Żyć Dobrze

Jak zdaniem kobiet ubiera się prawdziwy facet

Jak zdaniem kobiet ubiera się prawdziwy facet?

Odpowiedni dobrany strój to klucz do dobrego samopoczucia i świetnego wyglądu. Dobrze skrojone spodnie i elegancka koszula pomogą ci zdobyć serce niejednej kobiety. Jak zatem – zdaniem płci pięknej – powinien ubierać się prawdziwy mężczyzna? Mitem jest przekonanie, że kobiety w ogóle nie zwracają uwagi na wygląd zewnętrzny mężczyzn. Najważniejsze są dla nich oczywiście cechy charakteru płci przeciwnej, jednak schludny wygląd i strój podkreślający osobowość faceta jest bardzo ważnym elementem. Z ubioru można wyciągnąć bowiem wiele trafnych wniosków nie tylko na temat kondycji faceta, lecz przede wszystkim jego charakteru. Jakie elementy męskiego ubioru kobiety uważają zatem za atrakcyjne?

 

Złoty środek

Jeszcze jakiś czas temu wśród mężczyzn powszechne było przekonanie, że w ogóle nie muszą o siebie dbać, bo kobiety lubią naturalnie wyglądających facetów. Obecnie trend się jednak odwrócił i mężczyźni wpadli w kolejną skrajność – poświęcają zbyt dużo uwagi swojemu wyglądowi. Przyniosło to w konsekwencji wysyp mężczyzn z idealnie ułożonymi fryzurami, wydepilowanym ciałem i doskonale dobranym strojem. Jakich facetów wolą kobiety? Ani jednych, ani drugich. Większość kobiet nie lubi zbyt naturalnych mężczyzn rodem z czasów jaskiniowych, ale nie pociągają ich także ci, którzy zbyt mocno o siebie dbają. Panowie, czas znaleźć złoty środek!

 

Czysto i schludnie

Aby być atrakcyjnym w oczach kobiet, wcale nie musisz podążać za modowymi trendami czy spędzać godzin przed lustrem. Wystarczy odrobina dobrego smaku i umiejętność podkreślenia strojem swoich atutów. Postaraj się, aby poszczególne części garderoby do siebie pasowały; dbaj o to, aby ubrania zawsze były czyste i pięknie pachniały. Warto również zaprzyjaźnić się z żelazkiem. Pamiętaj także o czystych i dobranych do stroju butach. Zaniedbane, brudne obuwie potrafi zepsuć nawet najlepszą stylizację! Najlepszych elementów męskiej garderoby możesz poszukać w internecie, sprawdź MODA360 > Moda męska

 

Klasyka górą!

Kobiety najbardziej lubią mężczyzn ubranych w stylu semi-formal i formal. Koszula czy marynarka postrzegane są przez płeć piękną jako bardzo męskie. Garnitur kojarzy się natomiast z elokwencją i dobrym wychowaniem, a każda kobieta marzy przecież o rycerzu z bajki! Jeżeli lubisz ubierać się jednak w stylu sportowym, również dobrze trafiłeś. Kobietom podobają się mężczyźni noszący luźniejsze bluzy, spodnie i adidasy. Świadczy to bowiem o dobrej kondycji i sile. Każdy mężczyzna powinien pamiętać jednak, że luźny styl nie oznacza dresu, w którym chodzi się na siłownię lub biega. Elegancki garnitur również nie sprawdzi się na co dzień, o ile nie wymaga tego charakter pracy. Kluczem do sukcesu jest umiejętność łączenia stylizacji. Jeansy, stonowany T-shirt oraz marynarka z pewnością spodobają się każdej przedstawicielce płci pięknej.

 

Krawat i mucha

Kobiety są zgodne co do tego, że każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie dobrej jakości krawat i muchę, które muszą idealnie pasować do koszuli. Strój powinien tworzyć bowiem całość, a dodatki go uzupełniać i podkreślać jego charakter. Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach: biała koszula pasuje do niemalże każdego koloru i wzoru krawata i muchy. Kolorową koszulę zdecydowanie lepiej łączyć z kontrastowymi dodatkami. Najbezpieczniejszym wyborem zawsze są jednak dodatki w jednolitym kolorze.

 

Kobiety dość dużą uwagę zwracają na wygląd mężczyzn. Jeżeli chcesz czuć się zatem atrakcyjny, spraw sobie kilka porządnych koszul, marynarek i butów. Nie zapomnij też o dobrym proszku do prania i żelazku. Warto zainwestować też w dobrze prezentujący się zegarek, krawat i muchę.

Artykuł zewnętrzny