Żyć Dobrze

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać w sobie kobietę?

Nie będzie to uniwersalny przepis na sukces, ponieważ prawda jest taka, że na to nie ma złotej rady. Niemniej wielu panom poniższe zapiski pomogą inaczej spojrzeć na tematykę podrywu i zdobywania kobiety. Wszak kobiety nie zdobywa się jak szczytu – trzeba się o nią starać każdego dnia.

 

1. Pierwsze wrażenie jest ważne, ale…

Pozostań sobą. Nie musisz przywdziewać łatki boskiego Alvaro, albo innego Pedro. Nie musisz zakładać czegoś, czego normalnie w życiu byś nie założył. Nie musisz być kimś innym, aby skierować na siebie jej uwagę – ona wyczuje to, że zachowujesz się sztucznie. Wystarczy, że ubierzesz się porządnie, schludnie i zachowasz kulturę, jak na dżentelmena przystało. Poza tym po prostu bądź sobą.

 

2. Pokaż, że interesuje Cię jako osoba…

…a nie jako obiekt seksualny. Dziewczyny nie lubią takiego przedmiotowego traktowania. Postaraj się zbliżyć do niej poprzez poznanie, jaka jest naprawdę. Słuchaj tego, co mówi i sam zadawaj pytania (ale nie jak na rozmowie rekrutacyjnej, w stylu: ile chcesz mieć dzieci – a przynajmniej nie podczas początkowego etapu waszej znajomości). Dowiedz się, co lubi, za czym nie przepada. Wybadaj, jakimi zasadami się w życiu kieruje, co ją motywuje do działania. Poznaj ją.

 

3. Pokaż, że zawsze może na Ciebie liczyć

Pokaż, że jesteś zawsze, gdy ona Cię potrzebuje. Że ją wspierasz, rozumiesz i może się przed Tobą otworzyć. Wysłuchaj jej wtedy, gdy chce się wygadać. Bądź jej osobistym doradcą w sprawach trudnych.

 

4. Rozmawiaj z nią o swoich problemach

Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Każdy ma swoje słabości, które mogą doprowadzić nawet do upadku. Z drugą osobą u boku zawsze łatwiej jest się podnieść. Mężczyźni często nie chcą rozmawiać o swoich problemach z erekcją lub mikropenisem, ponieważ wstydzą się i krępują. Do tego bagatelizują problem i nic z nim nie robią, a sytuacja w związku się pogarsza. Problemy nigdy same nie ustąpią. Trzeba jej powiedzieć, co się dzieje. Ona Cię zrozumie lub nie, ale jeśli powiesz, co Ci leży na sercu, z pewnością obojgu Wam będzie lżej, atmosfera się oczyści. Kto wie, może nawet to ona pierwsza zaproponuje Penirium...

 

5. Trzymaj rutynę na dystans

Zaskakuj ją. Niekoniecznie codziennie, ale w miarę regularnie. Sprawiaj małe radości, np. kwiatami, słodyczą, czy nawet pocałunkiem w najmniej spodziewanym momencie. Urozmaicaj wasze życie seksualne – podsuwaj pomysły lub po prostu je realizuj (ale ten drugi punkt jest do zrobienia wtedy, gdy już naprawdę dobrze ją poznasz). Pisz jej od czasu do czasu pikantne wiadomości. Raz na jakiś czas szepnij coś co uszka. To naprawdę działa.

 

6. Bądź cierpliwy i wytrwały

Nie poddawaj się szybko, nawet, jak wydaje się, że Ci nie idzie. Pokaż, że potrafisz walczyć. Pokaż, że Ci zależy.

 

7. Bądź optymistą

Czasem wszystko jest aż nadto wypisane na twarzy. Ona patrzy na Ciebie i widzi rezygnację – tak jej nie zdobędziesz. Uśmiechaj się. Zarażaj dobrym humorem. Myśl pozytywnie.

 

Powiesz: to wszystko brzmi górnolotnie, to same farmazony. To nie farmazony, to naprawdę działa.

Artykuł zewnętrzny