Żyć Dobrze

Jak zaprojektować koszulkę z własnym wzorem

Jak zaprojektować koszulkę z własnym wzorem?

Koszulka z własnym nadrukiem to nie mijający trend mody! Sprawdza się świetnie niezależnie od tego, co chcemy wrazić przy użyciu swojej garderoby. Dzięki samodzielnemu zaprojektowaniu koszulki po pierwsze wyróżnisz się z tłumu, po drugie zyskasz zindywidualizowany luk, a także wyrazisz swoją osobowość. Nie potrafisz projektować? Nic straconego, możesz skorzystać z gotowych wzorów, które dość łatwo przearanżować.

 

Dlaczego warto postawić na własny nadruk na koszulce?

Czasem trudno wybrać nam w sklepie odzież, która będzie odpowiadała naszym zmysłom estetycznym, czy też w dostateczny sposób nas wyrażała. Innym razem mamy świetny pomysł w głowie, swego rodzaju „wizję”, którym chcemy przyozdobić nasze ubranie, a jednocześnie nie chcemy, aby wzór ten stał się masowy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym projektantem, czy osobą, która potrzebuje wypromować swoją markę, to dobrze postawić na koszulki z własnym wzorem. Zwłaszcza że cały proces nie jest skomplikowany, a w zamian otrzymujemy możliwości ograniczone jedynie naszą wyobraźnią.    

 

Dlaczego warto u nas zaprojektować własną koszulkę?

Od wielu lat zajmujemy się nadrukami na różnego rodzaju materiałach. W swojej ofercie posiadamy koszulki, bluzy, kamizelki, czapki, ale także naszywki i kubki do kawy. Wykonywane przez nas gadżety to jakoś premium w przystępnej cenie, a całość zamówienia można złożyć przez internet bez konieczności wychodzenia z domu. Ponadto posiadamy w swojej bazie wiele wzorów, z których można czerpać inspiracje.          

 

W jaki sposób stworzyć koszulkę z własnym wzorem?          

Po wejściu na stronę  należy wybrać kategorię „własny wzór”, następnie określić rodzaj odzieży: bluza, polar, kamizelka itp. oraz wybrać przedmiot odpowiadający nam parametrami. Prosty konfigurator pozwoli nam określić kolor oraz rozmiar zamawianej odzieży. Swój projekt należy wysłać na adres e-mailowy dostępny w opisie produktu wraz z istotnymi informacjami na jego temat (wielkość, umiejscowienie). W odpowiedzi dostaniesz od nas wizualizację, na której możemy nanieść jeszcze poprawki. Realizacja projektu następuje po Twojej akceptacji. Innymi słowy, nie dostajesz kota w worku, ponieważ uczestniczysz w całym procesie, w którym my służymy radą i pomocą. 

 

Koszulka z własnym pupilem         

Z pewnością wzorem, który nigdy nie wychodzi z mody i jest odpowiedni dla wszystkich ludzi niezależnie od płci i wieku, są zwierzęta. Dlatego, jeśli nie chcesz rozstawać się ze swoim pupilem, warto pomyśleć o umieszczeniu jego podobizny na swojej koszulce lub bluzie. To świetna opcja, która sprawdzi się w przypadku damskich koszulek z własnym wzorem, a także męskich koszulek z własnym nadrukiem.  

 

Koszulka reklamowa

Nie bez znaczenia jest dziś powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Jeśli chcesz wypromować swoją firmę w nienachalny sposób, to warto sięgnąć po koszulkę reklamową z własnym nadrukiem. Dzięki temu Ty i/lub Twoi pracownicy są czystą reklamą, która trafia do klientów bezpośrednio. A jak wiadomo, to w końcu reklama jest dźwignią handlu, więc daj się zauważyć!

 

Na czym wykonujemy nadruki?    

W swojej ofercie posiadamy nie tylko koszulki reklamowe czy też bluzy z własnym nadrukiem lub koszulki z własnym wzorem. Na naszej stronie można zamówić również: czapki z własnym nadrukiem, fartuchy kuchenne z własnym wzorem, naszywki, ręczniki według własnego wzoru oraz wiele innych gadżetów, które pozwolą się wyróżnić w tłumie dzięki personalizacji!

 

Czy koszulki z własnym nadrukiem są drogie?  

Koszt wykonania odzieży z własnym wzorem zależny jest od jej parametrów. Zamawiając ciuchy lub gadżety reklamowe na naszej stronie, nie ma mowy o ukrytych kosztach. Do wyboru jest wiele fasonów oraz gatunków tkaniny, które różnią się od siebie ceną. W razie wątpliwości doradzamy, jaki materiał wybrać zgodnie z przeznaczeniem odzieży. Biorąc pod uwagę ceny sklepowe z odzieżą produkowaną masowo, to nasze koszulki są zdecydowanie tańsze i wykonane częstokroć z lepszych jakościowo materiałów, ponieważ u nas liczy się zadowolenie indywidualnego klienta, a nie masowy przemiał.

Artykuł zewnętrzny