmy jednak i o tym, że znaczna część kobiet oczekuje właśnie rozmiaru, który pozwoli jej poczuć satysfakcjonujące wypełnienie.

Problemem wielu mężczyzn jest ich duma, której jednym z głównych elementów jest właśnie ich penis. Męska duma nakazuje bycie najlepszym we wszystkim, również w sprawach seksu. Ale jakby to było gdyby każdy był najlepszy? Każdy, czyli który?

W rezultacie tego wszystkiego co dzieje się gdzieś w zakamarkach mózgu, wielu mężczyzn, tak samo z rezerwą podchodzi do swojego ciała, jak kobiety.

 

Jak chciałby wyglądać każdy mężczyzna?

To proste: wzrost 180-190 cm, wielki penis, rozbudowana klata, sześciopak i powalający wizerunek powodujący omdlenie kobiet na jego widok.

 

Mężczyźni często są przekonani, że jedynym sposobem, aby przekonać kobiety do siebie jest bycie doskonałym. Chcą mieć pewność, że są wyposażeni we wszystko to czego ich zdaniem pragną w mężczyźnie kobiety. To z kolei często prowadzi do pewnej, nadmiernej przesady.

 

Faceci często obawiają się, że kobieta znajdzie lepszego od nich, takiego, który będzie miał wszystko większe. Ta myśl może przerazić, ponieważ trudno raczej o kontrolę nad wielkością penisa. Mięśnie można wypracować, a z penisem jest już trudniej…

Jak widać mężczyźni maja ten sam problem co kobiety, które też marzą o doskonałych piersiach, pośladkach, udach i mają podobne obawy. Ale czy i tu rozmiar ma znaczenie?

 

jaki rozmiar

 

Prawda jest następująca: tak jak mężczyźni, tak samo i kobiety są zbudowane inaczej. Niektóre kobiety mają bardzo głębokie, szerokie pochwy i właśnie głęboka penetracja daje im największą przyjemność. Podczas gdy inne kobiety chcą tylko ich stymulowania punktu G podczas stosunku, co oznacza, że najlepsze zastosowanie mają tu mniejsze penisy, które do tego nadają się doskonale. Zresztą, lista upodobań i preferencji jest długa.

 

Jak widzicie, różne kobiety mogą mieć różne preferencje dotyczące rozmiaru penisa jej partnera. Zresztą nie tylko o penisa chodzi. Nie każda kobieta poszukuje rosłego ogiera, niektóre świadomie wybierają kucyki.

 

Jak zatem odpowiedzieć na pytanie: czy rozmiar jest ważny?

Najprościej chyba będzie odpowiedzieć twierdząco: TAK, rozmiar jest ważny, ale dla każdego nieco inny.

 

Jeśli obracasz się wśród kobiet poszukujących idealnie zbudowanego faceta z ogromnym penisem, to nawet jeśli sądzisz, że to ty, musisz pamiętać, że zawsze znajdzie się facet, który jest wyższy, facet, który jest bardziej muskularny i ma więcej tatuaży, czy facet, który ma większego penisa. Na to jest tylko jedna rada: lepiej unikać tego typu dziewczyn.