Intymność

Akcesoria w sypialni

Jakie akcesoria poprawią doznania seksualne w sypialni?

Niewątpliwie wszystko, co może poprawić nasze życie erotyczne, warte jest spróbowania. Najważniejsze jest to, aby nasze wybory było zgodne z oczekiwaniami jednej i drugiej strony. Często przed zakupem nowych gadżetów warto  porozmawiać ze sobą, aby poznać nastawienie partnera na tego rodzaju urozmaicenia. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam zestawienie kilku propozycji gadżetów, które mogą poprawić Wasze doznania seksualne w sypialni. 

 

Gadżety erotyczne jako urozmaicenie Waszego związku

W każdym związku może pojawić się chwilowy zastój, który dotyczyć może naszego życia na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest również życie erotyczne. Jako że spędzamy ze sobą wiele czasu, to czasem dzieje się tak, że rutyna zaczyna nas zabijać. W łóżku może objawiać się to zniechęceniem do uprawiania seksu. Jest to jeden z powodów, dla którego gadżety erotyczne cieszą się stale rosnącą popularnością. Ludzie starający urozmaicić sobie nieco intymne chwile, coraz częściej decydują się na wspólne zakupy różnego rodzaju lubrykantów, erotycznych gier, a nawet masturbatorów. Mimo że wiele ludzi wstydzi się tej tematyki, nie jest to już temat tabu w dzisiejszych czasach.

 

Wibratory

Wibratory są bardzo popularnym gadżetem, którym posługiwać się mogą pary chcące zbliżyć się do siebie i wzbogacić swoje doznania o coś nowego. Głównym założeniem wibratorów jest to, aby maksymalnie przypominały one męskiego członka. Oprócz tego producenci decydują się na urozmaicenie swojego produkt o przeróżne modyfikacje dotyczące rozmiarów, kolorów czy rodzaju użytego materiału. Rynek jest mocno nasycony tego rodzaju urządzeniami dlatego każdy zainteresowany odbiorca, powinien znaleźć coś dopasowanego do swoich potrzeb. Wcale nie jest powiedziane, że wibratory używane są jedynie do penetracji waginalnej. Okazuje się, że wiele kobiet stosuje wibratory do stymulacji  łechtaczki oraz seksu analnego. Jak sami widzicie, daje to ogrom możliwości.

 

Erotyczne gry

Bardzo fajnym rozwiązaniem dla par mogą okazać się gry erotyczne. Pomagają one odkrywać nowe wrażenia, a także poznawać siebie wzajemnie. To bardzo przyjemna forma spędzania ze sobą czasu zwłaszcza w nowych związkach gdzie wzajemnie dopiero co się poznajemy. W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na wybór gry w formie planszowej, aplikacji na telefon, ale również i w formie kostek do gry czy klasycznej karcianki. W grach erotycznych wszystko opiera się na losowaniu przeróżnych scenariuszy oraz losowaniu zadań do wykonania, na których para powinna się skupić. Największą zaletą gier erotycznych jest to, że tak naprawdę nie ma tutaj przegranych :-) 

 

Lubrykanty

Lubrykanty zwane również żelami intymnymi, to substancje nawilżające, które świetnie sprawdzają się nie tylko w trakcie gry wstępnej, ale również podczas masażu czy też po prostu trakcie stosunku. Działanie żelu intymnego zapobiega suchości narządów intymnych, co przekłada się na minimalizacje ryzyka otarć oraz poprawia ogólny komfort w trakcie zbliżenia. Na rynku istnieje ogromny wybór lubrykantów. Warto zwracać uwagę na ich skład. Najlepsze okazują się te, które bazują na wodzie. Nie uczulają naszych części ciała i są z tego powodu najbardziej polecane przez ginekologów.

 

Podsumowanie

Jak sami widzicie, nasze przygody erotyczne mogą być wspierane przez różnego rodzaju akcesoria, których na rynku jest cała masa. Jeżeli nasz artykuł przekonał Was i zastanawiacie się na poważnie nad zakupem czegoś, co urozmaici wasze igraszki — koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklepu Area69. Możecie spotkać tam naprawdę ciekawy asortyment w dobrych cenach. 

Artykuł zewnętrzny