Intymność

Jak być pewnym siebie przy pięknej kobiecie?

Jak być pewnym siebie przy pięknej kobiecie?

Nie oszukujmy się, bycie pewnym siebie w relacjach z ładną dziewczyną to wielki problem dla praktycznie każdego faceta. Mało tego. Większość z nas, jeśli ma rozmawiać z piękną nieznajomą, dostaje paraliżu i serce podchodzi mu do gardła. Kiedy rozmawia z „normalną" nieznajomą, nie traci pewności siebie jednak, gdy nieznajoma jest piękna, to zaczyna się ogromny stres. Dosłownie coś się zmienia się w naszej głowie i zupełnie inaczej się zachowujemy.

 

Chyba każdy facet zna to uczucie. Jesteśmy onieśmieleni i niejako pozbawieni siły, którą mamy w kontaktach z „normalnymi" ludźmi. Nie wiemy co powiedzieć, a niektórzy faceci nawet zaczynają się jąkać itd. Któż z nas mężczyzn nie zna takich sytuacji. Któż z nas mężczyzn, nie czuje się nieswojo przy nieznajomej, pięknej kobiecie.

W związku z tym, postanowiłem napisać kilka słów o tym, dlaczego tak się zachowujemy. Wyjaśnię Ci co powoduje, że tracisz pewność siebie przy ładnej dziewczynie. Jestem pewien, że kiedy to zrozumiesz, zmieni się Twoje myślenie i będziesz miał dużo więcej pewności siebie.

 

Błędne przekonanie nr1

„Nie mam kasy ani dobrej fury, więc nie mam u niej szans"
Któż z nas nie widział pięknej kobiety, wysiadającej z ładnego samochodu. Któż z nas nie słyszał, że ładne laski, lecą tylko na nadzianych facetów. Właściwie cała nasza kultura przekonuje nas, że piękno to coś ekskluzywnego, wyjątkowego, na co mogą sobie pozwolić nieliczni. Bogaci faceci pokazują się w towarzystwie pięknych kobiet. Drogie samochody, ekskluzywne przedmioty są reklamowane przez modelki.

I właśnie, dlatego ogromna część mężczyzn, jak tylko widzi ładną kobietę to myśli, że nie ma u niej szans, bo:
„Nie ma super samochodu"
„Nie ma kasy".

Widzisz, właśnie takie myślenie „niszczy" twoją pewność siebie. Dzisiejszy facet uzależnia poczucie własnej wartości i pewność siebie od tego, ile ma pieniędzy albo, jaki ma samochód. Jeśli ma kasę to wydaje mu się, że ma szanse u ładnej dziewczyny. Jeśli tego nie ma, to musi szukać jakiejś innej.

Prawda jest jednak zupełnie inna. To co widzisz w telewizji, to zafałszowanie i niezrozumienie kobiecego myślenia. W rzeczywistości bowiem większość kobiet dużo bardziej interesuje charakter i osobowość mężczyzny, niż jego portfel.

Dlaczego? Już tłumaczę. Widzisz, pieniądze, samochód, status społeczny są dla dziewczyny trochę takim wyznacznikiem jak bardzo „wartościowy" jest dany facet. W końcu, żeby zdobyć to, co ma musiał wykazać się pewnymi cechami osobowości np. sprytem, zaradnością, wytrwałością, pewnością siebie, odpowiedzialnością. To są cechy charakteru, które ogromnie podobają się kobiecie. Właśnie dlatego przeważnie (ale nie zawsze) kobietom podobają się faceci z kasą.

Pieniądze niejako reprezentują cechy osobowości, które są atrakcyjne dla kobiety. Ale jak będziesz miał takie cechy charakteru i pokażesz je dziewczynie, to wcale nie potrzebujesz pieniędzy, żeby się jej spodobać.

To Twój charakter jest najważniejszy, a nie kasa.

Błędne przekonanie nr 2

„Kobieta piękna jest ode mnie lepsza i na nią nie zasługuję"
Nie oszukujmy się. Tak to już jest z nami facetami, że jeśli kobieta jest piękna, to traktujemy ją inaczej. Robimy dla niej rzeczy, przysługi, których byśmy dla brzydkiej dziewczyny nie zrobili. Pozwalamy się przez nią traktować, jak normalnie nie pozwolilibyśmy, żeby ktoś nas traktował. I tu jest pies pogrzebany.

Jeśli traktujesz dziewczynę lepiej, bo jest ładna, to natychmiast stawiasz się w roli kogoś gorszego od niej. Ona natychmiast wyczuje, że brakuje Ci pewności siebie wobec jej piękna.

Jeśli masz być pewnym siebie mężczyzną, to musisz traktować piękną kobietę normalnie. Wiem, że to trudne, szczególnie jeśli darzysz ją jakimś uczuciem. Jednak właśnie tak musisz zrobić, traktować dziewczynę, która Ci się podoba normalnie. Nie możesz myśleć, że skoro ona jest ładna, to jest lepsza od Ciebie.

Od dzisiaj myśl i traktuj piękną kobietę jak zwykłego człowieka.

Pamiętaj. Nigdy nie stawiaj dziewczyny wyżej od siebie. Traktuj ją z należycie, ale nie rób z siebie sługusa tylko, dlatego że kobieta jest atrakcyjna. Jeśli ty będziesz uważał się za gorszego od niej, to i ona będzie tak uważała.

 

Podsumowanie

No cóż. Poruszyłem tutaj dwa bardzo ważne przekonania, które w wielu mężczyznach siedzą od małego. Jeśli do tej pory też myślałeś, że „ładne dziewczyny, lecą tylko na kasę" to teraz już wiesz, że nie kasa jest ważna, ale cechy charakteru, potrzebne do jej zdobycia. Owszem nie twierdzę, że nie ma kobiet, które lecą tylko na kasę, jednak jest ich dużo mniej niż nam się wydaje.

Następnym razem, kiedy podejdziesz do ładnej dziewczyny, nie bój się jej. Myśl o niej jak o normalnej osobie. Możesz nawet sobie wyobrażać, że jest dużo brzydsza, niż jest w rzeczywistości, a zobaczysz, że natychmiast inaczej będziesz się przy niej zachowywał.

Na koniec pamiętaj jeszcze. Pewność siebie u mężczyzny jest ogromnie ważna dla kobiet. Nie ma kobiety, która chce nie pewną siebie łajzę, popychadło, które płacze w poduszkę. Z drugiej strony nie masz być „Rambo", który nie dba o nic i nikogo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak poderwać dziewczynę, to zapraszam też na mój blog: Uwodzic-uwodzicielki.pl
Wasz Uncle Uwo