Intymność

Jak kupić jej seks-zabawkę

Jak kupić jej seks-zabawkę

Kupienie kobiecie seks-zabawki jest odważnym ruchem i łatwo popełnić błąd, jeżeli nie jest się ostrożnym. Podarowanie jej ogromnego podwójnego wibratora z pięcioma nasadami o różnych kształtach najprawdopodobniej śmiertelnie ją przerazi, natomiast sztuczny język wzbudzi w niej wstręt. A jeżeli kupisz jej męską dmuchaną lalkę, od razu o tym zapomnij – prawdopodobnie cię rzuci.

 

Jeżeli chcesz jej sprawić niespodziankę, która nie okaże się wielką klapą, radzimy ci czytać dalej. Powiemy ci jak łatwo i przyjemnie można znaleźć, kupić i podarować jej taki gadżet.

 

Wybór zabawki

Najłatwiejszym sposobem, żeby dowiedzieć się, co spodobałoby się jej najbardziej jest po prostu spytanie się jej o to. Jeśli natomiast chcesz, żeby była to niespodzianka, będziesz musiał jakoś sam się domyślić, co jak wiadomo dla normalnego faceta graniczy z cudem.

Bez względu no tak jakie są ogólne upodobania twojej kobiety, w dużym stopniu będą zależeć od jej nastroju, dlatego też musisz wybrać taką zabawkę, która nada się w wielu sytuacjach. Najprościej będzie kupić coś, co zapewni jej przyjemność we wszystkich strefach i umożliwi jej regulację tempa i nacisku.

Prezentujemy trzy podstawowe zabawki, które na pewno się sprawdzą:

1 – Masażer Hitachi Magic Wand

Tak naprawdę jest to elektryczny masażer do ciała, jednak działa także jako wibrator. Miękka nasadka o wielkości piłeczki do golfa pulsuje i wibruje. Jako że masażer może być używany na całym ciele w celu rozluźnienia mięśni, można z łatwością dać go jako prezent bez większej presji lub oczekiwań. Na pewno na coś się przyda – w końcu wszyscy kochamy masaże. Jest on polecany przez dr Laurę Berman, znanego amerykańskiego seksuologa i terapeutę.

Masażer Hitachi Magic Wand jest wytrzymały i niezawodny oraz ma do wyboru dwie różne prędkości, których można używać w przypadku stymulacji łechtaczki – lub innej części ciała, która tego potrzebuje. Najlepiej zacząć powoli, robiąc to przez ciuchy, ponieważ przyłożenie wibratora do łechtaczki bardzo szybko ją znieczuli i sprawi, że dojście do orgazmu będzie praktycznie niemożliwe. Przez to, że jest to urządzenie elektryczne – podłącz i używaj – wibracje są miarowe i mocniejsze niż w przypadku wibratora na baterie.

2 – Wibrator Króliczek

Wibrator Króliczek został spopularyzowany przez nasze drogie panie z „Seksu w wielkim mieście”. Ma on cały asortyment ruchów i stymulatorów, które prawdopodobnie zapewnią twojej kobiecie takie wrażenia, że aż będzie krzyczeć z rozkoszy. Nasz króliczek posiada duży, ruchomy trzon, który został stworzony z myślą o dotarciu do jej punktu G. Prędkość i obroty można ustawić wedle swoich upodobań.

Inną wspaniałą cechą tego wibratora są silikonowe królicze usze, znane także jako stymulatory łechtaczki, w których można regulować poziom wibracji. Królicze uszy są umieszczone tak dogodnie, że kiedy trzon umieszczony jest głęboko w pochwie, uszy znajdują się przy łechtaczce. Przy podstawie trzonu wibratora Królika umieszczone są także perełki, które stymulują wejście do pochwy, która podobno posiada, zaraz po łechtaczce, największe skupienie zakończeń nerwowych.

Ta zabawka 3-w-1 na pewno sprawdzi się w przypadku każdej kobiety. Można używać tylko króliczych uszu lub zrobić dobry użytek z całości – sprawdzi się w obu przypadkach. Pomimo tego, że miejsce, w którym należy go umieścić jest dosyć oczywiste, nie bój się eksperymentować – nie istnieją tutaj żadne zasady.

3 – Gumowy wibrator Cherry Smoothie

Jest to skromna 13-centymetrową gładka, błyszcząca, różowa gumowa zabawka na baterie. Po bokach znajdują się róże, które zapewniają dodatkową przyjemność. Twoja dziewczyna wprost zakocha się w tej odjazdowej zabaweczce. Nie dość, że znajdują się na niej błyszczące kwiatki to będzie też pieściła, wibrowała i penetrowała ją do momentu, kiedy osiągnie pełną satysfakcję.

Aby ułatwić obsługę, na dole znajduje się szybkie menu. Ten wyjątkowy wibrator ma do wyboru całą masę różnych nasileń wibracji. Można go używać do stymulacji łechtaczki, w odbycie lub pochwie – chociaż jest on raczej przeznaczony do tych pierwszych ze względu na mały rozmiar i szerokie zastosowanie. Tylko pamiętaj, żeby w przypadku stymulacji analnej zawsze używać lubrykantu. W taki sposób unikniesz wszelkich otarć i podrażnień.

