Żyć Dobrze

Jakie błędy popełniasz podczas seksu

Jakie błędy popełniasz podczas seksu?

Czy wiesz, że dla kobiety seks zwykle nie jest celem samym w sobie? To zawsze coś więcej, coś, co wyzwala głębsze uczucia, niż podniecenie i pożądanie. Seks dla pań nierozerwalnie wiąże się z odczuwaniem nie tylko fizycznym, ale również psychicznym. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić jej maksymalne doznania na obydwu poziomach. Jakich błędów nie popełniać?

 

1. Nie skupiaj się tylko na piersiach i waginie

Podczas gry wstępnej trzeba wykazać większą wrażliwość i uwagę również dla innych części ciała, które nieraz – paradoksalnie - mogą okazać się dużo bardziej erogenne. Otocz swoim językiem, czy palcami również szyję, uszy, powieki, usta (tak, usta, o nich często zapominacie) oraz stopy. Szukaj miejsc zapomnianych, małych wgłębień – po dotarciu do nich może się okazać, że to strzał w 10.

 

2. Nie bądź (cały czas) brutalem

Szczególnie w TYCH miejscach. Tam potrzeba wrażliwości i wyczucia. Czasem ledwo wyczuwalny dotyk, muśnięcie robi większą robotę, niż siłowe „pchanie”. Pamiętaj, że łechtaczka jest dwa razy bardziej unerwiona niż penis i przez to dużo bardziej wrażliwa.

 

3. Nie zapominaj o przytulaniu, pocałunkach i głaskaniu

To kontynuacja punktu nr 2. Często tego brakuje i to właśnie powoduje, że kobieta nie odczuwa satysfakcji. Ona potrzebuje dużo więcej czasu na to, aby wprawić się w stan pożądania i wtedy najlepiej sprawdzają się … uczucia. Pokaż je. Pokaż je dotykiem, ustami.

 

4. Nie rozbieraj za szybko

Ona założyła nową, seksowną bieliznę, ale nie miała szansy się w niej zaprezentować, bo rzuciłeś się na nią niczym wilk i po sekundzie leżała już na podłodze. Szkoda. Taki widok czasem bardziej pobudza wyobraźnię i zmysły, niż cokolwiek innego. Daj szansę seksownym majteczkom, a wyjdzie Wam to tylko na dobre.

 

5. Nie odwracaj się od razu, jak już jest „po wszystkim”

To jedna z najbardziej lekceważących dla kobiety rzeczy. No chyba, że ona sama od razu zasypia, zmęczona wielogodzinnymi igraszkami. Jeśli jednak leży jeszcze oszołomiona i przysuwa się do Ciebie chcąc się przytulić, nie odmawiaj jej tego. Naprawdę nie czujesz tej chwili „po”?

 

6. Nie odsuwaj się przy problemach z erekcją

Ona rozumie, ona chce Ci pomóc, nie odsuwaj się od niej. Razem zastanówcie się nad rozwiązaniem problemu, jeśli on się powtarza. Może Erozon Max? Może jakaś dieta? Może porada u specjalisty? Na pewno da się coś z tym zrobić.

 

Seks jest ważny, ale najważniejsze są wasze odczucia podczas tego aktu. Pamiętaj, że dla kobiety to nie jest zwykły akt. To akt miłości i dlatego powinieneś zrobić wszystko, aby tak właśnie go zapamiętała.

 Artykuł zewnętrzny