Żyć Dobrze

Jak ułatwić sobie życie dzięki komórce?

Jak ułatwić sobie życie dzięki komórce?

Smartfon to prawdziwa kopalnia możliwości dla każdego użytkownika. Czy wiesz, jak bardzo może pomóc również Tobie i ułatwić życie w wielu jego aspektach?

 

Potrzeba matką wynalazków

Człowiek od zawsze lubił sobie ułatwiać życie i sprawiać, że czynności dnia codziennego były zwyczajnie prostsze. Elektronika i cyfryzacja stały się doskonałym pretekstem do tego, aby ten proces kontynuować. Obecnie nie można sobie wyobrazić choćby jednego dnia bez np. telefonu, dzięki któremu za pomocą kilku stuknięć w wyświetlacz, możesz skontaktować się ze znajomym z drugiego końca globu.

 

Telefony pełnią obecnie bardzo specyficzną rolę. Wraz z pojawieniem się pierwszych smartfonów, przestały być one tylko telefonami, a stały się urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dlatego też znacząco wzrosły ich walory użytkowe i to na wielu płaszczyznach. Właściwie każdy z nas sięga po smartfona codziennie – i nie tylko po to, aby dzwonić. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wiele czynności uczynić prostszymi lub/i szybszymi dzięki umiejętnemu korzystaniu z Xperii XA.

 

Nowoczesny telefon dla każdego

Kolejny klasowy model od Sony cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie. Jest funkcjonalny, a przy tym również niedrogi. To zdecydowanie połączenie idealne. Szybki Internet LTE pozwala właścicielowi XA na sprawdzenie właściwie każdej informacji. Zastanawiasz się, kto był najbogatszym Polakiem w 2016 roku? Chcesz poznać szczegóły dotyczące procedury wizowej do Stanów Zjednoczonych? A może szukasz po prostu interesującego, dietetycznego przepisu na obiad? Wpisz odpowiednią frazę w wyszukiwarce, a zobaczysz, jak szybko znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Skorzystaj z intuicyjnego kalendarza oraz organizera w XA. Pozwala on na umiejętne planowanie obowiązków czy wypoczynku w sposób, dzięki któremu zaoszczędzisz sporo czasu. Odpowiedni rozkład zajęć to podstawa efektywnych działań tak na polu zawodowym, jak i prywatnym.

 

Aplikacje dla każdego w Xperii XA

Smarton Xperia XA to dostęp do milionów użytecznych aplikacji. Samodzielnie wybierz, które są Ci potrzebne. Jeśli uwielbiasz aktywny tryb życia i często trenujesz, zdecyduj się na te monitorujące Twoje postępy. Najpopularniejszym programem tego typu jest Endomondo – pozwala na mierzenie pokonanego dystansu oraz czasu, kontrolę zmian prędkości oraz automatycznie oblicza liczbę spalonych kalorii.

 

Skoro już o kaloriach mowa, może cenisz sobie zdrowie odżywianie? Aplikacji liczących kaloryczność spożywanych posiłków jest całe mnóstwo. Możesz także korzystać z jednej z wielu dostępnych gotowych diet, aby wyeliminować nieodpowiednie produkty z codziennego jadłospisu.

 

A może często podróżujesz? Liczne aplikacje wyszukujące promocje na bilety lotnicze itp. to prawdziwy hit. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz kupić bilety do egzotycznej destynacji w niebywale atrakcyjnej cenie. Z Sony Xperia XA nigdy nie zgubisz się w podróży. Korzystaj z takich aplikacji jak jadojade.pl i Google Maps. Pierwsza z nich służy do organizowania dojazdu w dużych miastach za pomocą komunikacji publicznej, druga natomiast to jedna z najpopularniejszych map i nawigacji GPS w wersji mobilnej. Kilka kliknięć w wyświetlacz pozwoli na wybranie najkrótszej lub najszybszej trasy do dowolnego punktu.

 

Wybór aplikacji jest niemal nieograniczony, a wiele z nich możesz pobrać zupełnie bezpłatnie. Nie zapomnij o ich systematycznym aktualizowaniu – w ten sposób będziesz pracował na najnowszej wersji i unikniesz problemów związanych z awariami.

Artykuł zewnętrzny