Czas na zakupy

Znalezienie I kupno

Kiedy już zdecydujesz się na konkretną zabawkę, będziesz musiał ją znaleźć i kupić. Internet to twój dobry przyjaciel, więc poszukaj tam. Jeżeli jesteś zasypany milionami zabawek, które wyglądają tak samo, zdecydowanie się na tą najlepiej sprzedającą się lub najpopularniejszą jest zazwyczaj dobrym wyborem.

Zakupu możesz dokonać w Internecie, ale możesz też udać się do sklepu i skonsultować się ze sprzedawcą. Jeżeli zdecydujesz się na wizytę w „prawdziwym” seks-shopie, możesz spodziewać się dobrych rad od sprzedawców – przez cały dzień w końcu wdychają opary lateksu i dyskutują na najbardziej sprośne i interesujące tematy. Znają się na rzeczy, więc nie wstydź się. Ludzie w takich sklepach świetnie wiedzą, jak sprawić, żebyś czuł się komfortowo, dlatego lepiej wejść do środka i przedyskutować swój zakup z kimś, kto tam pracuję, niż niezdarnie włóczyć się po sklepie, szukając czegoś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś na oczy. Kupowanie seks-zabawek w Internecie, ze względu na dyskretność, zaoszczędza ci krępujących sytuacji.

Nie zapomnij o lubrykancie

Seks-zabawki zazwyczaj sprawdzają się lepiej, są łatwiejsze w obsłudze i zapewniają przyjemniejszy efekt, gdy używa się ich razem z lubrykantem, dlatego kiedy będziesz kupował swojej dziewczynie zabawkę, najlepiej zainwestuj także w jakiś dobry lubrykant na bazie wody lub silikonu.

Większe nie oznacza lepsze

Kiedy będziesz kupował swojej dziewczynie wibrator, nie zakładaj od razu, że większy oznacza lepszy. Większość kobiet woli masturbować się czymś, co bardzo przypomina penisa pod względem długości, obwodu i budowy, o ile nawet nie czymś mniejszym, takim jak popularne mini wibratory.

Jeżeli nie znasz jej za dobrze i tylko domyślasz się, co może się jej spodobać, nie kombinuj i unikaj podwójnych wibratorów, sztucznych członków lub czegokolwiek związanego z seksem analnym. Najprościej będzie zawęzić wybór do dobrze znanych stref erogennych.

Silikon, guma, metal czy szkło

Na pewno nie chcesz przesadzić przy zakupie pierwszej seks-zabawki – powinna ona zatem być prosta, subtelna i funkcjonalna. Silikon i guma są w odczuciu najbardziej „prawdziwe”, dlatego ich wybór jest zawsze dobry. Są także bardzo bezpiecznie i łatwo nagrzewają się pod wpływem gorącej wody z kranu.

Metal nie jest dobrym wyborem, ponieważ na początku jest dosyć zimny. Jego wytrzymałość jednak z pewnością stanowi jego dobrą stronę. Poza tym metal może także wyglądać dosyć atrakcyjnie, a że seks-zabawki nie są najpiękniejszymi rzeczami na świecie, dobry wygląd na pewno jest plusem.

Dostępne są także bardzo ładne szklane wibratory. Szkło zapewnia bardzo wyjątkowe wrażenia. Można je także chłodzić i podgrzewać, żeby zachować jakąś różnorodność.

Wybór najzwyklejszej zabawki jest najbezpieczniejszy. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, wybierz silikon. Silikon nie jest ani za miękki, ani za twardy, a poza tym jest wytrzymały i higieniczny, co sprawia, że jest wspaniałym wyborem, jeżeli chodzi o seks-zabawki.

Jakość czy koszt

Nie oszczędzaj na takiej zabawce, ponieważ ważna jest jakość. Jeżeli zabawka nie będzie działać albo przestanie działać w kluczowym momencie, wyjdziesz tylko na skąpca, co według kobiet jest niewybaczalne!

 

Jak podarować zabawkę

Istnieją różne sposoby, w jakie możesz to zrobić. Jeżeli ma być to prezent-niespodzianka, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić będzie zapakowanie i wysłanie jej go, i dołączenie seksownej wiadomości. Jeżeli chcesz wypróbować zabawkę wraz z nią, możesz włożyć ją pod poduszkę i podarować ją jej pod wpływem chwilowego impulsu. Jednak takie podejście może mieć negatywne konsekwencje jeżeli, z jakiegoś powodu, nie spodoba jej się twój zakup.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące reakcji twojej partnerki, wybierz bezpieczną opcję: ostrzeż ją i podaruj jej to poza sypialnią tak, żeby nie czuła się niekomfortowo lub pod presją. Rozluźnij sytuację. Całkiem prawdopodobne, że po otrzymaniu twojego przemyślanego i seksownego prezentu, twoja partnerka nie będzie w stanie przestać się śmiać i chichotać.

 

Po włączeniu już tylko krótka droga do rozkoszy

Kupienie swojej dziewczynie seks-zabawki nie musi być traumatycznym przeżyciem. Znalezienie dobrego sklepu, czy to w Internecie, czy na mieście, znacznie ułatwia życie. Trzeba mieć jaja, żeby kupić swojej kobiecie seks-zabawkę bez wcześniejszego przedyskutowania z nią tego, dlatego należy ci się pochwała za bycie tak dzielnym i odważnym – a ona niech cieszy się owocami twojej pracy.