Ludzie w swej różnorodności są piękni i interesujący, jednak ta różnorodność w różnych sytuacjach może być też przeszkodą. Uwodzenie kobiet czasem przychodzi łatwo a czasem, nie wiedzieć czemu, trafiamy jak przysłowiowa „kosa na kamień". Dlaczego tak się dzieje? Otóż podobnie jak z mężczyznami - jednemu panienki same wchodzą do łóżka, a drugi musi się nieźle napocić  żeby trafić gola.

 

Co zrobić żeby ułatwić sobie życie? Mimo pewnego doświadczenia postanowiłem poszukać opinii innych i natknąłem się na rzeczywiście niezły materiał. Oczywiście jak każdy instruktaż z elementami psychologii w tle ma swoje wady i zalety. Oczywiście są to jakieś generalne zasady, które mimo faktu, że życie traktować należy indywidualnie, warto znać. Może coś się sprawdzi...

 

unikanie

 

Unikanie niewłaściwych kobiet oszczędza twój cenny czas

Nie próbujesz więc uwodzić:

  • Kobiet, które cię nie interesują tak naprawdę, a liczysz co najwyżej na szybki seks z nimi, który i tak się znudzi szybciej niż myślisz. Ty tracisz czas, a kobiety twoich marzeń umawiają się z innymi.
  • Kobiet, które dla ciebie mają zbyt wiele lub zbyt mało ciała. Jeśli liczysz, że będziesz ją zabierał na basen, bieganie, że razem zapiszecie się na jakiś sport, który ewentualny nadmiar jej masy zamieni w seksi ciałko. Nic bardziej błędnego. Nawet jeśli na tym etapie deklaruje, że lubi sport, to tylko tak jej się wydaje. Gdyby tak było, sama zadbałaby o idealną figurę już wcześniej. Prędzej czy później ona poczuje, że nie podoba ci się taka jaka jest, nie mogąc sobie z tym poradzić zacznie się głodzić, ponadto będzie miała pretensję, że ty oglądasz się za wymarzonymi figurami, a przecież powinieneś kochać każdy centymetr jej ciała. W sumie nigdy nie będziecie tak naprawdę zadowoleni.
  • Unikaj kobiet które się głodzą. Mają przeważnie słaby charakter i są głupie, bo nie wiedzą jaki błąd popełniają.
  • Kobiet, które niosą brzemię religijnej społeczności z poprzedniego stulecia wyznając zasadę, że seks możliwy jest dopiero po ślubie. Największe rozczarowanie przeżyjesz w momencie, na który czekałeś najdłużej, a potem z każdym dniem będzie jeszcze gorzej, bo ona będzie zmagała się ze swoimi moralnymi wartościami, psując przez to każdą piękną chwilę, która dla niej a przez to i dla ciebie nie będzie przyjemnym relaksem.
  • Kobiet z kompleksami. W przyszłości ona będzie się wstydziła rozebrać na plaży, a być może będziecie się też kochać bez światła. Ponadto jej niska samoocena będzie psuła każdy dzień.
  • Przesadne perfekcjonistki, to kolejna grupa kobiet, których charakter będzie dla ciebie przeszkodą.
  • Nie zapomnij, że kandydatka na twoja dziewczynę za kilkanaście lat będzie wyglądała ewentualnie zachowywała się podobnie do jej mamy, bo odziedziczyła to nie tylko w genach. Może warto spojrzeć na zdjęcie jej rodziców, lub ich odwiedzić, by nie kupować kota w worku.
  • Jeśli obiekt twoich marzeń przy pocałunku opiera się tłumacząc, że zniszczy sobie make-up lub fryzurę, jest to ewidentnym sygnałem do twojej ucieczki. Dla niej opinia w oczach ludzi jest ważniejsza od świetnej zabawy, może ona spotyka się z tobą tylko na pokaz? Brniesz w nieurodzajne pole.
  • Unikaj kobiet o niskim libido, kobiet aseksualnych, lub kobiet które sprawiają takie wrażenie. Czy wyobrażasz sobie sytuację, gdy ona będzie miała ochotę na seks raz w tygodniu, a później może raz na trzy miesiące? Najgorsze jest, że tego nie da się zmienić, nauczyć czy polubić.
  • Staraj się wybierać kobiety w swojej klasie intelektualnej i emocjonalnej. Jeśli nie masz studiów nie próbuj podrywać studentek. Jeśli robisz doktorat nie umawiaj się z ekspedientkami z warzywniaka. Oczywiście to tylko generalizacja, jak większość tego tekstu, ale najprawdopodobniej nie będziecie mieli wspólnych tematów, przez co wasza relacja się rozpadnie. Może teraz wyda ci się to dziwne i dyskryminujące, ale w przyszłości będziesz myślał podobnie.

 Reklama

feromony baner

 

Lektura, jak widać, może być ciekawym instruktażem szczególnie dla młodych mężczyzn. Faceci ze stażem wiedzą o tym doskonale z doświadczenia, ale przypomnienie zawsze poprawia jakość dalszych działań.

(b)

Komentarze  

+2

#10 nnn 2017-07-28 14:54

Powinno być jeszcze żeby unikać :
- poszukiwaczek księcia z bajki
- takich co nie chcą poznać człowieka bo od razu zaszufladkują go jako odpad
- wiecznych studentek co robią 3 kierunki po kolei ale żadnego nie kończą
- desperatek które pchają się do łóżka
- takich co chciały by zmienić każdego tylko nie siebie
- takich które dobrze znają człowieka i wiedzą że nie są mu obojętne a mimo to nic z ty nie robią
-takich które potrzebują faceta do lansu
Cytować
+1

#9 bratnia dusza 2013-05-31 01:47

a ja się z ostatnim nie zgodzę bo sam nie skończyłem szkoły a moja kobieta studiuje i rozumiemy się i kochamy... wydaje mi się, że tu chodzi bardziej o ambicje, jeżeli jeden z partnerów je tylko posiada i mierzy dalej to nie będzie chciał tkwić przy osobie bez ambicji. pozdro mogę się mylić ;)
Cytować
-1

#8 Inter 2013-05-04 00:41

Czyli co... Mężczyzna powinien ze mną zerwać/przestać się mną interesować, bo mam anoreksję...? Trochę przesadzacie w niektórych stwierdzeniach.
Cytować
+3

#7 ALEX 2011-09-30 18:07

WYRYJ SOBIE DZIURĘ W BETONIE GŁĄBIE KAPUŚCIANY I UPRAWIAJ SOBIE TEN SWÓJ SPORT I ZMIERZAJ SOBIE DO CELU 100 M, 400 M -
A MOŻE PODEJMIJ PRACĘ JAKO DZIĘCIOŁ TYLKO NIE PRACUJ DZIUBKIEM MASZ PRZECIEŻ SWOJĄ MĘSKOŚĆ WIĘC WAL W DRZEWO ILE WLEZIE!!!!!!
Cytować
0

#6 Janusz 2011-09-27 04:34

Seks to zdrowy sport.Jeżeli jej to obojętne, traktuj ją jak bieżnie i zmierzaj do celu.100 m, 400m, aby nie maraton
Cytować
-2

#5 ella 2011-08-28 18:36

Tytuł całego "artykułu " powinien brzmieć : Co zrobić aby ułatwić sobie bzykniecie laski " bo w tym wszystkim tylko o to chodzi .....
Cytować
+3

#4 Darek 2010-01-28 20:35

Nie zgadzam sie z punktem co do dbania o siebie, moze nie miala moywacji lub cos w tym rodzaju a ja moge jej pomoc...
Cytować
+2

#3 Paulina20 2010-01-18 23:19

Szczegolnie ostatnie ejst da mnie oczywiste.. No,ale ja jestem dziewczyna ;-)
Cytować
+2

#2 Andrzej 2009-10-12 17:26

jestem jeszcze młody ale zarazem doświadczony i zgadzam się z całym artykułem ;>
Cytować
0

#1 anonim 2009-09-07 22:55

głupoty ehh;/masakra...
Cytować